Forumas • Temos rodymas - Smurfo & Fungo nuotykiai ir žygiai :)
Puslapis 2324   1 ... 20, 21, 22, 23, 24    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2011 10 26 18:18

nuskriaustas liga savo????? čia ne vėžys ar auglys, kad nieko nepadarytum , neišgydytum ar neišvengtum.. niekad negailėsiu žmogaus su tokia "liga", jis tik kitiem skausmą nešą, o pasikeist visi gali, tik ne visi valios turi...

2011 10 26 19:24

interim rašė:nuskriaustas liga savo????? čia ne vėžys ar auglys, kad nieko nepadarytum , neišgydytum ar neišvengtum.. niekad negailėsiu žmogaus su tokia "liga", jis tik kitiem skausmą nešą, o pasikeist visi gali, tik ne visi valios turi...

priklausomybe-narkotikams,tabakui, alkoholiui ir t.t. medicinoje traktuojama kaip liga, man ir gaila ju cia jau jie pasirinko savo likima, kam genai padeda priprasti-susirgti, kas is nusivylimo gyvenimu paluzta, as ir nesakau kad reik gaileti ju, man tik labai smurfo gaila, kad vel uzsirove, visada malonu matyti smurfa su svytinciu veidu ir sypsena iki ausu :) ir zinau kaip jai dabar bus sunku kol atsigaus kol patikes vyrais ir beroc as nepaminejau kad man jo gaila :)
As neliudnas-As blaivas....

2011 10 26 20:36

Ghm, tema gan idomiai pasisuko. :)

Galit mane smerkt, kad as viesai skalbinius padzioviau. Sutinku, rasydama maziausiai rupinausi tuo, kas ka pagalvos. Ar tas viesumas gerai? Retorinis klausimas.

As tik noriu paprasyti isivaizduoti jus viena dalyka - kad viena diena jus suzinote, jog pvz. jusu drauge yra vyras ir turi seima. Galbut kazkas is jusu tokiu atveju ir tyliai viska nurytu bei vaidintu, jog nieko cia tokio. O man asmeniskai visos tos naujienos buvo baisus smugis. Nes tai ne tas pats, kas pasakyti, jog tau artimas zmogus pvz. serga sienlige. Is kitos puses - niekas uztai manes nekaltina, kad va susigalvojau po paprasto uzgerimo zmogu palikt :)

O dabar tema pasuksiu kitaip: zmogui duotas sansas. Del tu visu buvusiu be galo graziu akimirku, o ju buvo laaaaaabai daug. Gal ir zmogiskumas kazkiek suveike. Ar vertejo taip elgtis? Nezinau, laikas parodys. Tik tiek, kad siandien ryte visi daiktai jau buvo isnesti i masina. Ir antro sanso nebus.

2011 10 26 20:55

Smurfas rašė:Ghm, tema gan idomiai pasisuko. :)

Galit mane smerkt, kad as viesai skalbinius padzioviau. Sutinku, rasydama maziausiai rupinausi tuo, kas ka pagalvos. Ar tas viesumas gerai? Retorinis klausimas.
.

as pilnai tave suprantu, kai buna sokas zmogus daznai padaro kazka skubotai, cia nesmerkimas, jums tik gyvenimo pradzia (jaunimui skirta) kaip sakoma is jo mes visi visada mokinames, as nezinau kaip man butu jaunam jei taip atsitike, kaip as pasielgciau, gal irgi taip pat, nes zinau savijauta smurfo , kai aplinkui buvo tiek nuostabiu akimirku ir sia tau viskas sugriuvo, tai labai sunkus periodas, bet isgyvenamas, geriau baltinius dziauti viesai jei jie grazus nei supurvinti :D :D :D
svarbu tiketi tai kad kas benutinka tai tik i gera puse :D

2011 10 27 07:12

Ruduo skirimosi metas...
As gal ne i tema... Bet kai buvo 17 metu buvom tokie 4 geriausi draugeliai mes... Ir taip gavosi, kad kazkur spalio pabaigoje mus visus 4 musu mergos paliko tu paciu poros dienu laikotarpyje :D Tada aisku ten liūdna buvo bla bla bla, bet dabar tai juokinga prisimint :D Kaip tik spalio pabaiga taip skyrybos :D

2011 10 27 19:01

man tai rodos, kad šitoj istorijoj reikia dėti tašką ir pamiršti šią temą.. nebėr jau kur diskutuotis

2011 10 27 19:08

interim rašė:man tai rodos, kad šitoj istorijoj reikia dėti tašką ir pamiršti šią temą.. nebėr jau kur diskutuotis

taskas dedamas kai zmogaus nera, o kodel sakai nera ka diskutuoti? bijai diskusiju? cia tik pradzia o tu jau nori uzraukti :)

2011 10 27 19:57

biski sokas :shock: sakau senai bebuvau ateisiu pasiskaitysiu kaip cia jus begyvenat :roll:

2011 10 27 20:00

Siokia tokia partnerystes krize, tskant :)

2011 10 27 21:41

Ko man bijot? tiesiog nematau prasmės apie žmogaus problemą toliau diskutuoti, nes tema išvis ne apie tai buvo sukurta.. Čia tik nuo S ir F priklausys ar ši tema toliau tęsis nuotykiais ir jau nebe..
Puslapis 2324   1 ... 20, 21, 22, 23, 24    Ankstesnis   Kitas