Forumas • Temos rodymas - Gyvenu su brazilais - KOSMARAS!!!!
Puslapis 22   1, 2    Ankstesnis   
Apie viską ir apie nieką :)

2010 09 21 06:39

nurodykit konkreciai kas triuksmauja. pradziai bus ispejimai, paskui baudos... :wink:

2010 09 23 20:26

mamulka rašė:as netriuksmauju visai. Tik mano namo gyventojai. Bet tai mes visi tame paciame name gyvenama, problema ir yra. :(

as skundziau savo kaimyna. kaimynai mane lepino savo dziungliu juoda gansta muzika, irgi labai garsiai, kad bunant kambaryje telefonu nesusikalbedavau, o apie televizoriaus ziurejima, tai galejau pamirts,nebent su subtitrais
. imanoma kazka pasiekt, bet ilgas kelias ir daug vargo. bet jei jau nebeimanoma, tai pasiryzk.
uzpildai online skunda councilui. tada jis tau atraso ir atsiuncia tokia forma. tada dvi savaites rasyti, kada buvo triuksmaujama, kiek laiko, kokios rusies triuksmas. plius kiekviena karta prasidejus triuksmui turesi skambinti nurodytu telefonu ir pranesinet, va jiem man ramybes neduoda. taip surinksi irodymus ir tada jau gales nedorelius triuksmautojus baust.
man tai pasirode perdaug nervus kainuojantis reikalas, tai as issprendziau savaip. muzika paleisdavai laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabai garsiai apie kokia 7 val vakaro iki kokiu 9val. Led Zepelinus arba Kiss`us :lol: plius bosine kolonele nulenkdavau i grindis, kad garsas tektu kaimynams. pati nesdavau kudasiu, i virtuve, nes neimanoma, normaliai tokio garso pernest bunant kambaryje. taigi pora tokiu seansu ir isisvyravo ramybe :twisted: ai dar po to seke vaikiski siuksliu deziu slepimai, pries siuksles isvezant, tada dar buvo rimtu poklabiu , su raiskingais paaiskinimais is F raides. uztat dabar nei labas, nei visogero viens kitam nesakom , tai galiu teigti, kad ramybe pasiekta :lol:

2010 09 24 13:32

as pamasciau ir padariau isvada :lol:
nuliudinsiu, bet realiai jei butas/namas yra pirktas/nuomojamas nieko padaryti negalima, kol seimininkas nenutraukia sutarties (jei namas nuomojamas). niekas nesiims mest lauk is nuosavo namo :roll:
jei tai yra savivaldybes nuomojamas namas - gali perkraustyti kitur ar "is schemos ismesti" del asocialaus elegesio ir kitokiu priezasciu, bet reikia daryti viska pagal istatymus ir vadovautis pasiulymais ankstesniuose postuose

2010 09 24 14:17

nieks niekur ir nemestu, gautu bauda susimoket ir vsio

2010 09 24 22:12

icbici, jei apie savivaldybes suteikiama nama ir metima is jo, oi pas mus tai meto :D po kiek laiko priima atgal ir vel meta lauk :D

2010 09 25 18:19

Mano yra privatus nuomojamas namas. Niekas manau nemetys. Nes seimininkas tuo atveju negelbeja. Tik liepia taikiai sugyventi. Na kitu atveju tikrai nezinau, kaip sutramdyti triuksmautojus :roll:

2010 09 27 08:20

mamulka rašė:Mano yra privatus nuomojamas namas. Niekas manau nemetys. Nes seimininkas tuo atveju negelbeja. Tik liepia taikiai sugyventi. Na kitu atveju tikrai nezinau, kaip sutramdyti triuksmautojus :roll:

skuskis, tik, kaip rasiau ilgas procesas ir greito rezultato nelauk. plius , kai skusies, gali prasyt, kad tavo pavardes neinetu. siaip brazilus myliu :), bet zinau, ka reiskia, kai del kaimyno triuksmo savo namuose ramybes nera. tijrai uzjauciu tave :)

2011 03 30 13:05

paklausius autores,atrodo,kad Brazilai laukiniai zmones dabar :lol:lietuvoj dar daugiau tokiu "kaimynu" gali rasti ... :)
Puslapis 22   1, 2    Ankstesnis