Forumas • Temos rodymas - Ar turite draugų anglų?
Puslapis 911   1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2009 04 06 13:46

tai va del to ir beda buna kad pasipasakoji kaip sakai ,o paskui panaudoja pries tave kai ateina laikas,iki galo atviras buti negali.o tikras draugas tave ''plika''zino ir nereikia apsimetineti.ir jokiu budu nesugretinciau dalyku,kad jei draugas tai turi padeti isidarbinti ar pan,tai galeciau bet kuriam pazistamui padaryti

2009 04 06 13:48

Agnieshka rašė:[quoted8="zvaigzdute"]draygyste netikiu ir nepasitikiu ju dirbtinom sypsenom :) tikras draugas gali buti tik laiko patikrintas ir nuo jaunu dienu kada zino tavo istorija gyvenimo ir supranta is puse zodzio

O man jau geriau dirbtina sypsena, nei surauktas nuolatos snukis. Nzn, bet kiek dirbu pas save kompanijoje, tai yra pasitaike visko ir gincu ir neusispratimu ir net pykciu, bet yra super, kad po visu problemu jie vistiek sveikinas ir sypsos, o ne kaip kokie mazvaikiai susirauke vaikstineja.
Man atrodo mes Lietuvoje priprate, kad drebei visa tiesa (savo tiesa, kuri net ne visada yra teisinga) ir vaiskto tada visi susirauke arba isivaizduoja is saves bele ka....[/quoted8]

tai kad atrodo,visi darbe po siokiu tokiu konfliktu ar pasiaiskinimu vel bendrauja,nes kitaip ir negali buti,juk tai darbas ir bendradarbiai...jai nebekalbesi ir nebesisveikinsi,kazi ar darbdavys laikys tave ilgai...gali ir su darbu atsisveikinti,pvz.mano bosse visada sako,cituoju:mes esame visi seima! tai va,kazkokiu principu ir nepasilaikysi,turi gyventi draugiskai... :)

2009 04 06 13:53

zvaigzdute rašė:tai va del to ir beda buna kad pasipasakoji kaip sakai ,o paskui panaudoja pries tave kai ateina laikas,iki galo atviras buti negali.

Jei nepaslaptis (sorry cia visai ne mano reikalas, bet idomu) ka tokio pries tave panaudojo? Nes as kiek mastau, kiek svarstau tai nzn ka galetu pries mane panaudoti... Na jei is darbo ismest noretu, tai nebent tai, kad internete daznai sedziu :wink:

2009 04 06 14:02

na,as galiu ta tema pasisakyti,pvz.jai tavo virsininkas tave gerbia,jam patinka,kaip tu dirbi,tai tikrai turi buti atsargus,nes anglai labai to pavydi,nes tu esi kitatautis ir sekmingai kyli karjeros laiptais,tada jie stengiasi surinkti kuo daugiau informacijos apie tave,kokias klaidas darai,ka ne vietoj ar ne laiku pasakiai ir t,t.na,ir zinoma,viskas buna atraportuota tavo brangiajam bossui...o jau bossas atrusiuojas,kas gerai,o kas ir ne....tavo asmeninis gyvenimas tampa lyg po padidinimo stiklu,gal ne visur taip,bet pas mus mazame miestelyje tai jau taip yra...komuna... :(

2009 04 06 14:08

nu va ir supratai ka gali panaudoti :lol: :wink: o jei rimtai tai ivairia info kuri tuo metu kai nuosirdziai bendrauji net nepamastai,siaip bent as tokia atvira ir megstu nuosirdu bendravima,tai ir nusvylu,bet mokausi mokausi :) paprasciausias pvz kai bendradarbei kazka pasakai apie kita zmogu apie supervaizeri,kad neteisingai nusprende arba nezino ka daro ir pan,tai po kiek laiko ziurek pareina bumerangu kad ten privarei juodai kad jis tipo durnas anglas nezino ka veikia sitoj darbo vietoj ir pan.nors ten pasakei pora sakiniu,kaip zmogui su kuriuo gerai sutari,nu zinai kartais kaip buna issprusta kai pamatai kokia nesamone ir jei dar tau ta nesamone uzkrauna daryti :roll: o gaunasi,kad paskui supervaizeris uzsirustina.........tai ir sakau reikia galvoti ka sakai,nes kai ateis laikas ir priburs nesamoniu.arba dar pvz vyro darbe,jei puse dienos angliukai masto kaip atlikti kai kuri darba,vaiksto puse dienos su popieriais skambineja ivairiom istaigom patarimu,o vyras ateina ir pasako kaip tai padaryti,tai jiem toks siutas paima ir prie viso to nueina menedzeriui ir pasako atsakyma kaip savo tipo cia jie tokie protingi :) nu net nervai ima,bet pastoviai neleksi ir nereksi menedzeriui i ausi cia as viska sumastau :lol:

2009 04 06 14:09

aguona rašė:na,as galiu ta tema pasisakyti,pvz.jai tavo virsininkas tave gerbia,jam patinka,kaip tu dirbi,tai tikrai turi buti atsargus,nes anglai labai to pavydi,nes tu esi kitatautis ir sekmingai kyli karjeros laiptais,tada jie stengiasi surinkti kuo daugiau informacijos apie tave,kokias klaidas darai,ka ne vietoj ar ne laiku pasakiai ir t,t.na,ir zinoma,viskas buna atraportuota tavo brangiajam bossui...o jau bossas atrusiuojas,kas gerai,o kas ir ne....tavo asmeninis gyvenimas tampa lyg po padidinimo stiklu,gal ne visur taip,bet pas mus mazame miestelyje tai jau taip yra...komuna... :(

