Forumas • Temos rodymas - VISKAS apie koledžus. Perskaitot prieš kurdami naują temą!
Puslapis 1717   1 ... 13, 14, 15, 16, 17    Ankstesnis   
Kur ir kaip įstoti. Ką studijuoti.

2013 04 29 10:43

Labas, pabandyk informacijos paieksoti cia: [url]http://www.educationuk.org/[/url] , taipogi gal rasi naudingos informacijos siame puslapyje: [url]https://webgate.ec.europa.eu/fpfis/mwikis/eurydice/index.php/United-Kingdom-England:Overview[/url].

Sekmes!

2013 04 29 11:52

na bet gal kas yra susidures su tokia situacija :/

2014 05 02 12:04

O jei neprijeme tave i koledza nes anglu kalba per silpna, ir dabar(aisku ne dabar bet pries 8 men , dabar lankau anglu kursus) lankai anglu kursus ka tada daryti?

2014 10 23 19:32

Ladies and Gentlemen,prasau patarti. Esu 12kl ir planuoju mest mokykla,gaut 11kl koki nors lapuka su atsedetom valandom ir pazymiais. Nes ugdymo plano negaliu jau keist,o is jo verta laikyt butu tik istorija ir matematika,anglu neapsimoka manau brandos lietuviskaji uzsieniui,bet manau kokiu Clvl matieka su istorija islaikyciau,todel keblu su tokiais rodikliais. Ar bus prasme?

1.Mokytis toliau ir turet istorijos ir maths vidurki kuo geresni ,bandyt egz?
2.Keliaut svietur,bandyt NC kursus ar sixth-form colledge,kad stot ten kur noriu?

Problematika tame,kad per tuos quolifications lvl menkai zinau pvz raso SCQL 4 poto 5 poto HNC,HND ..

Reiketu quick varianto
:?

Re: VISKAS apie koledžus. Perskaitot prieš kurdami naują tem

2019 02 27 13:44

Sveiki, pas mane tokia situacija. Baigiau 11 klasiu Lietuvoje, dabar Anglijoje laikysiu GCSE English ir GCSE Maths. Taip nutiko,kad nusprendziau, jog noriu mokytis Lietuvoje, taciau nezinau kokiu egzaminu man cia Anglijoj reiketu,kad Lietuvoje priimtu i kolegija arba i universiteta? Noriu stot i kineziterapija, kad istot reikia 1) biologijos, 2)chemijos arba matematikos,3) bet kokio kito egzamino ir 4) lietuviu kalba ir literatura egzaminu. Ar A levels atiktu siuos priemimo standartus?
Puslapis 1717   1 ... 13, 14, 15, 16, 17    Ankstesnis