Forumas • Temos rodymas - Kaip pagerinti lietuvių įvaizdį anglų akyse?
Puslapis 1112   1 ... 8, 9, 10, 11, 12    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2007 12 07 17:11

icibici rašė:[quote26="astginta"]gaila bet kad ir kaip mes stengtumemes,mums nieko neiseis,jug mes tik emigrantai,tik bijom to pripazinti,atleiskit,bet taip yra,Taip kad niekada nepamirskime LIETUVELES,nors mes ir cia :)

nu as si savo nepilnavertiskumo jausma isgyvendinau is saves. man nereikia prisipazineti nei sau, nei kitam, kad as esu emigrante. ir niekaip neisivaizduoju, kaip gali pamirst kas ta Lietuva ar kad esi lietuvis. pritariu Agnieskai. kad ir kas bebuciau man netrukdo jaustis pilnaverciu zmogumi[/quote26]

is kur tas nepilnavertiskumo kompleksas ir kodel jis gyvavo pas tave ar tavyje??

2007 12 07 19:34

As niekad neturejau problemos pasakyti is kur as ir kad as emigrante, bet kodel mes taip i tai reaguojam, cia visa Anglija pilna tokiu emigrantu kaip mes ir jie ne tik is Lietuvos ar Lenkijos, bet ir Indijos, Australijos,Amerikos, Brazilijos ir t.t. Ir visi jie emigrantai, nu ir kas :)

2007 12 07 21:15

Pupa Uoga rašė:[quote08="icibici"][quote08="astginta"]gaila bet kad ir kaip mes stengtumemes,mums nieko neiseis,jug mes tik emigrantai,tik bijom to pripazinti,atleiskit,bet taip yra,Taip kad niekada nepamirskime LIETUVELES,nors mes ir cia :)

nu as si savo nepilnavertiskumo jausma isgyvendinau is saves. man nereikia prisipazineti nei sau, nei kitam, kad as esu emigrante. ir niekaip neisivaizduoju, kaip gali pamirst kas ta Lietuva ar kad esi lietuvis. pritariu Agnieskai. kad ir kas bebuciau man netrukdo jaustis pilnaverciu zmogumi[/quote08]

is kur tas nepilnavertiskumo kompleksas ir kodel jis gyvavo pas tave ar tavyje??[/quote08]
nepilnevertiskumo jausmas (ne nepilnavertiskumo kompleksas!) vienas is pagrindiniu palydovu zmogaus gyvenime. daug situaciju gali nutikt kur tu gali ta pajaust . o ypac atvykus i svecia sali . manyciau daugeli lietuviu kamuoja nepilnavertiskumo kompleksas. todel vaiksto susiguze arba puola i krastutinumus, agresija ir t.t. as kai kuriuose gyvenimo srityse nejauciu pilnatves, bet su tuo bandau kovot ir isgyvendint :)
o beto manau Lietuva yra maza provincija pries UK. taigi mes visi proviancialai siuo atzvilgiu. ir savo proviancialumo laikui begant pamazu atsikratome :)

2007 12 08 12:54

Mariana rašė:As niekad neturejau problemos pasakyti is kur as ir kad as emigrante, bet kodel mes taip i tai reaguojam, cia visa Anglija pilna tokiu emigrantu kaip mes ir jie ne tik is Lietuvos ar Lenkijos, bet ir Indijos, Australijos,Amerikos, Brazilijos ir t.t. Ir visi jie emigrantai, nu ir kas :)

Butent!

2007 12 08 13:02

icibici rašė:[quote84="Pupa Uoga"][quote84="icibici"][quote84="astginta"]gaila bet kad ir kaip mes stengtumemes,mums nieko neiseis,jug mes tik emigrantai,tik bijom to pripazinti,atleiskit,bet taip yra,Taip kad niekada nepamirskime LIETUVELES,nors mes ir cia :)

nu as si savo nepilnavertiskumo jausma isgyvendinau is saves. man nereikia prisipazineti nei sau, nei kitam, kad as esu emigrante. ir niekaip neisivaizduoju, kaip gali pamirst kas ta Lietuva ar kad esi lietuvis. pritariu Agnieskai. kad ir kas bebuciau man netrukdo jaustis pilnaverciu zmogumi[/quote84]

is kur tas nepilnavertiskumo kompleksas ir kodel jis gyvavo pas tave ar tavyje??[/quote84]
nepilnevertiskumo jausmas (ne nepilnavertiskumo kompleksas!) vienas is pagrindiniu palydovu zmogaus gyvenime. daug situaciju gali nutikt kur tu gali ta pajaust . o ypac atvykus i svecia sali . manyciau daugeli lietuviu kamuoja nepilnavertiskumo kompleksas. todel vaiksto susiguze arba puola i krastutinumus, agresija ir t.t. as kai kuriuose gyvenimo srityse nejauciu pilnatves, bet su tuo bandau kovot ir isgyvendint :)
o beto manau Lietuva yra maza provincija pries UK. taigi mes visi proviancialai siuo atzvilgiu. ir savo proviancialumo laikui begant pamazu atsikratome :)[/quote84]

