Forumas • Temos rodymas - Geriausia poilsinė kelionė iš UK į.....?
Puslapis 99   1 ... 5, 6, 7, 8, 9    Ankstesnis   
Atostogos ir kelionės

Keliavome i Tenerife

2012 11 27 13:24

Is Uk visai nebrangiai keliauti i kanaru salas. Galima skristi tiek ziema tiek vasara, visada geras oras.

2012 12 16 15:39

jeigu keliaujat ziema tai visai nieko vykti i Vietnama ar Laosa. Cia aisku proklauso nuo jusu. I Tailanda tai turbut geriausi nebevykti labai jau turistu nuvalkiota salis.

Re: Geriausia poilsinė kelionė iš UK į.....?

2012 12 17 16:59

Siulau Kanaru salas

2013 01 07 11:07

vigis rašė:jeigu keliaujat ziema tai visai nieko vykti i Vietnama ar Laosa. Cia aisku proklauso nuo jusu. I Tailanda tai turbut geriausi nebevykti labai jau turistu nuvalkiota salis.

Pries kaledas buvau tailande, tai yra ir nenuvalkiotu vietu.

Phuket tai sutinku, kad nuvalkiota. Siek tiek grazesne vieta nei turikija, bet rusu turbut daugiau (gal ir nieko blogo, tik pastebejimas) ir ‘siek tiek’ toliau, plius ziema silta (+ ladyboys! :) )

Bet pvz Koyao sala salia phuketo – tiesiog super. Ne visai turistine dar. Be to dar neblogas miestas tailando siaureje – Chiang Mai. Turistu daug, bet labai gera atmosfera.

Laos ir Vietnam zinoma turistu maziau turetu buti, bet ir tokio serviso niekur negausi.

2017 05 29 07:23

Aš esu visu šimtu dešimt procentų už Tenerifę arba Graikijos salas. Tenerifė tikrai nustebins pasakišku gamtos grožiu. Graikijoje pamatysit nuostabią architektūrą, o tuo pačiu ir nuostabiai pailsėsit. Pati esu buvusi ir ten, ir ten. Iš Graikijos salų labai rekomenduoju Korfu arba Kosą. Nu tikrai abi salos yra nuostabios.
Pigios kelionės į graikiją yra tikrai dažnos. Sėkmės keliaujant :)

2017 06 27 07:37

Pats neseniai buvau Vietname. Tikrai patariu keliauti jeigu dar nesate buvęs. Nereali vieta tiek, pailsėti, tiek pakeliauti. Skridau iš Londono, tai ir pati kelionė į Vietnamą pigiai išėjo. Ai, o jeigu jau Vietnamas visai netraukia, tada bandykite Dubajų. Tikrai nepasigailėsit.

2018 07 11 06:21

Kaip tik iš Anglijos skrisiti į daugelį Europos šalių labai dažnai pigiau, todėl kartais keliaujame per anglija. Kelionių kryptis labai dažnai priklauso nuo biudžeto ir laiko galimybių. Tikrai patariu apkeliauti kanarų salas, Italija, Ispanija, Prancūzija tikrai rasite kiekvienas agal savo poreikius ir gyvenimo būdą poilsį :)

2018 08 08 11:22

Keliavome ne iš UK, dėja, tačiau labai patiko Paryžius. Labai patariu, bent kartą gyvenime jį tikrai reikia pamatyti. Tiek pasivaikščiojimai, tiek įžymios vietos ir muziejai gniaužė kvapą. Maistas irgi labai skanus. Tikrai verta šiek tiek pasedėti pačiam, tačiau rasti bilietą už labai gera kainą. Patariu Paryžių, nors manau, kad ir kitos Prancūzijos vietos įspūdingos. ;)
Puslapis 99   1 ... 5, 6, 7, 8, 9    Ankstesnis