Forumas • Temos rodymas - Padėkime nelaimės ištiktam tautiečiui
Apie viską ir apie nieką :)

Padėkime nelaimės ištiktam tautiečiui

2010 10 09 22:02

2010-10-08
Laikraštis „infoZONA“ rugsėjo 24 d. numeryje rašė apie į komą patekusį, per stebuklą gyvą likusį, suparalyžiuotą, nekalbantį, bet į gyvenimą besikabinantį Andrių ir pasiaukojančiai sūnų slaugančius jo tėvus. Šis straipsnis sulaukė didelio dėmesio ir supratimo. Į redakciją kreipėsi tautiečiai, klausdami, kaip padėti nelaimės ištiktai šeimai.

Skaitytojų paskatinti, skelbiame Andriaus mamos, Zinos Pakulienės, sąskaitos numerį, kur galite pervesti savo auką – ši šeima dėkinga už kiekvieną paaukotą svarą. Savo ruožtu, mes informuosime jus, kaip sekasi Andriui bei savo visas jėgas sūnaus išgelbėjimui paskyrusiems tėvams.

Savo paramą siųskite: Zina Pakuliene, sąsk. Nr. 22535768, sort code 301354, Lloyds TSB banke

http://www.anglija.lt/straipsniai/naujienos/lietuviai_pasaulyje/padekime_nelaimes_istiktam_tautieciui.html
http://www.anglija.lt/straipsniai/infozona_pristato/laimes_paieskos_liverpulyje_baigesi_koma.html

[i:1678fad8ee]Nieko neraginu imti ir aukoti, tiesiog norisi kad kuo daugiau žmonių paskaitytų, gal galės padėti.. Manau tokioje situacijoje nei vaikinui nei tėveliams nėra labai lengva.. Tikiuosi šita situacija pasibaigs gerai ir jis pasveiks kiek tai įmanoma..[/i:1678fad8ee]

Re: Padėkime nelaimės ištiktam tautiečiui

2010 10 14 21:00

interim rašė:2010-10-08
Laikraštis „infoZONA“ rugsėjo 24 d. numeryje rašė apie į komą patekusį, per stebuklą gyvą likusį, suparalyžiuotą, nekalbantį, bet į gyvenimą besikabinantį Andrių ir pasiaukojančiai sūnų slaugančius jo tėvus. Šis straipsnis sulaukė didelio dėmesio ir supratimo. Į redakciją kreipėsi tautiečiai, klausdami, kaip padėti nelaimės ištiktai šeimai.
.[/i]

o gal susitinkam , kas esat neabejingas ir pakalbam siuo klausimu daugiau, nes sakysim as jau gvildenau panasia tema bet dar man liko du savaitgaliai kai as uzsiemes labai ir po to jau noreciau pabandyti suorganizuoti susitikima netoli icibici krasto nes ten ir vietos grazios ir visiems nebutu toli atvaziuoti ir gal ka gero sugalvotume kaip mgaletume padeti ne tik siam vaikinui bet ir kitiems ir tai merginai apie kuria esu kalbejes as ir kuriai retkarciais padedu kiek man leidzia mano finansai
As neliudnas-As blaivas....

2010 10 14 22:02

Manau gera mintis būtų įkurti kažkokį fondą kuris padeda tautiečiams emigrantams ištikus nelaimei.. Tik įdomu kaip tokie dalykai vyksta... Juk visokių istorijų būna.

2010 10 14 22:31

interim rašė:Manau gera mintis būtų įkurti kažkokį fondą kuris padeda tautiečiams emigrantams ištikus nelaimei.. Tik įdomu kaip tokie dalykai vyksta... Juk visokių istorijų būna.

ne tik emigrantams nes kas cia buna tai jiems lengviau gauti draudimus tik pakovoti reikia o va kas LT gyvena va tiems buna sunku ir jiems daugiau pagalba reikalinga ir zinoma negalima cia esanciu pamirsti

2010 10 14 22:36

as asmeniskai uz :)) esu geros dusios.... kuom galeciau tuom padeciau... atidarom fonda :)

2010 10 15 04:19

Meškėnas Piktasis rašė:as asmeniskai uz :)) esu geros dusios.... kuom galeciau tuom padeciau... atidarom fonda :)

tai jei galima susitinkam ir pakalbam ka kaip darom, sakysim uz dvieju savaitgaliu nes siuos du savaitgalius as budejime ir toli negaliu vaziuoti