Forumas • Temos rodymas - Kaip pagerinti lietuvių įvaizdį anglų akyse?
Puslapis 1012   1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2007 11 28 10:05

arba [url=http://www.anglija.lt/naujienos/muges_lankytojus_stebino_neiprastas_lietuviu_statinys.html]si naujiena[/url]

2007 11 28 11:25

Va tiems, kas eina ir kaulyja pasalpu ar namo is vietines savivaldybes, dirba pacius juodziausius darbus tam, kad skaniai atsigertu, jiems reikia savo ivaizdi kelti o ne bendra lietuviu ivaizdi kelti.

2007 11 30 12:36

Kaip kažkas jau minėjo, tiesiog reikia būti žmonėmis.

Tada galima lipti ant antros pakopos ir pradėti bandyti suprasti, o ne iš karto išpeikti ir atmesti svetimą kultūrą. Nustoti kreivai žiūrėti į kitus imigrantus iš rytų Europos/Azijos/Afrikos, islamo išpažinėjus, mest iš žodyno tokias tipines lietuvybes kaip "babajai", "juodis" ar "durniai britai".

Tiesa, visų svarbiausia, imho, yra nedaryt kaip ne kurie tėvynės šviesuliai.
"Where are you from?"
"London" [/i]

2007 11 30 16:33

Ot ir nesamone! Jei atvaziuoji ir nemoki kalbos, nekalbu apie anglu, cia daug kas ir lietuviskai gerai nemoka, be jokio issimokslinimo, dirbi bele kur, arba pasalpu prasaisi tai su tokiais pat gyveni. Sutinki tokius pat lapsardukus be jokiu aspiraciju gyvenime, kurie ne vien tik, kad jokioje kitoje salyje nebuve, bet galbut toliau savo miesto nebuve, tokie tai tikrai bijo ir nesupranta ne tik svetimtauciu, bet ir savu gyvenanciu kitaip. Tokie ir niekada nesupras... tai kam tada ivaizdi kelti, nuo saves reikia pradeti, ar gi ne?

2007 12 06 22:05

sveiki,gyvenu anglijoje nej daug nej mazai,o ka cia rasote tai tik visu jusu ir mano nuomone....gaila bet kad ir kaip mes stengtumemes,mums nieko neiseis,jug mes tik emigrantai,tik bijom to pripazinti,atleiskit,bet taip yra,Taip kad niekada nepamirskime LIETUVELES,nors mes ir cia :)

2007 12 07 08:01

astginta rašė:sveiki,gyvenu anglijoje nej daug nej mazai,o ka cia rasote tai tik visu jusu ir mano nuomone....gaila bet kad ir kaip mes stengtumemes,mums nieko neiseis,jug mes tik emigrantai,tik bijom to pripazinti,atleiskit,bet taip yra,Taip kad niekada nepamirskime LIETUVELES,nors mes ir cia :)

Taip, as esu emigrante, ir as tai pripazystu ir man juokinga, kai pas mus darbe uzdraude sakyti zodi 'foreigner' , kad neduok die neizesitu ko nors. Zinoma labai miela is ju puses, bet as esu 'foreigner', bet tai nereiskia, kad esu kazkuo prastesne uz angla ar amerikieti ar inda ar dar kazka... Visi mes esam ZMONES.... Tokie kokie esam... Tokiam kosmopolistiskam pasauly is vis kvaila jaustis kazkaip blogiau vien del to, kad gyveni kitoj saly :) Cia jau pacio zmogaus problema, kad jis nesijaucia pilnaverciu pasaulio gyventoju :) :)

2007 12 07 08:04

Ir dar, leisiu sau ideti citata is mano ex kolegos meilo man. Va ka jis mano apie Lietuva: 'I watched the Michael Palin programme on Lithuania, that lake with all the sand you mentioned to me that was in the book you gave me looked fantastic for sailing and so quite'...

:wink: as didziuojuosi tuo kas esu ir tuo is kur esu kilus...

2007 12 07 08:53

astginta rašė:gaila bet kad ir kaip mes stengtumemes,mums nieko neiseis,jug mes tik emigrantai,tik bijom to pripazinti,atleiskit,bet taip yra,Taip kad niekada nepamirskime LIETUVELES,nors mes ir cia :)

nu as si savo nepilnavertiskumo jausma isgyvendinau is saves. man nereikia prisipazineti nei sau, nei kitam, kad as esu emigrante. ir niekaip neisivaizduoju, kaip gali pamirst kas ta Lietuva ar kad esi lietuvis. pritariu Agnieskai. kad ir kas bebuciau man netrukdo jaustis pilnaverciu zmogumi

2007 12 07 17:09

astginta rašė:sveiki,gyvenu anglijoje nej daug nej mazai,o ka cia rasote tai tik visu jusu ir mano nuomone....gaila bet kad ir kaip mes stengtumemes,mums nieko neiseis,jug mes tik emigrantai,tik bijom to pripazinti,atleiskit,bet taip yra,Taip kad niekada nepamirskime LIETUVELES,nors mes ir cia :)

Aisku, kad tik nuomones ir poziuriai ir viskas ateje is patirties ir isgyvenimu.
nesupratau tavo sakinio "gaila bet kad ir kaip mes stengtumemes,mums nieko neiseis,jug mes tik emigrantai,tik bijom to pripazinti,atleiskit,bet taip yra,Taip kad niekada nepamirskime LIETUVELES,nors mes ir cia"

1 ko cia gailetis? Anglu ar lietuviu?
2 kodel reikia stengtis?
3 kodel nieko neiseis (viskas iseina jei dedi pastangas)?
4 kodel vartoji toki zodziu jungini " mes tik emigrantai"? Labai sumenkintai skamba.
5 ar bijai prisipazinti, kad esi is kitur? Kiek dar tokiu?
As tai ne! man tai viskas tvarkoj, as ilga laika nesijauciu, kad as emigravau i UK (atvaziavau tik prasiblaskyti, bet pasilikau....). Mano vyras labai didziuojais tuom, kad as is kitur, ir pasaulis platus, mes galbut emigruosim dar kitur, bet ar tai blogybe?
6 nu o jei kas is lietuviu pamirso Lietuva, tai jie lietuviu vardo neverti, fui
Paskutinį kartą redagavo Pupa Uoga 2007 12 07 17:12. Iš viso redaguota 1 kartą.
Puslapis 1012   1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12    Ankstesnis   Kitas