Forumas • Temos rodymas - Kaip pagerinti lietuvių įvaizdį anglų akyse?
Puslapis 112   1, 2, 3, 4, 5 ... 12    Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

Kaip pagerinti lietuvių įvaizdį anglų akyse?

2006 11 30 19:33

Sutikime, lietuvių įvaizdis anglų akyse yra nekoks. Ką reikia daryti ar ko nereikia daryti, kad mes galėtume drąsiai anglams ir kitų tautybių žmonėms pasakyti, jog esame lietuviai?
Geriausi pasisakymai bus išspausdinti savaitraštyje "Infozona". O kažkuriam iš jūsų įteiksime prizą už įdomiausią mintį.
Taigi, pirmyn :)

2006 11 30 19:46

Visu pirma lietuviai turetu nustoti elgtis taip, kaip yra iprate Lietuvoje - mustis, apgaudineti savo tautieciu ir matyti akyse vien tik $$$ :!: Reikia daugiau tautiskumo, pagarbos savo tautai...

2006 11 30 19:56

O receptas butu labai paprastas: tiesiog reikia buti normaliais zmonemis - ir ivaizdis tada irgi bus normalus.
Pvz, vaziuoja sau normalus lietuvis arba lietuve metro - tvarkingai apsirenges, adekvaciai elgiasi - niekas i ji/ja net demesi neatkreips ir net nezinos, kad cia lietuvis/-e. O vaziuoja metro lietuviu gauja - visi girti ir alu geria tiesiai traukinyje, apsirenge su treningais ir su tom durackom "bajkeriskom" striukem, keikiasi ir sukauja ant viso vagono - tai, aisku, anglai sedi ir galvoja: "bloody immigrants!"... Ir jiems ispudis susidaro, kad is Lietuvos visi tokie... :roll:

2006 11 30 21:24

manau, kad savo darbu, darbstumu galime daug kam parodyti gera pavyzdi. be abejo yra ir krastutinumas - dirbi diena-nakti, 7 dienas per sav. Tai jau tampa panasu i goduma ir vieninteli gyvenimo tiksla - uzdirbti kuo daugiau "babkiu".
o siaip labai pritariu Ziuziai. jau kai lietuviai pradeda viesai isgerineti, rekauti ir demonstruoti savo kvaila "krutuma", tai tik norisi nuleist galva ir viltis, kad nieks nesuzinos kad sie triuksmadariai yra lietuviai.
ir dar, manau kad pastangos integruotis i angliska kultura, turetu dideli teigiama poveiki anglu akyse. tai parodytu, kad mes nesame uzdari, siauramasciai zmones.

Re: Kaip pagerinti lietuvių įvaizdį anglų akyse?

2006 11 30 22:43

Noreciau issakyti savo maza nuomone del lietuviu Ivaizdzio anglu akyse, :) man tenka proga dirbant savo darba lankytis daugelyje vietu kaip statybos, seneliu namai , ir privaciu namu kur dirbo lietuviai ir labai malonu girdeti labai gerus atsiliepimus apie ju atlikta darba ar darbuotojus lietuvius bet labai nemalonu kai as su seima atvykes i lietuviu sodyba iskylauju su seima ir mano vaikai mato kaip lietuviai ikaite nuo gerimo pradeda aiskintis tarpusavyje santykius, gal sakau pabandom pradzioje sutvarkyti savo santykius tarpusavyje tada gal ir nereikes kelti dirbtino ivaizdzio kitu akyse, anglai praktiskai nezino Lietuvos tai gal vietoj atsakydami mes is kur esame lakonisku zodziu Lietuvos, pakeiskime si atsakyma ivairiau graziau kaip is mazos labai grazios pabaltijo salies :)
As neliudnas-As blaivas....

