Forumas • Temos rodymas - Kalėdinės dovanos
Puslapis 13   1, 2, 3    Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

Kalėdinės dovanos

2006 12 09 19:49

Kokia dovana dovanojat savo damai Kaledoms( tai klausimas vyrams)
Ko noretumet kad jums padovanotu per Kaledas (klausimas merginoms, moterims)
As neliudnas-As blaivas....

2006 12 09 21:48

manyciau, kad ir menkiausia smulkmenele graziai ir netiketai pateikta, ir dar is mylimo zmogaus, suteikia daug dziaugsmo. o siaip su savo vaikinu kaip ir susitariau jau, kad per Kaledas man Kaledu Senelis "atnes" kvepalus :lol:,
Musu liepto trapios lentos

2006 12 10 01:30

monika rašė:manyciau, kad ir menkiausia smulkmenele graziai ir netiketai pateikta, ir dar is mylimo zmogaus, suteikia daug dziaugsmo. o siaip su savo vaikinu kaip ir susitariau jau, kad per Kaledas man Kaledu Senelis "atnes" kvepalus :lol:,
a kaip tau gerai kai susitarei o kai pasako padaryk staigmena :) ka man tada daryti? :oops:

2006 12 10 07:22

Saulius rašė:va kaip tau gerai kai susitarei o kai pasako padaryk staigmena :) ka man tada daryti? :oops:

tai turbut seniai staigmena bedariai.siaip truputi turetu but geda,kad nezinai,kaip nustebint savo mylima zmogu :oops: niekas kitas taip gerai nepazista tavo antros puses,kaip tu pats.tikiu,kad simtus kartu yra uzsiminusi ko ji noretu.tik va vyrams sudetinga tai isgirst.pabuk idemus viena diena ir suzinosi,ko troksta tavo dama :)
va as zinau,kad kvepalai nebutu ta dovana ko istikruju noreciau.man patiktu juos gaut bet kokia kitokia proga,bet ne Kaledoms :) viena karta mano draugas pasake,kad man padovanos pasaka.tikra pasaka.laukiau gal menesi,visko spejau prisigalvot ir viesbucio kambari pripilta roziu,pirslybas ir net nebepamenu ka daugiau,bet tik ne tai ka gavau.sutarta diena susitikom,vedziojo ilgai po West End,kol nuvede prie teatro.ziurejom tikra pasaka Lion King pagal elton john muzika.Nuostabu!!!pats spektaklis nuostabu,bet pati sukurta atmosfera,laukimas,paslaptis,akys zvelgiancios i tave su meile ir pagarba,tai buvo pati geriausia dovana,nors ir ne Kaledom.neturiu sios dovanos as lentynoj,bet kievienakart prisiminus,man labai silta sirdyje.visas smulkmenas to vakaro pamenu,visus issakytus zodzius... :)

2006 12 10 14:54

viena karta mano draugas pasake,kad man padovanos pasaka.tikra pasaka.laukiau gal menesi,visko spejau prisigalvot ir viesbucio kambari pripilta roziu,pirslybas ir net nebepamenu ka daugiau,bet tik ne tai ka gavau.sutarta diena susitikom,vedziojo ilgai po West End,kol nuvede prie teatro.ziurejom tikra pasaka Lion King pagal elton john muzika.Nuostabu!!!pats spektaklis nuostabu,bet pati sukurta atmosfera,laukimas,paslaptis,akys zvelgiancios i tave su meile ir pagarba,tai buvo pati geriausia dovana,nors ir ne Kaledom.neturiu sios dovanos as lentynoj,bet kievienakart prisiminus,man labai silta sirdyje.visas smulkmenas to vakaro pamenu,visus issakytus zodzius... :)[/quote] tu kai kur teisi ir as sutinku su tavo mintim taip kartais as mazai skiriu demesio jai bet metu begyje visada yra demesys ja o ne tik per sventes gal uztai man ir sunkiau padaryti staigmena bet su spektakliu si ideja man labai patiko, dekui :)

2006 12 10 15:58

Tai cia seniausiai aisku, kad geriausia dovana - kazka kartu nuveikt, kazkur nueit/nuvaziuot! Na, ir dar galima kokia smulkmena malonia padovanot, kad ir nereiksminga. Pvz, per praeitas Kaledas mes su draugu vaziavom 3 dienom uz Londono - ir tai buvo man pati geriausia dovana. Ir dar jis man geros kavos padovanojo - smulkmena, bet malonu - zino, kad as kava megstu :)

2006 12 10 18:54

na man kaledos ne tokia svente, kad per daug romantiskus jausmus reikst, va gimtadienis, valentino diena ar draugystes metines visai kitas reikalas, tada tikrai reikia tam zmogui parodyt kaip ji myli. o kaip tau Sauliau, tokia dovana merginai - malonus masazas kokiam salone,o gal net jums abiem, tikra atgaiva manyciau

2006 12 11 09:59

monika rašė:na man kaledos ne tokia svente, kad per daug romantiskus jausmus reikst, va gimtadienis, valentino diena ar draugystes metines visai kitas reikalas, tada tikrai reikia tam zmogui parodyt kaip ji myli. o kaip tau Sauliau, tokia dovana merginai - malonus masazas kokiam salone,o gal net jums abiem, tikra atgaiva manyciau
o gal zinai kur daro gera masaza koks salonas :) :) o jei jai nepatiks tas masazas gal mano masazas geresnis tai kaip cia issisukti kad jai patiktu :)

2006 12 11 14:39

na tu salonu nezinau nei vieno, neteko lankytis. nepazistu tavo merginos, tu jau cia pats turi zinot, ar jai patiktu ar ne, bet asmeniskai man maloniau butu manojo vaikino masazas, prie zvakiu sviesos, kvapiu alieju, paslaptingos muzikos...
Sauliau, greiciau galvok, jug Kaledos jau nebe uz kalnu! o tai tavoji visai be dovanos liks :lol:

2006 12 11 21:32

monika rašė:na tu salonu nezinau nei vieno, neteko lankytis. nepazistu tavo merginos, tu jau cia pats turi zinot, ar jai patiktu ar ne, bet asmeniskai man maloniau butu manojo vaikino masazas, prie zvakiu sviesos, kvapiu alieju, paslaptingos muzikos...
Sauliau, greiciau galvok, jug Kaledos jau nebe uz kalnu! o tai tavoji visai be dovanos liks :lol:
abai dekingas uz tavo gerus pasiulimus :) na tai mano zmona ir mes jau pragyvene esam 17 metu kartu tai truputi sunkiau man surasti ko ji dar neturejo :)
Puslapis 13   1, 2, 3    Kitas