Forumas • Temos rodymas - Sumanimas papildomam neiprastam darbeliui
Apie viską ir apie nieką :)

Sumanimas papildomam neiprastam darbeliui

2010 09 25 20:26

Sveiki.
Taigi, dirbu fermoje kuri zada bankrota. Is darbo nevaro, bet darbuotojus suskirste i 2 grupes. Darbas pamainomis ( viena diena 1 grupe kita diena2(taip visa savaite) ) . Taigi manau kad uzdarbis bus mazas . Anglijoje dirbu labai trumpai ir neturiu darbo patirties , ir taip sakant sunkiai kertu anglu k.
Zodziu sumanymas butu daryti smulkius darbelius is medienos pwz : lesikleles su ivairiais rastais ,ivairiausi ''vejo'' maluneliai , statuleles ir t.t ( tai mano hobis) . Juos butu galima pasiulyti internete arba kad ir car boot'uose. Ka manot ?
Dar pasikartosiu kad anglijoje esu labai trumpai ~5 men. todel idomu
megsta jie medzio darbus ar turi silpnybe kazkokiem kitiem dalykam ?

Re: Sumanimas papildomam neiprastam darbeliui

2010 09 27 08:18

Buvetka rašė:Sveiki.
Taigi, dirbu fermoje kuri zada bankrota. Is darbo nevaro, bet darbuotojus suskirste i 2 grupes. Darbas pamainomis ( viena diena 1 grupe kita diena2(taip visa savaite) ) . Taigi manau kad uzdarbis bus mazas . Anglijoje dirbu labai trumpai ir neturiu darbo patirties , ir taip sakant sunkiai kertu anglu k.
Zodziu sumanymas butu daryti smulkius darbelius is medienos pwz : lesikleles su ivairiais rastais ,ivairiausi ''vejo'' maluneliai , statuleles ir t.t ( tai mano hobis) . Juos butu galima pasiulyti internete arba kad ir car boot'uose. Ka manot ?
Dar pasikartosiu kad anglijoje esu labai trumpai ~5 men. todel idomu
megsta jie medzio darbus ar turi silpnybe kazkokiem kitiem dalykam ?

saunu! pirmyn! Pvz londone yra camden turgus, portobelo, covent garden market ir dar daug kitu, kur menininkai gali savo darbelius parduot. plius internetas, kaip rasei. visada siek savo svajones, jei gyvensi ja, tai ir garbe ir slove ateis. sekmes tau!

2010 09 28 10:10

Jei tik abi rankos ne kairės kaip pas mane , pirmyn :) man labai gražu kai žmonės daro visokius daikčiukus, o ne parduoda made in chine nesąmones.. plius gali kažką autentiško lietuviško padaryti, būtų dar vienas pliusas tiems banditams lietuviams :D ne vien tik siaubą galim kelti anglam :)
o boot fairuose turėtum rasti klientūros nes ten emigrantų irgi daug lankos, tai ko nesupras anglai , suprasim mes.. tik svarbu kainą daryti proto ribose, nes anglai iš pliauskų daro menus ir tokias kainas plėšia kad baisu :D

2010 09 29 20:07

Dekoju kad palaikot sumanyma : )) beja galiu pridurt kad sugebu sukurt ir lauko pavesines ! bet mediena jau butu brangoka : ) o vogt nevoksi ish mishku : }}} zodziu megint werta jai neisheis papuoshiu kiema ;D