Forumas • Temos rodymas - Ar grįžę į LT nepasiilgstate čionykščio kultūringumo
Puslapis 15   1, 2, 3, 4, 5    Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

Ar grįžę į LT nepasiilgstate čionykščio kultūringumo

2006 09 24 18:26

as kai parvaziuoju i LT labai pasiilgstu tu sorry, excuze me, thank u, nu pas mus visi kaip laukiniai lipa viens kitam per galvas ir nieko. O gal tik man taip atrodo?

2006 09 25 08:26

Nu, jo... As ne tai, kad pasiilgstu, bet siaip kartais keista buna - pastume tave zmogus netycia kur trulike, jau atsisuki nusisypsot ir pasakyti "nieko tokio" (nes jis gi tuoj atsiprasines!) - o tas zmogus sau ramiai nusisuka tipo nieko ir nebuvo...
Ypac sunku keliuose. Jau pripratom, kad UK visi kulturingai vairuoja, praleidzia, ranka pakelia arba "pamirksi", jei tu ji praleidai, ir t.t. O Lietuvoj kur tau!... Ypac mazesniuose miestuose. Galvoja, nusipirkau apdraskyta 83 metu Forda, tai jau labai kietas esu... :lol:
Bet teko man apsilankyti Baltarusijoje... Po to, kas dedasi ir keliuose, ir autikuose, ir parduotuvese Minske, Lietuva man pasirode tiesiog kulturos virsune!... :lol:

2006 09 25 09:01

Šiaip, tenka pastebėti, kad Lietuvoje keliuose ir viešajame transporte padėtis gerėja. Tai ypač jaučiasi kai ne per dažniausiai grįšti tėvynėn.
Owls are not what they seem

2006 09 25 12:52

Na cia kaip paziuresi i ta kultura... Jo, Anglijoje tik ir girdi "sorry", "thank you" ir t.t. Uz tai del siuskliu cia jokios kulturos nera! Sedi sau metro inteligentiskas anglas su kostiumu, valgo cipsus is pakelio, netycia pastume sedinti salia zmogu, nusisypso - sorry! - uz minutes atsikelia, ramiai sau numeta ant grindu pakeli su cipsu likuciais ir islipa is vagono... Vat tokia cia ir kultura.

2006 09 25 14:36

man tai labai patinka kai anglas atsistoja metro tarpduryje kaip jautis ir jam nusispjaut, kad zmones nori ilipti ar islipti. Kaip kokie avinai - kur sustoja ten ir stovi, nesvarbu ar tai eskalatoriaus apacia ar tarp lentynu parduotuveje, kur prasilenkt neimanoma.
O del siuksliu, tai is viso geriau net negalvot - tersia anglai savo sali kaip kokie bomzai. Baisu basomis pajuryje vaiksciot, nes gali kojas i sukes susipjaustyti. :x
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2006 09 27 12:18

tersia anglai savo sali kaip kokie bomzai. Baisu basomis pajuryje vaiksciot, nes gali kojas i sukes susipjaustyti-rase myself. taigi ir musu pajuriai ne ka geresni:galima surast "gerybiu" visiems gyvenimo atvejams ir buteliu, ir prezervatyvu, ir kelnaiciu net tampaxu... o po palangos tiltu tai tikras savartynas ypac sezono metu

2006 09 27 13:10

Oj, Palangoj gera vaizda maciau: maudosi juroje zmogus, o salia (gal 1,5 m. nuo jo) - sudas plaukioja! :lol:
Siaip, aisku, lietuviai irgi siuklinti moka, bet kazkaip ne taip akivaizdziai... Pvz, palyginkit Anglijos traukinius ir lietuvos... Ar autikus, pvz. Lietuvoje vis tiek retai pamatysi, kad prisiukslinta butu, o Londone kartais i autika ilipi - tusciu vietu pilna, o atsisest vis tiek nera kur - visur prisiukslinta...

Bet kas mane tiesiog zudo, tai kad f**king anglai kojas ant sedynes uzkelia!!! Nu nervina! Kaip zmonems nedaeina, kad po to ten ne tik svetimas zmogus sedes, bet ir jie patys?!... Ir cia ne tik paaugliai kokie, o net pagyveni, tvarkingai apsirenge zmones! Vat atrodo, tai ir nutraukciau as tam anglui kojas!... :evil: Beprociai neaukleti! :evil:

2006 09 27 15:16

:?: o kaip jums ispudis, kai Lietuvoje nueinat i kokia nors biurokratine istaiga, o ten sedi tokia didele teta ir vercia jus laukti kol ji pabaigs gerti kava ir dar lieka nepatenkinta, kad jus ja sutrukdete 30min po pietu pertraukos :?: kai jus pamato ji visai nesisypso , ji net nepasisveikina, rodos, net bando nepastebeti jusu...
seniai bebuvau LT gal pasikeite padetis?

2006 09 28 08:59

jurate rašė::?: o kaip jums ispudis, kai Lietuvoje nueinat i kokia nors biurokratine istaiga, o ten sedi tokia didele teta ir vercia jus laukti kol ji pabaigs gerti kava ir dar lieka nepatenkinta, kad jus ja sutrukdete 30min po pietu pertraukos :?: kai jus pamato ji visai nesisypso , ji net nepasisveikina, rodos, net bando nepastebeti jusu...
seniai bebuvau LT gal pasikeite padetis?

Gal ir keiciasi po biski situacija... Bet, manau, dar daug kur tai yra :?

2006 09 28 13:15

Lempute rašė:Ypac sunku keliuose. Jau pripratom, kad UK visi kulturingai vairuoja, praleidzia, ranka pakelia arba "pamirksi", jei tu ji praleidai, ir t.t. O Lietuvoj kur tau!... Ypac mazesniuose miestuose. Galvoja, nusipirkau apdraskyta 83 metu Forda, tai jau labai kietas esu... :lol:

Negi rimtai daugumoj visi tokie kultūringi (pats nevairuoju, tai nežinau)? Mačiau dar Lietuvoj laidą per tv, kad Anglijoj agresyviausi Europoj vairuotojai. Aišku visur būna išimčių, bet kalbu apie daugumą.
[url=http://www.zalias.net][size=10:bc6462d598][b:bc6462d598][color=#7aa103:bc6462d598]ŽALIAS[/color:bc6462d598][color=#666666:bc6462d598].NET[/color:bc6462d598][/b:bc6462d598][/size:bc6462d598] [size=11:bc6462d598][color=red:bc6462d598]- draugiškas forumas visomis temomis[/color:bc6462d598][/size:bc6462d598] ;)[/url]
Puslapis 15   1, 2, 3, 4, 5    Kitas