2006 12 01 10:06

Reikia paprasciausiai patiems pasikeisti. Is kur anglai gali mus gerbti, kai mato lietuvius arba sunkiai dirbancius arba geriancius. Kazkodel visi lietuviai labai didziuojasi, kad jie yra geri darbininkai. Bet ar britui nuo to mes pakylame akyse? Manau, kad ne. Britai paprasciausiai laiko tokius darbuotojus pigia ir patikima darbo jega.
Dar vienas dalykas labai kenkia lietuviu ivaizdziui ir ji reiktu skubiai taisyti - anglu kalba. Niekaip negaliu suprasti kaip zmones, gyvendami po keleta metu UK nesimoksta angliskai. Juk jei nemoki kalbos, tai ir savo paziuriu negali issakyti ar saves apginti. Tai ir galvoja anglai, kad lietuviai yra lopai, nemokantys uz savo pastoveti/pakalbeti. O kaip buti krutam, jei kalbos nemoki ir dirbi koki juoda darba? Tik gerti viesai, sukauti ir rengtis tipo stiliovai, bet is tikro kaimietiskai.
Va taip va :)
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2006 12 01 13:17

Man atrodo, kad mūsų bendruomenės įvaizdis labai priklauso nuo lietuviškų organizacijų. Deja, dabartinės organizacijos nesugeba suburti žmonių bei organizuoti renginių, kurie parodytų britams lietuvių bendruomenę iš teigiamos pusės.
Kiek iš jūsų girdėjote apie Didžiosios Britanijos lietuvių sąjungą? Tiek daug metų veikianti sąjunga neturi tūkstančio nerių. Ar čia ne apsileidimas, kai lietuvių UK yra virš 150 tūkstančių?
Kol nebus patyrusių žmonių, besirūpinančių mūsų įvaizdžiu, tol ir atrodysime kaip "bloody eastern europeans".
Owls are not what they seem

2006 12 01 15:12

nu kad lietuviams keistis reiktu,ne todel kad anglu akyse geriau pasirodytumeme.tiesiog zmogus gyvena tam,kad tobuletume,o tobuledami keisciames.
anglai nemego ir nemegs imigrantu.kazkada stipriai vare ant juodziu,musulmonu,pakiu,induisu.kalbejau su kitu tautybiu imigrantais,jie jauciasi tai pat.dabar varo ant Eastern Europa,nes mes atimame ju darbus,dirbam uz grasius,o jie vargsai net savo "mortgiciu" nebegali issimoket...tikekimes,kad nuo kitamet ant rumunu ir bulgaru varis :lol:
va o lietuvaiciams reiktu to pasiputimo ir agresijos atsikratyt.pasiputimu,agresija zmogus slepia savo kompleksus ir trukumus,visas silpnybes.pirmas zingsnis atsikratyt sito,pripazinti savo savo silpnybes,o tada stengtis atsikratyt.
va tada isgeres lietuvis sugebes atsipalaiduot ir nepuls mustis,vien del to,kad kazkas ne taip pasiziurejo :evil:

2006 12 01 15:19

Owl rašė:Man atrodo, kad mūsų bendruomenės įvaizdis labai priklauso nuo lietuviškų organizacijų. Deja, dabartinės organizacijos nesugeba suburti žmonių bei organizuoti renginių, kurie parodytų britams lietuvių bendruomenę iš teigiamos pusės.
Kiek iš jūsų girdėjote apie Didžiosios Britanijos lietuvių sąjungą? Tiek daug metų veikianti sąjunga neturi tūkstančio nerių. Ar čia ne apsileidimas, kai lietuvių UK yra virš 150 tūkstančių?
Kol nebus patyrusių žmonių, besirūpinančių mūsų įvaizdžiu, tol ir atrodysime kaip "bloody eastern europeans".

Owl,leisk letena paspaust uz tavo minti.esu girdejusi apie sia organizacija,bet apie jos veikla,nieko :?
ir ne tik nera kas kuria musu ivaizdi,nera kas mus suburia kruvon.zinai,as cia turiu dvi drauges lietuves,ir keturis draugus lietuvius su kuriais artimai bendrauju.viskas.o noretus,kartais su savo krasto zmoguciais pabendraut,paklaust,kaip sekas :)
Puslapis 112   1, 2, 3, 4, 5 ... 12    Kitas