Forumas • Temos rodymas - Ar grįžę į LT nepasiilgstate čionykščio kultūringumo
Puslapis 35   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2006 10 20 16:32

sutinku su icibici i LT gristi kaip i aborigenu krasta, lietuviams ir betruksta sijonu is palmiu lapu ir ieciu, o ypac tiems kurie valdiskose istaigose sedi, jau geriau saltas mandagumas, nei emocionalus ignoravimas.

2006 10 20 19:04

gal ir taip, bet va lietuvaiciai pramoks mandagumo budami UK, gris i Lietuva ir po truputi viskas prades keistis
Musu liepto trapios lentos

2006 10 21 15:46

va man patinka susirasinet su banku LT.Paraso zinute laba diena ponia...........labai aciu uz klausima...........geros jums dienos.Va cia mandagumas, malonu bendraut, o jei negali nereikst savo neigiamu emociju-geriau uzsidaryt namie su savo bloga nuotaika

2006 10 22 08:19

:lol: esu susidurus su LT banku,bet telefonu.tikrai maloniai :lol: gali pastebet,kad aptarnavimo lygis LT kyla.bet va gatvese niurus veidai nesikeicia :( ir tikrai,kiek LT graziu merginu,bet visos tokiom,tusciom akim :?

2006 10 23 14:27

quotec0]ir tikrai,kiek LT graziu merginu,bet visos tokiom,tusciom akim

...ir peroksidiniais plaukais :D
O jei rimtai, tai bendravimo kultura Lietuvoje kyla. Aisku, yra daug nemaloniu dalyku, bet jie po truputeli nyksta.
Pries pora savaiciu Vilniuje maciau daugiau besisypsanciu nei "true evil"
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2006 10 31 12:41

as tai pamenu toki atsitikima. vaiksciojau vilniuje akropolio pardoj. na ir uzkliudziau moteriske su vezimeliu netyciom. tai jus net neisivaizduojate kokia atissuko mimika: :evil: as sakau, atsiprasau ir pan, ji nieko nepasakius nusisuka ir nueina toliau. toks buvo jausmas, kad as jos vaikus prazudziau. brr... net siurpas nukrato, nereikia net i siaubo filmus eiti, kad gauti tokiu emociju doze :roll:
lietuva surugusiu zmoniu salis. norisi tuom tiket ar ne. uztenka paziureti kaip ziema zmones rengiasi - visi drabuziai pilki ir tamsus. vasara dar nieko, na bet ziema tai vaizdas baisus - visi su baisiom veido israiskom ir kezena kas kur sau. ir nebandyk uzkliudyti - bo toki zodziu arsenala uzgirsi, kad pagalvosi, kad jau ir lietuvoje babaju pilna :lol:

2006 10 31 15:38

o is kur tas dziaugsmas bus akyse? Negi nuo minties, kad puse atlyginimo uz siluma reiks paklot? :)

2006 11 03 17:59

va cia tai tiesa.. cia zmones laimingesni nes gal tik 1% yra asocialus ar pan... o lt..... kas ten? gal 1% tik gali negalvoti apie mokescius ir t.t.... :) del to ir yra tokia salis , nes zmones ten turi moketi islikti :D

2006 11 05 11:52

visniukas rašė:va cia tai tiesa.. cia zmones laimingesni nes gal tik 1% yra asocialus ar pan... o lt..... kas ten? gal 1% tik gali negalvoti apie mokescius ir t.t.... :) del to ir yra tokia salis , nes zmones ten turi moketi islikti :D

o ka UK nereikia moket islikt :? taip iseina,cia visai be rupesciu gyveni?nei velnio!bedos ir rupesciai niekada nesibaigia...o va surast del ko dziaugtis,ne kiekvienas sugeba 8)

2007 06 14 05:37

Sveiki.va sumaniau atgaivinti sita tema.taigi buvau issivezusi i lt savo drauga angla,po ilgu bastymusi po klubus,shopingus ir t.t.pasake, kad jo nervai neatlaikytu tokios itampos gyvenant kasdien lt.gal jis tik per daug jautrus...
Beje jam l. klaipedos akropolis patiko, tik baisu buvo tiek susiraukusiu veidu matyt vienoj vietoj
Puslapis 35   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   Kitas