Forumas • Temos rodymas - Ar grįžę į LT nepasiilgstate čionykščio kultūringumo
Puslapis 45   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2007 06 14 13:17

jurate rašė:taigi buvau issivezusi i lt savo drauga angla,po ilgu bastymusi po klubus,shopingus ir t.t.pasake, kad jo nervai neatlaikytu tokios itampos gyvenant kasdien lt.gal jis tik per daug jautrus...

manau,kad tavo draugas atsipalaideves,o ne jautrus.o kitu zmoniu itampa savaime persiduoda,nors ir kaip tu jos nenori priimti.
o sakyki,kaip aplinkiniai tave priime,kai su uzsienieciu pasirodei?pvz mano pazistama desimt metu istekejus uz juodo,bet kai i LT grizta astuoniasdesimtmete bobute reikia "paslept",kad nepamatytu jos gyvenimo vyro :D

2007 06 14 13:51

bastymosi po naktinius klubus ir englande neatlaikytum.
THC

2007 06 14 15:14

to icibici: tai, kad maniskiai visi jau buvo mate ji (gaila, kad jis nejuodas) ir susitaike su ta mintim, o bobuciu nuomone man nelabai rupi, mano gyvenimas, ka noriu ta renkuosi su kuo ji nugyventi

to Krabas:Lt prabuvome savaite, o naktiniam klube yik viena nakti

2011 08 22 20:06

icibici rašė:[quotebe="jurate"]taigi buvau issivezusi i lt savo drauga angla,po ilgu bastymusi po klubus,shopingus ir t.t.pasake, kad jo nervai neatlaikytu tokios itampos gyvenant kasdien lt.gal jis tik per daug jautrus...

manau,kad tavo draugas atsipalaideves,o ne jautrus.o kitu zmoniu itampa savaime persiduoda,nors ir kaip tu jos nenori priimti.
o sakyki,kaip aplinkiniai tave priime,kai su uzsienieciu pasirodei?pvz mano pazistama desimt metu istekejus uz juodo,bet kai i LT grizta astuoniasdesimtmete bobute reikia "paslept",kad nepamatytu jos gyvenimo vyro :D[/quotebe]

BAisu :/ Mano busimas vyras dar nera buves Lietuvoje, planuojame kitais metais, laukiu to ir tuo paciu bijau :( Maniskis atrodo 'kitaip' nei dauguma Lietuvos iprate matyti - ilgais dazytais drabuziais, batais didelemis platformomis, alternatyviais drabuziais.. Itariu, kad teks visur keliauti taxi ir neiti i jokias viesas pasilinksminimu vietas

2011 08 23 07:06

:DDDD
Atrodo, kad i zmogedru krasta vaziuoji. Plesrunai, o ne zmones ten gyvena.

Siulau pravedinti truputi galva, nebukit tokie susireksmine, niekas ten jusu nepuls jei patys mandagiai elgsistes.

2011 08 23 08:26

kaimietis rašė::DDDD
Atrodo, kad i zmogedru krasta vaziuoji. Plesrunai, o ne zmones ten gyvena.

Siulau pravedinti truputi galva, nebukit tokie susireksmine, niekas ten jusu nepuls jei patys mandagiai elgsistes.

Nesi patyres to tai ir nekalbek. Paskutini karta kai buvau Lietuvoje tiesiog vidury baltos dienos kazkokie plikiai is pravaziuojancios masinos paleido i mane tuscia alaus buteli ir dar spejo suktelti, kad 'ar zinai kaip tu atrodai?' Ir zinai kaip as atrodziau? Ogi normaliai, tik tiek kad devejau juodus rubus ir palta iki zemes! Sakyk kaip nori, bet kai taves vos neuzmusa su buteliu tai NERA susireiksminimas!

2011 08 23 08:55

kaimieti, nežinai koks dabar jaunimas žiaurus, o ypač jei smegenys alkoholiu užpiltos.. o dar jei visokie ten teisingi nacionalūs jaunuoliai tai išvis... Lietuviai dar nepripratę prie to kad kiekvienas turi saviraiškos laisvę....
kai jūs kultūringas ir tvarkingas jaunuolis tai prie jūsų niekas nesikabinėja.. o neformalams Lietuvoje nėra taip lengva...

2011 08 23 16:06

Zinoma pasitaiko visko. Niekas negarantuotas. Tikrai yra agresyviu buduliu ir t.t. bet ir UK neseniai riauses vyko. Per koki neonaciu suvaziavima irgi UK geriau nesiardyti. LT zinoma naktim slabtokej geriau neslampineti, nes cia tikrai nuotykiu ieskojimas.

Nu bet taip bijoti zmoniu? Bijoti i lietuva grizti, ar su riterio sarvais, nepersaunama liemene apsirengti. O gal is viso geriausia su tanku tada? Kaip tik UK isparduoda senus...

Gi niekas is karto islipus is lektuvo neduos per kepala ir nepuls jusu valgyti...

2011 08 23 16:30

Pfffff, as LT gyvendama su dviraciu vazinedama tooookiu nuotykiu esu patyrus (tuscias butelis i galva irgi included) - nu ir ka, nu ir nieko, atlaksciau sau po polnom programe 3 metus mazdaug. Debilai man gyvenimo negadins, kaip noriu, taip rengiuos ir taip atrodau, bele man gerai.

Dabar kai LT buvau trumpam parlekus - rubai sijionas + kedai + plaukuosena "eziuko" stiliaus, teko kelias dienas po Kauna pasimalt, Kauno mados Eggy manau zinomos - nu ir nieko, niekas net i galva nepasiule, likau nusivylusi :(

Isvis jei tas tavo vyras/draugas/suzadetinis ar kas jis ten toks LT gatvej eis visas susiguzes, i save sulindes - nu tai aisku, kad kiekvienas lochelis ta greit uzuos ir ims kabinetis. O jei eisena savim pasitikinti "man taip yra gerai ir man jus visi dzin" - eini ir nueini.

O durniu visur yra. Netgi ir UK.

2011 08 23 17:00

Toj UK,o jau ypac Lndone,tai tu durniu dar daugiau,negu LT..Neginu nei LT,nei UK,bet teko padirbt,tiekt prekes(deliverint)paciam Londono centre(pagrinde"Pret a Manzha) nu tai uzteko ir ten debilu pamatyt...Tipo "ale"panku ir "menininku"visokiu...O jie dar ir kabinejasi kartais,nors nelabai ikyriai,nes mato,kad dirbi...Apsiruke,tikriausiai,nes darbas tai anksti ryte,nu tai bet vistiek nezinai kaip reaguot..???
Puslapis 45   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   Kitas