- is kur tu esi?
- is Lietuvos kaimo. :D :D :D

Anglija ir nera didele, UK - didele, bet tai angu kazin kodel toks jaumas nekamuoja.
O jei mes is mazos valstybes...... tai kas..... blogai ir esam nepilnaverciai?????? O tai ka tada apie Liuksemburga kalbet?

2007 12 08 14:36

[quote="Pupa Uoga"]

- is kur tu esi?
/quote]
o ka? :D Brazdzionis irgi is Lietuvos kaimo :lol: tau problemos is to jei kas gime ir augo Lt kaime, zmogu vien todel nurasai :roll: :)
bet as ne apie tai. Lietuva man vistiek provincija visos Europos atzvilgiu. ir tikrai ne vienam lietuviui istinka kulturinis sokas patekus i Londona. tuo labiau, kai dazno lietuvio tai buna pirma kelione gyvenime i svecia sali ir tuo labiau ne pazintine, o del geresnio gyvenimo.Liuksemburgo pilieciai, keliauja po pasauli, tuo tarpu lietuviai pinigelius skaiciuoja del duonytes.
ir tikrai dabar nesijauciu blogai budama emigrante, jokio nepilnavertiskumo jausmo. nes cia visi is kazkur ir visi su savo paprociais, kultura, bando prisistaikyti siame gyvenime.

2007 12 08 16:16

[quote="icibici"][quote:f890ff9998="Pupa Uoga"]

- is kur tu esi?
/quote]
o ka? :D Brazdzionis irgi is Lietuvos kaimo :lol: tau problemos is to jei kas gime ir augo Lt kaime, zmogu vien todel nurasai :roll: :)
bet as ne apie tai. Lietuva man vistiek provincija visos Europos atzvilgiu. ir tikrai ne vienam lietuviui istinka kulturinis sokas patekus i Londona. tuo labiau, kai dazno lietuvio tai buna pirma kelione gyvenime i svecia sali ir tuo labiau ne pazintine, o del geresnio gyvenimo.Liuksemburgo pilieciai, keliauja po pasauli, tuo tarpu lietuviai pinigelius skaiciuoja del duonytes.
ir tikrai dabar nesijauciu blogai budama emigrante, jokio nepilnavertiskumo jausmo. nes cia visi is kazkur ir visi su savo paprociais, kultura, bando prisistaikyti siame gyvenime.[/quote:f890ff9998]

tai tu cia nurasei, ankstesnese zinutes o dabar vartai kaip panorejus! Lietuva - provincija.... nepilnavertiskumo kompleksai.... ne as rasiau...
nu matai, kaip kas gyvena siame gyvenime tokie ir poziuriai. Gal pati ir vaziavai del geresnio gyvenimo? man ir Lietuvoj, ir visur kitur gerai buvo ir tikiuosi kad bus

2007 12 09 08:05

Pupa Uoga rašė:
nu matai, kaip kas gyvena siame gyvenime tokie ir poziuriai. Gal pati ir vaziavai del geresnio gyvenimo? man ir Lietuvoj, ir visur kitur gerai buvo ir tikiuosi kad bus

smalsu tavo nuomone, tai leisk paklausk , kaip as gyvenu? is mano poziurio nustatyk :D itariu, kad labai blogai :roll:
gerai, kad tau visur gerai. dziaugiuosi uz tave labai nuosirdziai :wink: nevisi gime su marskineliais...

2007 12 09 10:24

icibici rašė:[quotedb="Pupa Uoga"]

smalsu tavo nuomone, tai leisk paklausk , kaip as gyvenu? is mano poziurio nustatyk :D itariu, kad labai blogai :roll:
gerai, kad tau visur gerai. dziaugiuosi uz tave labai nuosirdziai :wink: nevisi gime su marskineliais...[/quotedb]

Tai as tavesk klausiau. Matei klaustuka?

As tokios nuomones - gaunam tai, ko nusipelnom! - tvirtai tuo tikiu.

2007 12 09 10:40

Pupa Uoga, jei tau buvo Lietuvoj gerai, tai ka tu cia veiki?
Puslapis 1112   1 ... 8, 9, 10, 11, 12    Ankstesnis   Kitas