Forumas • Temos rodymas - Pirmas įspūdis
Puslapis 88   1 ... 4, 5, 6, 7, 8    Ankstesnis   
Apie viską ir apie nieką :)

2008 01 22 11:04

Kalbant apie lietuvius lektuvuose, negaliu nepamineti vieno nepaaiskinamo man dalyko: kai vos lektuvui prilietus zeme, puse lektuvo puola savo rankini bagaza is lentynu traukt! :evil: Atrodo, jeigu galetu, tai jau ir pro langus sokt pradetu! :evil:

2008 01 22 13:31

Lempute rašė:Kalbant apie lietuvius lektuvuose, negaliu nepamineti vieno nepaaiskinamo man dalyko: kai vos lektuvui prilietus zeme, puse lektuvo puola savo rankini bagaza is lentynu traukt! :evil: Atrodo, jeigu galetu, tai jau ir pro langus sokt pradetu! :evil:

:lol:
Oi kaip juokinga:) As manau sitas bruozas pas mus likes is tu laiku, kai bijodavai paskutinis ilipti ar islipti is truliko/ autobuso, nes vairuotojas galejo suspausti tave tarp duru, nes ilipti/ islipti budavo didele problema, mazai kas auto vazinejo. Prisimenu, kai vaziuodavau i mokykla labai budavau laiminga, jei niekas nesulauzydavo troleibuso duru:)
O lektuve matyt bijo pasilikti ilgiau, kad neisskristu su jais i menuli:))

2008 01 22 16:40

Kaip gerai ir tiksliai pasakyta :) ,man patiko :D

2008 01 22 19:02

Lempute rašė:Kalbant apie lietuvius lektuvuose, negaliu nepamineti vieno nepaaiskinamo man dalyko: kai vos lektuvui prilietus zeme, puse lektuvo puola savo rankini bagaza is lentynu traukt! :evil: Atrodo, jeigu galetu, tai jau ir pro langus sokt pradetu! :evil:

O as galvoju, kad labai pasiilgstam Lietuvos, gi labai smagu namo sugrizt, ir kuo greiciau norisi lekt ir oro ikvept

2008 01 22 19:05

nenoriu komentuoti apie savo mentaliteto lygi, cia kitiems zmonems spresti apie mane.
Gal tame ir yra problema jog lietuviai kekvienas uz save kovoja neturi organizuotumo savybiu. Del to ir yra kaip palaida avinu banda.
Visos issivysciusios pasaulio valstybes moko zmones kooperacijos nes visiems tai yra aiku jog kitaip auksti dalykai nera pasiekiami. Atleisk jog bandziau galvoti apie lietuvius kaip viena tauta kovojancius vieni uz kita ir gerbencius/sekancius savo ir kitu elgesi.[/quote]

kai nera mentaliteto nera ko ir komentuoti :lol:

O pasvaiciojimai apie kooperacija skamba, kaip komunistine kolektyvo ideja

2008 01 23 09:22

man irgi cia kvepia dar komunistiniai laikais, tos eiles, kai pagal talonus maista gaudavo, tai cia turbut ir su tuo lektuvu panasei. :)

Re: Pirmas įspūdis

2008 01 27 23:09

monika rašė:[quotebc="est."]Ką pirma pastebėjot, atvykę Anglijon? Na, man tai buvo visi tie 'excuse me', 'oh, sorry, you ok?', ką Lietuvėlėj retai išgirsi. Ai nu ir dar autikai, kad zuikių nebus. :lol:

pirma ka as pastebejau - daug siuksliu ir netvarkinguma, antra - labai nepatiko ju architektura, kvailai atrodo ju tie namukai, ir trecia - ivairiausi babajai, ypac baisiai atrode tos "nindzes" ir zydai, na tie su bakinbardais, skrybelem, trumpom kelnem ir pusilgiais paltais, kaip kokie raganiai. :lol:[/quotebc]
o as pirmiausiai pamaciau daug kamineliu ant namu ir niekaip nesupratau kam ju tiek reikia.

2008 01 28 15:17

quote03]o as pirmiausiai pamaciau daug kamineliu ant namu ir niekaip nesupratau kam ju tiek reikia.

O primesk, kas budavo, kai is ju visu dumai rukdavo :) Budavo po kelis menesius smogas uzeidavo ir saules nesimatydavo, o zmones nuo plauciu ligu masiskai mirdavo...

2008 02 11 18:18

pirmas yspudis puikus liko apie uzsieny,bet visvien labiau mielesne sava lietuvele buvo....
Puslapis 88   1 ... 4, 5, 6, 7, 8    Ankstesnis