Forumas • Temos rodymas - Lietuvių emigracija – kas tai?
Puslapis 46   1, 2, 3, 4, 5, 6    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2010 09 23 19:04

IRAIDA3V rašė:man tai zoot labai nesa i sektanta na jehovos liudininka pvz,tie irgi uzsimerke varo ir kitu negirdi , cia jam aiskiai sakoma ne ten zmogeli su savo svaiciojimais papuolei ,o jam kaip nuo zasies vanduo

p.s xanax -tai vaistai nerimui malsinti,placiai naudojami psichiatrijoj,manau tikrai zoot butu neprosali pavartot,cia siaip pastebejimas :twisted:

Jeigu įdomu? Vaistų iš viso nevartoju

2010 09 23 19:08

be reikalo,naudinga butu pavartot,o dar ir jumoro jausmo kg nusipirkt patarciau :P

2010 09 23 19:56

IRAIDA3V rašė:be reikalo,naudinga butu pavartot,o dar ir jumoro jausmo kg nusipirkt patarciau :P

Manote man jo trūksta? Na jumoro jausmo? :D
Tiesiog man kolegos Lietuvoje ne kaip apie emigrantus kalba,ir formuoja blogą nuomonę . Aš tuo nepatikėjau,ir anglijoj .lt sumaniau patikrinti,vienok net Kauno oro uoste reklama kabo? Ir kaip jums atrodo kokia informacija apibendrinus mane pasiekė? Na kad ir paprastu klausimu kas yra tėvynė Lietuva? Šią temą tiesiog užrakino kad nenervuočiau. Prikroviau nuorodų na gal būt daugelis pirmą kartą išgirdo kas tai yra dora,darna,kas yra pasaulio ir Lietuvos valdymo schemos ar kas yra bestruktūrinis valdymas ,kas yra psichikos tipai kurie ir apsprendžia žmogaus priimamus sprendimus. Tikiuosi bent vienas iš šimto tuo ims ir pasidomės. Sarmatai mes save taip vadiname nėra jokia sekta tiesiog tai nedidelis būrelis bendraminčių kurie išmano visuotinio saugumo koncepciją kuri yra mokymas apie globalizaciją kurie žino vedas,-seniausi žemėje rašytiniai žmonių išminties šaltiniai , knygos Megre Anastasija (tai vedos išdėstytos grožinės literatūros pavidale) yra tų knygų žinovų svetainė anastasija.lt Jie sako duokite mums mūsų šeimai po hektarą žemės ir mes pakeisime pasaulį,yra jų bendruomenės kurios stengiasi nenaudoti pinigų mainais tarpusavyje doroje ir darnoje su gamta. Kažkas panašaus yra Marmonai amerikoje. Nežinau kas čia yra blogo ar nesantaikos kurstymas ,svetainėje sarmatas.lt yra skyrius apie mūsų protėvius ikikrikščioniškoje Lietuvoje -sarmatijoje ,yra netgi iškasenų skaidrių kolekcija,Ptolomėjaus žemėlapiai kur matosi kokia tai galinga valstybė buvo ,todėl mūsų himne ir sąkoma iš praeities tavo sūnųs. Sarmatijoje buvo gyvenama darnoje ir doroje ,šalyje iš viso nereikėjo ie nebuvo valdžios,ji tiesiog šimtus metų buvo nereikalinga. Šie dalykai tiesiog yra nuslėpti,biblijinė krikščionybė naikino viską kas sarmatiška. Lietuvoje dar gyva beveik nepakitusi senoji kalba,papročiai. Per 600 metų krikščionybė nesugebėjo ištrinti ,yra piliakalniai, Lietuviai yra paskutiniai pagonys europoje. Mūsų protėviai sustabdė jungtines EU pajėgas žalgirio mūšyje,ir ilgiems šimtmečiams juos sustabdė. Šiandien ta pati EU ir tikslai Lietuvoje tie patys sunaikinti ir ištrinti mus Lietuvius kaip tautą, tuo tikslu vykdomas genocidas kuris yra skirstomas į 6 preoritetus alkoholis,narkotikai,ideologija,istorinio proceso išmelavimas ,ir tt kas moka rusų schema h
Taigi pabuskite. Mano tikslas čia ne ką nors įžeisti,tikslas pateikti visai kitokią informaciją kuri į oficialę spaudą retai prasibrauna ,internetas kol kas nors ir stebimas bet dar laisvas.

