Forumas • Temos rodymas - Kalėdinės dovanos
Puslapis 33   1, 2, 3    Ankstesnis   
Apie viską ir apie nieką :)

2007 01 09 22:29

Ziuzia rašė:Man tai Senelis Saltis dar ir Lietuvoje dovanu atnese - tai tevai dabar tas dovanas saugo, kol as atostogaut atvaziuosiu :lol:
matai kaip tau gerai dar antra karta galesi kaledas prisiminti :)
As neliudnas-As blaivas....

2007 01 10 14:33

Ziuzia rašė:Man tai Senelis Saltis dar ir Lietuvoje dovanu atnese - tai tevai dabar tas dovanas saugo, kol as atostogaut atvaziuosiu :lol:

nu va Ziuzia,neteisinga adresa Seniui Salciui pasakei :lol: pasiklydo vargsas :lol: ar tik tavo ddovanos,nebus gyvos ir garsiai kniaukiancios :D arba nekalbancios ir didelem akim :D

2007 01 10 19:03

icibici rašė:[quoteaf="Ziuzia"]Man tai Senelis Saltis dar ir Lietuvoje dovanu atnese - tai tevai dabar tas dovanas saugo, kol as atostogaut atvaziuosiu :lol:

nu va Ziuzia,neteisinga adresa Seniui Salciui pasakei :lol: pasiklydo vargsas :lol:[/quoteaf]
Na, ne tai kad pasiklydo - jis man ir Londone po eglute dovanu padejo! - bet dar ir pas tevus Lietuvoje uzsuko :) Man atrodo, jis dar ir pas drago tevus dovanu man paliko! :lol:

2007 01 11 15:43

pasiseke tau Ziuzia,gera buvai pernai metais :D lyg tai ir as nieko blogo nepridirbau,bet mano senis,kukliai mane apdovanojo :lol: ale ir nuo kuklios dovaneles,didelis dziaugsmas sirdutej :lol:

2007 01 11 20:07

icibici rašė:pasiseke tau Ziuzia,gera buvai pernai metais :D lyg tai ir as nieko blogo nepridirbau,bet mano senis,kukliai mane apdovanojo :lol: ale ir nuo kuklios dovaneles,didelis dziaugsmas sirdutej :lol:
varbu ne dovana o tai kad nepamirso :) ir uzsuko:)

2007 01 11 22:45

o as buvau sugalvojes tokiu geru dovanu, bet puses is ju neradau - pries kaledas viskas irpirkta arba labai brangu buvo...

2007 01 11 23:28

N11 rašė:o as buvau sugalvojes tokiu geru dovanu, bet puses is ju neradau - pries kaledas viskas irpirkta arba labai brangu buvo...
tvirai tai labai gerai kai gali sugalvoti ir nereikia sielotis jei kazkas nevisai pilnai gaunasi :) bet va buna zmoniu kai negali sugalvoti ir minimumo va cia jau blogiau:))

2007 01 11 23:32

FOXY rašė:Sauliau, tai po Kaledu parasyk, ka zmonai padovanojai ir ar patiko jai! :)
Tiksliai, po Kaledu sukursiu tema "Ka jus gavote dovanu per sias Kaledas", jeigu nepamirsiu, aisku :)
OXY matai jei atvirai tai mes abu pasidarem maza dovanele sau kuri tikrai Kaledine gavosi nes :) :) sugalvojom viena vakara siaip sau pabandyti nusipirkti nama :) per savaite susiradom ir gavom paskola o paskutine darbo diena pries kaledas pasirasem kontrakta kada jau galime keltis i ta namuka :) va tokia ir gavosi kaledine dovanele mums :)

Re: Kalėdinės dovanos

2016 05 06 08:56

Padovanokit savo artimiesiems praktiškas dovanas, atsižvelkite į tai ko jiems trūksta. Pvz: mano mama labai mėgsta kavą, bet niekada neturėjo kavos aparato. Aš su broliu jai padovanojau kavos aparatą ir ji žiauriai buvo laiminga dėl to. Tai va ieškokite praktikškų dovanų...

Re: Kalėdinės dovanos

2016 05 26 19:00

Pagrindinė mano praeitų Kalėdų dovana, kurią padovanojo vyras, buvo triumph apatiniai, sakyčiau tikrai geriau nei koks virtuvinis kombainas :D
Puslapis 33   1, 2, 3    Ankstesnis