Forumas • Temos rodymas - Kokios muzikos klausotės?
Apie viską ir apie nieką :)

Kokios muzikos klausotės?

2010 10 16 19:03

Ne apklausa. :D

Aš klausausi LTJ Bukem (mmmm....), Enigma, Chicane, Deep Forest, Faithless - šitų atlikėjų praktiškai visos dainos patinka.
Kelios dainos patinka Steve Vai, Sting, Celine Dion etc.
Blevyzgos FM

2010 10 17 09:47

Sting(desert rose, jaunystes topas) , depeche mode , Coldplay, F. Mercury, Metallica, Disturbed , nekenciu rusiku, lietuvisku nesamoniu.... Vertinu live... Dar Eminemo nauji gabaliukai nieko, is lietuviskos pripazystu tik SEL, Foje. Na dar Mikutavicius visai nieko...

Ausryte o tu kur isvardinai , Enigma, Chicane , tai super nostalgija iskart paima jaunystes... :)

Re: Kokios muzikos klausotės?

2010 10 17 09:50

AušraDei rašė:Ne apklausa. :D

Aš klausausi LTJ Bukem (mmmm....), Enigma, Chicane, Deep Forest, Faithless - šitų atlikėjų praktiškai visos dainos patinka.
Kelios dainos patinka Steve Vai, Sting, Celine Dion etc.

as kjlausau viskas pagal nuotaika ir aplinkybes, buna labai patinka simfonija klausytis taip kad kazkas isskirtinio, na nebent pink floidai patinka, nazaretai,led zepelinai ir iki betchoveno :D :D :D
As neliudnas-As blaivas....

2010 10 17 10:02

Iš LT dainų patinka SEL - "Mano naktys", M. Mikutavičiaus - "Vakarai" ir Lainius, Saulė ir G. Paškevičius - "Atsiprašau" (šitos gal 10 metų visur ieškojau, kol galų gale netyčia Youtubėj aptikau).
O, Depeche Mode gerai, kaip tik reik pasiklausyt. :)
Prodigy dar patinka kelios dainos.
Blevyzgos FM

2010 10 17 10:50

Neturiu megstamos grupes ar stiliaus. Patinka muzika su muzikine koncepsija, idomia muzikine forma, idomia harmonija, kartais neiprasta instrumentuote, beabejones geru techniniu apdirbimu bei masteringu. Taip,kad beveik visa lietuviska muzika atkrenta :D

2010 10 17 11:15

man tokiom bangom uzplaukia... siuo metu is naujo atrasta nirvana, pries tai buvo metallica, dar pries tai g&g sindikatas, anbo, sportas...

o geriausias gabalas siuo metu: siela - euforija: [url]http://www.youtube.com/watch?v=R3N54kFU6dQ[/url]
ir klipas geras, idomu is kur tokiu kadru gavo...

o per telika kaip fonas dazniausiai eina MTV dance slykstus popsas, nes ten daugiausiai papu ir siknu! 8)

2010 10 17 12:44

pas mane antra savaitė non stop sukasi naujasis Seal albumas, nesenai atradau tik jį :roll:

2010 10 18 08:53

Meškėnas Piktasis rašė:Sting(desert rose, jaunystes topas) , depeche mode , Coldplay, F. Mercury, Metallica, Disturbed , nekenciu rusiku, lietuvisku nesamoniu.... Vertinu live... . :)

oi buvau jau si tema... kur interim ziuri :)
man irgi lietuviskos rusiskos fui fui fui. na nebent hiperbole per koki baliuka sueina ar mamontovas.
Man irgi mettalica viena is geriausiu. queen, pink floyd, radiohead ( creep pati mylimiausia ) daughtry, bouyce avenue ( sitie berniukai londone koncertuos lapkriti, tikrai verti demesio, kol nepatape didelm zvaigzdem) florence and machine, pink, lady gaga :lol: kings of leon. is sunaus pasiskolinau The pretty reckless, disturbed, papa roch.
apocaliptica dievinu! lapkricio 2d londone, bilietas £20. tikrai tikrai rekomenduoju, vienakart jau esu buvus ju koncerte, aerosmith`ai ir princas pries juos nublanko

2010 10 19 17:35

interim dirba ne vien tik prie pc sėdi...
aga buvo http://www.anglija.lt/forumas/viewtopic.php?t=677&highlight=muzika