Pagarbiai zoot

2010 09 24 08:53

Inernetas gal ir laisvas, bet forume turime šiokią tokią tvarką, pradžioje plepalų temoje gal ir galima buvo palikti tokius skiedalus (nepykit bet dauguma iš to ką rašote tik "poezija" be jokių argumentų), tačiau kai prasidėjo įžeidinėjimai skaitytojų atžvilgiu reikia šiek tiek "tramdyti arklius".. Juo labiau kai tekstuose ryškiai įvardijami raginimai diskrminuoti tam tikras žmonių (čia nėra kažko nekentėjų forumas).
Yra tema apie emigracija, ir yra nuomones.. Reiškitės, dėkite SAVO nuomone, tačiau nepaverskite šios temos kažkokios partijos tribūna...
Plius nekaišiokit visokių nuorodų..

ir visi tie kurie peza apie tautiškumą bet nieko patys nedaro man kelia juoką.. politikai kurie lova kokia bėda yra emigracija, bet ir toliau priima įstatymus kurie lietuvius tik veja lauk.. be to nereikia pamiršti kad ne visi bėga.. kai kuriems tiesiog kitur geriau... ir šiaip tautiškumas kaip minėjau ne žemės gabale..

Tikiuosi tie visi patosai pasibaigs ir pasiliksite įprastu forumo vartotoju..

2010 09 24 10:39

interim rašė:Inernetas gal ir laisvas, bet forume turime šiokią tokią tvarką, pradžioje plepalų temoje gal ir galima buvo palikti tokius skiedalus (nepykit bet dauguma iš to ką rašote tik "poezija" be jokių argumentų), tačiau kai prasidėjo įžeidinėjimai skaitytojų atžvilgiu reikia šiek tiek "tramdyti arklius".. Juo labiau kai tekstuose ryškiai įvardijami raginimai diskrminuoti tam tikras žmonių (čia nėra kažko nekentėjų forumas).
Yra tema apie emigracija, ir yra nuomones.. Reiškitės, dėkite SAVO nuomone, tačiau nepaverskite šios temos kažkokios partijos tribūna...
Plius nekaišiokit visokių nuorodų..

ir visi tie kurie peza apie tautiškumą bet nieko patys nedaro man kelia juoką.. politikai kurie lova kokia bėda yra emigracija, bet ir toliau priima įstatymus kurie lietuvius tik veja lauk.. be to nereikia pamiršti kad ne visi bėga.. kai kuriems tiesiog kitur geriau... ir šiaip tautiškumas kaip minėjau ne žemės gabale..

Tikiuosi tie visi patosai pasibaigs ir pasiliksite įprastu forumo vartotoju..

Mat kaip prakalbote? Deja mes darome ir tikrai visą savo laiką skiriame tam kad Lietuva išliktų ir tam kad iš jos tiesiog nereikėtų bėgti.
Matosi kad mano duodama informacija yra nesuderinama su jūsų kosmopolitų (tų kurie neprisiriša prie tėvynės -žemės gabalo )pasaulėžiūra ir tiesiog nervuoja iš to ir visokie įsižeidimai kai imi ir suvoki kas toks esi?
Tikrai nepretenduoju su jumis ginčytis ar dar ką nors įrodinėti o visgi genocido schemą galėjote ir palikti? Tai gal nors Lietuvišką straipsnį derunkializacija paliksite?
Jeigu ir tai jūsų nuomone nervuoja tada galite mane išbaninti visgi negalvok kad valdai valdai tik šį forumą bet ne emigrantus kad ir kaip to siektumėte ,visgi aš čia gavau man reikalingos info ir pagal gryžtamą ryšį man apibendrinus aišku ,ką daryti,rasime kitus kelius tiesiog jus apeisime.....

Pagarbiai zoot

2010 09 24 11:05

Begam is lietuvos. Tegu lieka seniai, invalidai, alkasai.... vo tada atsigaus lietuvele. Ir beja kas jau isikure uzsieni, abejoju ar tebesugryz, nes daugumai uzsienis jau tapo namais, nes ten pagalbos ir garantijos didesnes nei musu mylimoj lietuvoj, Teisingai rase cia, [i:ead28b4ca3](ir šiaip tautiškumas kaip minėjau ne žemės gabale.. ) (c)[/i:ead28b4ca3]

