Forumas • Temos rodymas - Ar turite draugų anglų?
Puslapis 111   1, 2, 3, 4, 5 ... 11    Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

Ar turite draugų anglų?

2006 09 23 11:39

Ar jus turite draugu anglu?

As tai kazkaip neturiu. Gal del to, kad nesilankau ten, kur galima su anglais susidraugaut... :lol:

2006 09 23 14:09

as turiu boyfrienda angla, pazystu jo seima, draugus...normalus jie zmones ir tiek.beje seima, vaikai, moteris jiems ziauriai svarbu, ko nepasakyciau apie kaikuriuos lietuvaicius, kuriems zmona yra ir mama, ir verge

2006 09 23 14:29

o anglu tokiu nera? ;)
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2006 09 23 15:01

As tai kazkaip neturiu... Ir, man atrodo, tai visu pirma del kalbos. Angliskai as visai normaliai kalbu, bet vis tiek kazkaip laisvalaiki norisi lesiti lengvai ir maloniai, o ne galvot pastoviai apie kiekviena savo sekanti zodi... :?

2006 09 24 09:06

jurate rašė:as turiu boyfrienda angla

O tai, jei ne paslaptis, kur ir kaip susipazinot? Siaip idomu :) Tiesiog as Anglijoje jau 2 metus gyvenu, bet kazkaip su anglais taip ir nesusidraugavau... :oops: O jau apie angla-boyfrienda net nekalbu! :D

2006 09 25 12:46

Pritariu Ziuziai. Man tai per akis uztenka darbe liezuvio lauzymo :) , o po to kad dar ir laisvalaikiu angliskai kalbet!... :lol: Uztenka man ir lietuviu Anglijoje - nera reikalo anglu tarpe draugu ieskotis.

2006 09 25 14:42

Tokiu ypatingų draugų neturiu. Bet ne dėl kalbos ar kultūriniu skirtumų. Yra Anglijoje keli seni pažįstami iš Lietuvos, su kuriais galima šauniai laiką praleisti. Todėl net neieškau naujų draugų, nesvarbu anglų, lietuvių ar kitos tautybės.

2006 09 25 20:50

isivaizduokim jei vilniuj, klaipedoj ar kaune gyventu daugiau nei puse babaju, juodziu ar dar kokiu velnias zino ko ar labai pultume su jais arbateles daryt. O beto dalyvavau ne vienam party kur buvo anglu, lietuviu, portugalu ir t.t.lietuviai daugiausia grupelese, bendrauja vieni su kitais.Tai mes esame svecioj saly, mes turetume stengtis su jais bendraut kuo daugiau, kad mus pazintu kitokius, o ne klausytu istorijas kaip musu tautieciai merginas cia pardavineja, kaip kazkas avarija padare, kaip is kempingu isvaro ar sventese vienas kita badom.

2006 09 26 08:22

jurate rašė:Tai mes esame svecioj saly, mes turetume stengtis su jais bendraut kuo daugiau, kad mus pazintu kitokius, o ne klausytu istorijas kaip musu tautieciai merginas cia pardavineja, kaip kazkas avarija padare, kaip is kempingu isvaro ar sventese vienas kita badom.

Kazkaip neturiu didelio noro ar poreikio anglams patikt... Tegul i save is pradziu pasiziuri. Lietuvoje gal tik 1 proc. paaugliu peilius nesiojasi, o Anglijoje - kas antras?! Ir ne tik nesiojasi, bet ir panaudoja... Lietuvoje tuscioje gatveleje sutikus 3 penkiolikmecius, man nepasidaro baisu, kaip Anglijoje. Anglijoje labai mazas procentas zmoniu turi universitetini issilavinima. ...Dar simta priezasciu galiu parasyt, kodel anglai nei truputi negeresni uz lietuvius :) Ir tegul jie apie mane galvoja ka tik sau nori (kad as pardavineju merginas, padariau avarija, mane isvare is kempingo ir badziau kazka sventeje :twisted: )! :lol:
Aisku, butu labai saunu, jei musu tautieciai cia butu ramus-grazus, dirbtu ir neprisigertu... :) , ir kad anglai apie visus lietuvius galvotu labai gerai, gerbtu ir myletu juos!... :) Tikrai gerai butu. Bet jei taip nera, kazka irodinet anglams ASMENISKAI AS nesiruosiu... :roll:

2006 09 27 12:45

:idea: ziuzia, patarciau nusipirkt peili ir nesibastyt tusciom gatvelem....
neseniai skaiciau LT spaudoj(vietinej-nedidelio miestuko), kad mokiniai apmete sudais savo mokykla, tai ka yra tikimybe, kad greit paaugliai ne peilius naudos, o tai kas liks nuo vakarienes :evil:
Puslapis 111   1, 2, 3, 4, 5 ... 11    Kitas