Forumas • Temos rodymas - Beraščiai!
Puslapis 12   1, 2    Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

Beraščiai!

2006 09 27 16:59

Jau kaip nervina jų beraštiškumas, pastoviai klaidų privelia ir reikia po to skambint, aiškintis, kad pakeistų. Grrrrr... Pavardės tai išvis niekada teisingai neparašys. Atrodo išsivystę, išsimokslinę žmonės turėtų ofisuose sėdėt, o čia... :evil: Kaip jie gali taip atlaidžiai žiūrėti į šitai ir lyg būtų px, belenkaip prirašo raides sudėlioja iš savo fantazijos, nu krc nervas ima kai dokumentaciją reikia tvarkyt.
[url=http://www.zalias.net][size=10:bc6462d598][b:bc6462d598][color=#7aa103:bc6462d598]ŽALIAS[/color:bc6462d598][color=#666666:bc6462d598].NET[/color:bc6462d598][/b:bc6462d598][/size:bc6462d598] [size=11:bc6462d598][color=red:bc6462d598]- draugiškas forumas visomis temomis[/color:bc6462d598][/size:bc6462d598] ;)[/url]

2006 09 27 17:07

va, pries kelias dienas gavau councill tax billa su viena raide blogai parasyta. Bet neitiketinai pavyko per viena skambuti viska sutvarkyti. Na, palauksime kol atsius, aisku.

Pamenu, dar pries eurosajuza vandens mokesciu billa gal kokius 5 kartus taise ir niekaip nesugebejo normaliai pavardes uzrasyti.

Baisiausia, kad dabar daznai klientu aptarnavimo centrai yra kokioj nors Indijoj ar Pakistane ir tu kalbi su zmogumi, kuris net normaliai zodziu angliskai nemoka istarti. Pravalas, zodziu.

2006 09 28 08:55

Oooo, cia amzina problema! Man tai del billu kol kas viskas ok (gal del to, kad kol kas tik viena vieninteli billa ir turiu :) ).
Bet antese viena karta siuntini, ir reikejo man savo varda ir pavarde pasakyt ir pasirasyt. As viska pasakiau - spellinau po viena raide, kaip turi buti - duoda man tas pasirasyti, ziuriu i savo varda/pavarde ir nesuprantu apskritai, kas cia vyksta - is viso, gal kokios 4 raides teisingai parasytos! :lol:
Paskutinį kartą redagavo Lempute 2006 09 28 10:55. Iš viso redaguota 1 kartą.

2006 09 28 09:41

Vienintelis būdas išvengti klaidų - bandyti vardą ir pavardę sakyti atskiromis raidėmis, pasakant žodį, kuris prasideda reikiama raide:

http://www.happychild.org.uk/ifs/00001pla.htm

Taigi, "London" butu:
Lima
Oscar
November
Delta
Oscar
November

Policija ir armija naudoją šį raidžių tarimo būda
Owls are not what they seem

2006 09 28 10:24

oi aciu tau Owl :***********
o siaip suprantu as juos, nu istikro musu vardai ir pavardes gal ir sunkoki

2006 10 06 15:10

jo sita abecele naudinga, bet ka daryti jei tas zmogelis jos nemoka. Ir ateis tau poto bilas su 15 vardu. chi chi chi.
Ot tai galesi taisyt i sveikata!!!! :!: :!: :!:

2006 10 15 19:46

Kai gavau pirma savo bila su iskraipyta pavarde as ji pati istaisiau teisingai parasiau prierasa kad atsiustu sekanti bila su mano taisyklinga pavarde idejau atsviesta paso kopija ir isiunciau atgal po poros savaiciu gavau bila suatsiprasimo laisku ir taisiklinga pavarde, o skambineti jiems tai tik nervus sau gadintis, mano drauge gavo kokius penkis bilus su iskraipyta pavarde :lol: :lol:

2006 10 16 11:15

Owl rašė:Vienintelis būdas išvengti klaidų - bandyti vardą ir pavardę sakyti atskiromis raidėmis, pasakant žodį, kuris prasideda reikiama raide:

http://www.happychild.org.uk/ifs/00001pla.htm

Taigi, "London" butu:
Lima
Oscar
November
Delta
Oscar
November

Policija ir armija naudoją šį raidžių tarimo būda

Jo tu turbut tarnaves LK jei zinai fonetine (rysininku) ABC as irgi tarnavau, bet kiti tai nezino...
IEŠKAU VAIRUOTOJO DARBO (CE, D Kat.)
Dar esu LT, bet nuo 2007 m. "laisvas".

"Šiame pasaulyje nieko nėra tikra, išskyrus mirtį ir mokęsčius."

2006 10 16 11:38

pamela rašė:Kai gavau pirma savo bila su iskraipyta pavarde as ji pati istaisiau teisingai parasiau prierasa kad atsiustu sekanti bila su mano taisyklinga pavarde idejau atsviesta paso kopija ir isiunciau atgal po poros savaiciu gavau bila suatsiprasimo laisku ir taisiklinga pavarde, o skambineti jiems tai tik nervus sau gadintis, mano drauge gavo kokius penkis bilus su iskraipyta pavarde :lol: :lol:

tsakant su "...taisiklinga pavarde..." ir as gavau laiska is BT tik ka uzsiregistraves. kazkokis babajus ofise sugebejo ivelti 3 klaidas.

2006 10 17 10:15

"Jo tu turbut tarnaves LK jei zinai fonetine (rysininku) ABC"

Neee, paprasčiausiai užkniso klaidos ir prisiverčiau išmokti. Šią abecėle gi daugelis žmonių naudoja vien tam, kad pavyktų išvengti klaidų adresuose, varduose ir pan.
Owls are not what they seem
Puslapis 12   1, 2    Kitas