Forumas • Temos rodymas - Kur atiduoti nenešiojamus rūbus?
Apie viską ir apie nieką :)

Kur atiduoti nenešiojamus rūbus?

2010 10 17 10:48

Sveiki. Turiu kelis rubelius kuriu tikrai nenesiosiu, normalios kokybes, matosi, kad deveti, taciau tikrai nenunesioti tvarkingi rubeliai. Drauges taip pat paimciau keleta (visa spinta jos rubam, o man lentynele:/ ) :D
Klausimas: kur Londone yra kokia labdaros organizacija ar pan. kur butu galima tiesiog atiduoti rubus?

2010 10 17 10:50

Manau Red Cross paimtų.
Blevyzgos FM

Re: Kur atiduoti nenesiojamus rubus?

2010 10 17 11:00

asdf rašė:Sveiki. Turiu kelis rubelius kuriu tikrai nenesiosiu, normalios kokybes, matosi, kad deveti, taciau tikrai nenunesioti tvarkingi rubeliai. Drauges taip pat paimciau keleta (visa spinta jos rubam, o man lentynele:/ ) :D
Klausimas: kur Londone yra kokia labdaros organizacija ar pan. kur butu galima tiesiog atiduoti rubus?

as paimciau nes noriu issiusti mano minetai merginai,kuri serga o cia jos dydziai tai 36-38 arba 12-14 S-M. Batu dydis 40-41aisku jei netoli kaip sakoma mazdaug 60 myliu spinduliu atvaziuociau paimti nes noriu issiusti jai iki kaledu
As neliudnas-As blaivas....

2010 10 17 20:05

as atiduodu rubus tiesiai i charity shop,pas mus hight street ju yra ne viena, o kartais nuvezu prie TESCO i konteineri ten gali batus, rubus ir, kas labai gerai, minkstus zaislus ima

2010 10 17 21:36

Bristish heart foundation, cancer research ir daugybė kitų, geriau jau į parduotuves tokias, nei tiems kurie atseit vaikams ir kitkam renka maišiukus, nes ten beveik visi perpardavinėtojai..

2010 10 18 08:24

Dekui uz pagalba :)

2010 10 18 16:05

asdf rašė:Dekui uz pagalba :)

o as galvojau gal man kas pasiulis paimti kokiu nereikalingu daigtu :D :D :D
As neliudnas-As blaivas....