Forumas • Temos rodymas - Smurfo & Fungo nuotykiai ir žygiai :)
Puslapis 2224   1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2011 09 03 17:17

Siaip statistika: turim 23 ViniPuchus ir Mondeika* su Maryte**. Du pastarieji yra vienas statistinis neiskiriamas vienetas.

* Ford Mondeo. Rajus padaras, ypatinga meile tepalams. Bet sitai atleistina uz diiiidele bagazine ir siaip uz talpuma. Kitu potraukiu bei polinkiu kol kas nepastebeta.

** TomTom GPS. Nuo senatves megsta prisnust, ypac tas pastebima motorway'juj berods uz Dartfordo. Mandagi, vos ijungus iskart pasisveikina "turn around when possible", mes sutartinai atsakom "shut up".

2011 10 25 17:29

Viskas baigta. As kaip durnele viska suzinojau paskutine.

Cia jo sesuo man i FB parase:
"jis prarado gera darba Kaune,buvo prasiloses,prasiskolines,mama pardave soda,padenge skolas ir isleido ,pradet nauja gyvenima ,bet kai buvo gryzes as supratau ,kad nieks nepasikeite".

Viskas nuo pat pradziu buvo vienas didelis melas is jo puses. Pabaiga prasidejo pries kelis menesius, kai jis eme gert beveik kasdien. Pries kelias dienas man pasake - "as esu alkoholikas jau 15 metu".
Dabar lovoje voliojasi kazkas, kas anksciau buvo Fungas. Tas kazkas geria non stop, darbas jau prarastas. Dugna jis jau buvo pasiekes ir ne syki. Zluges jis.

Rytoj sukraunu jo tases ir tegu eina kur nori. Kas nors mane palaikys, kas nors smerks, bet pabaiga butent tokia.

p.s. tik jokiu paguodu please man nereikskit.

2011 10 25 17:43

THE END :shock:
As neliudnas-As blaivas....

2011 10 25 17:50

kad ir kiek aken drasken buvo, čia tave visom keturiom palaikau .. et kas daugiausia ant kito derg pasirodo besąs didžiausias kakis.. ir nėr ka čia daugiau komentuot

2011 10 25 18:01

Man sakau gal lesbiete patapt, kad su vyrais taip nesiseka? :roll: Nes blyn kiek vengiu visokiu gerianciu, tiek juos ir tegaunu :D :D :D

2011 10 25 18:02

a jei buoba pasitaikys prie stikliuko, irgi ne geriau :D

2011 10 25 18:05

Matai, man nesiseka tik su vyrais, moteru kol kas nebandziau :D
Ai vistiek geriausia vienai, niekas nebumba, kodel vat man dviraciui lempos prisireike.

2011 10 26 07:09

:shock:
Na ka, vieno dalyko pabAiga yra kito dalyko pradzia.

2011 10 26 17:28

Smurfas rašė:Matai, man nesiseka tik su vyrais, moteru kol kas nebandziau :D
Ai vistiek geriausia vienai, niekas nebumba, kodel vat man dviraciui lempos prisireike.

O gal pabandyti vertą? Visgi, visi mes, tik vieną kartą gyvename. O gal ir patiks? :D

Viskas juoko formą :)
[i:90baa8f454]No pain, no gain.[/i:90baa8f454]

2011 10 26 18:14

Smurfas rašė:Viskas baigta. As kaip durnele viska suzinojau paskutine.
Cia jo sesuo man i FB parase:
"jis prarado gera darba Kaune,buvo prasiloses,prasiskolines,mama pardave soda,padenge skolas ir isleido ,pradet nauja gyvenima ,bet kai buvo gryzes as supratau ,kad nieks nepasikeite".

Viskas nuo pat pradziu buvo vienas didelis melas is jo puses. Pabaiga prasidejo pries kelis menesius, kai jis eme gert beveik kasdien. Pries kelias dienas man pasake - "as esu alkoholikas jau 15 metu".
Dabar lovoje voliojasi kazkas, kas anksciau buvo Fungas. Tas kazkas geria non stop, darbas jau prarastas. Dugna jis jau buvo pasiekes ir ne syki. Zluges jis.
Rytoj sukraunu jo tases ir tegu eina kur nori. Kas nors mane palaikys, kas nors smerks, bet pabaiga butent tokia.
p.s. tik jkiu paguodu please man nereikskit.

smurfai, smurfai, smurfai....vienas tau patarimas is mano gyvenimo, as nepykstu bet....... gal suprasi mano minti
zmogus jau nuskriaustas savo likimu ir liga, kuri praktiskai nebepagydoma......
sunku, apmaudu, skaudu......
kai kas lieka tarp draugu, kai ka viesai kalbeti neverta.......
jeigu tai pakeistu zmogu, tada galima panaudoti kaip vaista, o dabar apmaudu kai prarandi tikejima... gyvenimas kaip antra mokykla, gyveni ir mokiniesi, tik vienos pamokos supranti, o kitu negali suprasti iskarto,
kaip daznai sakoma, nera namu be dumu bet kartais kam ta ugni nesti i lauka kai ja galima uzgesinti troboje ir tik pelenus ismesti i siukslyna
As neliudnas-As blaivas....
Puslapis 2224   1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24    Ankstesnis   Kitas