2010 09 24 11:10

Tik nereikia čia lialiakų.. Nei kosmopolitė aš nei kas.. Tiesiog kokia prasmė iš čia sėdinčių tautos pažibų kurios prievartauja vaikus, vagia, žudo ir t.t. čia tėvynės patriotai???? reikia mylėti savo kalbą, kultūrą, meną, atsiminti istoriją... vat čia tėvynė... kol bent vienas žmogus kalbės lietuviškai, tol ir bus Lietuva.. Kiek tautos šviesulių mūsų emigravusių buvo bet vistiek sugebėjo saugoti tautiškumą.. O ar žmogui rūpi tai kai reikia galvoti kaip susimokėti už komunalinius, ar gaų gale ar rytoj bus ko valgyti? bet ne vien dėl to bėgam.. man pavyzdžiui UK patinka, ir mentalitetas žmonių, ir aplinka, ir nesiruošiu dėl to gėdytis.. kalbu lietuviškai ir to nesigėdiju, vežu į Lietuvą užsienio šalių piliečius, kad parodyti ką gražaus turime, skaitau lietuviškas knygas..
Emigracija neišvengiama, tad reikia kalbėti ne apie tai kaip sugrąžinti išvykusius, o kaip puoselėti lietuvybę mūsų tarpe.. Nors aišku daug čia tokių, kuriems ant visko nusispjauti, tačiau visad tokiu buvo...
Jei jau kalbėti globaliomis temomis, tai visa žmonija eina link savęs susinaikinimo, apie tai galima diskutuoti ir diskutuoti..
Su savo politikimos ne ten užsimojote.. Kad pakeisti Lietuvą, kad ji taptu svajonių kraštu reikia daug ir atsakingai dirbti, ir viena partija nieko nepakeis, juo labiau kai nei šiuometinės nei būsimos į kelias kartas valdžios tuo nesuinteresuotos.. Paprasčiausių ekonomikos ir politologijos dėsnių paisymas pagerintų gerbūvį jau per 20 metų, bet taip nebus, nes esamuoju momentu visi žiūri kad tik dabar sau daugiau.. Bet ką čia kalbėti apie tai kas aišku..
O dėl "spaudos laisvės" jau senai aišku kad tiek priklausoma, tiek "nepriklausoma' spauda tik ir loja prieš emigrantus.. Tarsi norėdama vieni kitus supriešinti...

Ir išvis emigracija o tiksliau migracija, yra natūralus gamtos, kurios dalis esame, reiškinys.. jau milijardus metų atgal iš vandens organizmai migravo į sausumą, gyvūnų būriai migravo iš žemyno į žemyną, pirmykščiai žmonės kraustėsi iš vieno slėnio į kitą, galų gale tautų kraustymaisi iš senojo žemyno į naująjį.. tai tiesiog neišvengiama... juk lietuva atsirado ne tada kai istorinėje teritorijoje pavadintoje Lietuvos vardu pradėjo gyventi pirmi žmonės, o tada kai jie tarpusavyje turėjo kažką bendro...
Ir šiaip jei jau sakyti kad tas mūsų širdelės formos gabalėlis yra tėvyne, tai jei nukris meteoritas ir nušluos viską nuo paviršiaus palikdamas duobę, ar užlies visą teritoriją tirpstančių ledynų vanduo, kai nebeliks to žemės lopinėlio, neturėsim tėvynės, tautiškumo? nemanau... gal kokie čigonai ir yra klajokliai be tėvynės, nes visi šneka skirtingomis kalbomis, neturi savos kultūros, tačiau nereiškia kad žmogus kuris emigruoja kažkur kitur išsižada tėvynės..

2010 09 24 13:27

quotefa]Jeigu ir tai jūsų nuomone nervuoja tada galite mane išbaninti visgi negalvok kad valdai valdai tik šį forumą bet ne emigrantus kad ir kaip to siektumėte ,visgi aš čia gavau man reikalingos info ir pagal gryžtamą ryšį man apibendrinus aišku ,ką daryti,rasime kitus kelius tiesiog jus apeisime.....

A nu greit imat ir prisipažįstat, kuris iš mažylio zoot saldainį atėmėt, aaa ??? :evil: Bo tai verkia dabar vaikas per visus kanalus, koks jis nemylimas.

2010 09 24 18:29

AušraDei rašė:[quoted1]Jeigu ir tai jūsų nuomone nervuoja tada galite mane išbaninti visgi negalvok kad valdai valdai tik šį forumą bet ne emigrantus kad ir kaip to siektumėte ,visgi aš čia gavau man reikalingos info ir pagal gryžtamą ryšį man apibendrinus aišku ,ką daryti,rasime kitus kelius tiesiog jus apeisime.....

A nu greit imat ir prisipažįstat, kuris iš mažylio zoot saldainį atėmėt, aaa ??? :evil: Bo tai verkia dabar vaikas per visus kanalus, koks jis nemylimas.[/quoted1] :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Senai taip nesijuokiau..... :D :lol: :cry: :roll: :arrow:

2010 09 24 18:41

Va pagaliau visiems linksma :D :)
Puslapis 46   1, 2, 3, 4, 5, 6    Ankstesnis   Kitas