Forumas • Temos rodymas - Kalėdinės dovanos
Puslapis 23   1, 2, 3    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2006 12 12 13:44

Sauliau, tai po Kaledu parasyk, ka zmonai padovanojai ir ar patiko jai! :)
Tiksliai, po Kaledu sukursiu tema "Ka jus gavote dovanu per sias Kaledas", jeigu nepamirsiu, aisku :)

2006 12 12 14:53

monika rašė:na man kaledos ne tokia svente, kad per daug romantiskus jausmus reikst,

mes kasdien savo artimiems zmonems kazkokius jausmus rodome.o Kaledos toks metas,kai tu privalai demesi parodyt.nu nebutina romantiskai,bet susildyt savo artima smulkmenu,geru zodziu,reikia :)

2006 12 12 15:02

Saulius rašė: na tai mano zmona ir mes jau pragyvene esam 17 metu kartu tai truputi sunkiau man surasti ko ji dar neturejo :)

nu Sauliau,uzuojauta tau :roll: nu ne todel,kad 17metu kartu(del to tai tikrai dziaugiuos)o todel,kad gal ir keblu kazka naujo sumastyt,kad nustebintu.bet moteriai parodytas nors ir menkutis demesys,komplimentu kruva,visada dziugina,net ir po 20metu.pasakyt kaip tu ja vertini,kokia ji tau yra nuostabi...zinau zinau,be zodziu tas buna aisku,bet moterys myli ausimis,tai tokiu zodziu niekad nebuna perdaug :)

2006 12 12 16:15

icibici rašė:[quotee1="Saulius"] na tai mano zmona ir mes jau pragyvene esam 17 metu kartu tai truputi sunkiau man surasti ko ji dar neturejo :)

nu Sauliau,uzuojauta tau :roll: nu ne todel,kad 17metu kartu(del to tai tikrai dziaugiuos)o todel,kad gal ir keblu kazka naujo sumastyt,kad nustebintu.bet moteriai parodytas nors ir menkutis demesys,komplimentu kruva,visada dziugina,net ir po 20metu.pasakyt kaip tu ja vertini,kokia ji tau yra nuostabi...zinau zinau,be zodziu tas buna aisku,bet moterys myli ausimis,tai tokiu zodziu niekad nebuna perdaug :)[/quotee1]butinai su jusu pagalba surasiu tai ko ieskau ka padovanoti savo mylimai zmonai nes kartotis nesinori :) o nauja ideja visada bus maloniai priimta ir dar ja pagrazinsiu is savo puses :)
As neliudnas-As blaivas....

2007 01 04 16:16

Sauliau,kaip tavo Kledines dovaneles?ar daug dziugesio suteike?gal gali pasidalint,ka padovanojai? :)
beje VISUS su sventemis,graziu prasmingu ir ne kiaulisku metu :)

2007 01 04 22:04

icibici rašė:Sauliau,kaip tavo Kledines dovaneles?ar daug dziugesio suteike?gal gali pasidalint,ka padovanojai? :)
adovanaojau gera nuotaika ir labai noretos irangos i masina:)

2007 01 06 14:22

Saulius rašė:padovanaojau gera nuotaika ir labai noretos irangos i masina:)

na gal visi pasidalinkim,kokiom dovanelem nudziugino Kaledu senelis :)

2007 01 08 21:05

icibici rašė:Sauliau,kaip tavo Kledines dovaneles?ar daug dziugesio suteike?gal gali pasidalint,ka padovanojai? :)
azko tokio labai ypatingo tai ne viena praktiska daigteli nes viskas nuejo namo pirkimui tai svarbiausia buvo vaikams nupirkti visko ko jie norejo:)

2007 01 09 18:40

Man senelis ypatingai daug nieko neatnese. Gavau tik viena dovanele, bet uz tai labai gera. Tokia gera, kad net nesakysiu ka:)
O pats dovanojau: slepetes :) , pora dvd disku, sketi, dezute papuosalams. Na, cia ne viena, zmogui, aisku.
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2007 01 09 20:47

Man tai Senelis Saltis dar ir Lietuvoje dovanu atnese - tai tevai dabar tas dovanas saugo, kol as atostogaut atvaziuosiu :lol:
Puslapis 23   1, 2, 3    Ankstesnis   Kitas