Forumas • Temos rodymas - Pirmas įspūdis
Puslapis 78   1 ... 4, 5, 6, 7, 8    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2008 01 16 17:42

paskaitinejau ir... nuo vieno krastutinumo prie kito ... gal cia musu tautinis bruozas :?: 8)

Mariana, ir as tuos dalykus matau oro uoste.... nezinau ar graudu, ar juokinga - samysi kelia :?

Bet esu sutikusi ir labai idomiu pasnekovu, ir labai issilavinuisiu, ir su "geromis karjeromis" lietuviu (ir ne vien tik is UK) ir ne tik lietuviu - malonu bendrauti.

man tai atrodo, kad svarbiausi ne i kitus ziureti, o pradeti nuo saves, nesigedyti kitu tautieciu, o prisiimti pilna atsakomybe ir kontrole uz savo veiksmus ir poelgius.

AS ESU LIETUVE IR MAN NEGEDA DEL TO! AS ESU LIETUVE IR MAN NEGEDA DEL KITU LIETUVIU!

2008 01 17 08:13

As taip ir juk sakiau, kad ne visi tokie, yra ir normaliu zmoniu, ir issilavinusi.
As sakau, kad tokie kvailiai is karto i akis puola, kad ju pastebeti neimanoma.

As niekad anksciau laiko i eile nestoju, nematau reikalo, stoju tada kai jau eile pradeda judet ir jau pajudejo.

2008 01 17 17:17

Del stojimo i eile is anksto:

As girdejau, kad skrendant su Ryanair (pati niekada neskridau, skrisiu si pavasari) buna taip kad keleiviu daugiau nei vietu lektuve, tai gal del to zmones ir stoja i eile is anksto, kad tilptu i lektuva. Nes kartais tiems kuriems nebeuztenka vietos, jiems pasiulo skrist kita diena ir pan. Nzn ar tai tiesa, bet girdejau tai, ir net ne is vieno zmogaus.

2008 01 17 17:46

na eile man nera didziausias kvailumo irodymas... veikiau atsargumo. matot lietuvis niekada neuzleis tau vietos praeiti o visada brausis tau pro sona dazniausiai stumdamas tave i sali. stai todel visi ir nori uzsiimti sau vieta, zinodami musu mentaliteta. tai suprantamas atsargumas...

2008 01 18 18:29

Kvailumas - kai tokie pat kvailiai is kitu kvailiu juokiasi. Na kaip toj patarlej "juokiasi puodas, kad katilas juodas"

2008 01 20 16:42

Agnieshka rašė:[quote22="1vigis"]
bet kai letuvius sutikau visiems aiskinau jog jie ne is mano salies tokios gedos dar nebuvau turejes.

tai parodo tavo paties kulturos stygiu ir siaura mentaliteta... Kodel tu turi buti atsakingas uz kitu zmoniu elgesi? Jie yra tokie kokie yra. negi manai, kad pats labai jau puikiai elgiesi kiekvienoje situacijoje??[/quote22]
nenoriu komentuoti apie savo mentaliteto lygi, cia kitiems zmonems spresti apie mane.
Gal tame ir yra problema jog lietuviai kekvienas uz save kovoja neturi organizuotumo savybiu. Del to ir yra kaip palaida avinu banda.
Visos issivysciusios pasaulio valstybes moko zmones kooperacijos nes visiems tai yra aiku jog kitaip auksti dalykai nera pasiekiami. Atleisk jog bandziau galvoti apie lietuvius kaip viena tauta kovojancius vieni uz kita ir gerbencius/sekancius savo ir kitu elgesi.

2008 01 20 16:51

1vigis rašė:
Gal tame ir yra problema jog lietuviai kekvienas uz save kovoja neturi organizuotumo savybiu. Del to ir yra kaip palaida avinu banda.
Atleisk jog bandziau galvoti apie lietuvius kaip viena tauta kovojancius vieni uz kita ir gerbencius/sekancius savo ir kitu elgesi.

Aha, ir pats budamas lietuvis del kazkokiu nesuprantamu priezasciu issigini kitu savo tautieciu, nes del ju tau geda. Tai cia kooperacija??? Cia bendradarbiavimas???? Jei matai, kad zmogus kazko nezino, kazka netaip daro - prieik, pasakyk pastaba.... Padek...
Norint keist psauli - pirma keisk save... Sena tiesa...

2008 01 20 16:53

Agnieshka rašė:[quote37="Aris"]Agnieshka, man lietuviai yra išsemta tema. Kažin ar aš pakeisiu savo nuomonę apie savo tautiečius. Gerą įspūdį gali daryti atskiras pavienis žmogus , tačiau žvelgiant plačiau...

As ir zvelgiu placiau... Mano draugai protingi, issilavine zmones, nera tarp ju nei vieno kuris ten kazka vaidintu ar butu koks 'pasikeles' ar dar kazkoks... Mano tevai irgi saunus issilavine zmones... Paziurek kiek sitam forume sauniu zmoniu, su kuriais idomu bendrauti, net jei kartais musu nuomones nesutampa, kaip geranoriskai cia visi dalinasi turima informacija ir stengiasi kitiems padeti.... Nesenai skridau i Lietuva tai prie manes prisedo labai maloni moteris, kurios dukra UK dirba interjero dizainere, o zentas restauratorius. Labai sauni moteris jokio pasikelimo, kad vaikai UK ar kad turi nuosavus namus ar dar del kazko... Na ir kas, kad mes atsargiau galbut bendraujam su aplinkiniais ir nesiveliam is karto i kakzokias super tvirtas darugystes, o anglai is kartu su visais atvirai bendrauja, primeta draugus didelius, o is tikro galvoja: f**king indiots ar dar kazkaip...
Pazek kiek aplink tave darbsciu, sauniu, protingu zmoniu... O juk musu tik tiek mazai pasaulyje :)[/quote37]

Gaila tai girdeti jog turi protingus draugus ir tu tik taip issisokineji. Turbut jie kencia del taves. Vietoi taves as ju atsiprasyciau ju uz toki elgesi

2008 01 20 17:04

Agnieshka rašė:[quote50="1vigis"]
Atleisk jog bandziau galvoti apie lietuvius kaip viena tauta kovojancius vieni uz kita ir gerbencius/sekancius savo ir kitu elgesi.

Aha, ir pats budamas lietuvis del kazkokiu nesuprantamu priezasciu issigini kitu savo tautieciu, nes del ju tau geda. Tai cia kooperacija??? Cia bendradarbiavimas???? Jei matai, kad zmogus kazko nezino, kazka netaip daro - prieik, pasakyk pastaba.... Padek...
Norint keist psauli - pirma keisk save... Sena tiesa...[/quote50]
Aha as negaliu pasakyti aisku man reikia keisti pati save del to ir patirtis (kuria tu taip skubiai atskyriai nuo amziaus)bet sutikus kaip tave kitoje salyje tikrai bandyciau nepasirodyti is tos pacios salies.

2008 01 21 09:58

1vigis rašė:Aha as negaliu pasakyti aisku man reikia keisti pati save del to ir patirtis (kuria tu taip skubiai atskyriai nuo amziaus)bet sutikus kaip tave kitoje salyje tikrai bandyciau nepasirodyti is tos pacios salies.

Nebuk toks tikras... :lol: :lol: :lol: :lol:
Puslapis 78   1 ... 4, 5, 6, 7, 8    Ankstesnis   Kitas