Labai gaila, kad pas tave taip yra :( Na, man tokiu dalyku tikrai nepasitaike, nors as irgi gyvenu mazam kaimuke, jei jau savaitgali go out, tai zinok, kad butinai susitiksi kolega koki... Niekada nebuvo, kad darbe kazkas kazko pavydetu. Tiesioginis mano virsininkas zino ka ir kaip as darau, ka sugebu ko ne ir yra pakankamai protingas (na bent jau atrodo protingas :) ), kad neklausytu kalbu kazkokiu, o issiaiskintu tiesiogiai, beje ir tu kalbu pas mus nera ar kazkokiu intrigu. Na gal ir yra, bet as i jas nesiveliu, stengiuosi viska aiskintis tiesiai sviesiai su asmeniu, kuris involved, o ne per aplinkinius :) Nuosirdziai tikiu, kad kolegos mane vertina pagal mano nudirbtus darbus, o nepagal tai ar as forigner ar ne :) Jie jau zvengia, kad as more english than they are :) Aisku cia tik joke'as, bet manau parodo ju poziuri i uzsienieti... Mana, kad dauguma lietuviu patys dar kompleksuoja del to, kad jie atvykeliai. Man tai niekada nebuvo problema ir dabar nera.

2009 04 06 14:13

labai dziugu agnieshka kad tau taip sekasi darbuki ir tarp anglu :wink:

2009 04 06 14:18

zvaigzdute rašė:kai bendradarbei kazka pasakai apie kita zmogu apie supervaizeri,kad neteisingai nusprende arba nezino ka daro ir pan,tai po kiek laiko ziurek pareina bumerangu kad ten privarei juodai kad jis tipo durnas anglas nezino ka veikia sitoj darbo vietoj ir pan.nors ten pasakei pora sakiniu,

Na mano nuomone, tai jei jau turi problemu ar esi kuom nepatenkinta, geriausia tiesiai tam zmogui i akis ir pasakyti....O kai pradedi pasakoti kam nors apie kita, tai jau gaunasi (nepabijokim to zodzio :lol: ) - pletkinimas....Kas yra labai nemielas dalykas... :roll: As ir supykciau jei apie save suzinociau is aplinkiniu o ne is to zmogaus , kuris su manim turi problema....
Biski jau mes cia nuo temos nuvaziavom.... :lol:
Who was the first person to say, "See that chicken over there ... I'm gonna eat the first thing that comes out if its butt"?

2009 04 06 14:25

zvaigzdute rašė::) paprasciausias pvz kai bendradarbei kazka pasakai apie kita zmogu apie supervaizeri,kad neteisingai nusprende arba nezino ka daro ir pan,tai po kiek laiko ziurek pareina bumerangu kad ten privarei juodai kad jis tipo durnas anglas nezino ka veikia sitoj darbo vietoj ir pan.nors ten pasakei pora sakiniu,kaip zmogui su kuriuo gerai sutari,nu zinai kartais kaip buna issprusta kai pamatai kokia nesamone ir jei dar tau ta nesamone uzkrauna daryti :roll: o gaunasi,kad paskui supervaizeris uzsirustina.........tai ir sakau reikia galvoti ka sakai,nes kai ateis laikas ir priburs nesamoniu.arba dar pvz vyro darbe,jei puse dienos angliukai masto kaip atlikti kai kuri darba,vaiksto puse dienos su popieriais skambineja ivairiom istaigom patarimu,o vyras ateina ir pasako kaip tai padaryti,tai jiem toks siutas paima ir prie viso to nueina menedzeriui ir pasako atsakyma kaip savo tipo cia jie tokie protingi :) nu net nervai ima,bet pastoviai neleksi ir nereksi menedzeriui i ausi cia as viska sumastau :lol:

Mano draugas dirba ant production line, production line leader ir jis mano tokiu istoriju kas diena papasakoja, o as jam sakau: jie taip dirbo 100metu iki musu ir viskas buvo ok ir susitvarke su savo darbu, jei jau mes tokie protingi, tai sutinam i koledzus, darom NVQ, Managemento kursus ir bunam patys supervaizeriais ir galesim spresti problemas taip kaip norim mes ;)

2009 04 06 14:28

Ohmygod rašė:
Na mano nuomone, tai jei jau turi problemu ar esi kuom nepatenkinta, geriausia tiesiai tam zmogui i akis ir pasakyti....O kai pradedi pasakoti kam nors apie kita, tai jau gaunasi (nepabijokim to zodzio :lol: ) - pletkinimas....Kas yra labai nemielas dalykas... :roll: As ir supykciau jei apie save suzinociau is aplinkiniu o ne is to zmogaus , kuris su manim turi problema....
Biski jau mes cia nuo temos nuvaziavom.... :lol:

Sutinku su tavim :) Del abieju pastraipu :) Ci gal geriau reiktu temos: kaip sutariate su savo kolegom anglais :)
Puslapis 911   1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11    Ankstesnis   Kitas