Forumas • Temos rodymas - žiurkių karalius
Puslapis 22   1, 2    Ankstesnis   
Apie viską ir apie nieką :)

2010 11 07 12:52

Taip triname visas temas su skiedalais, nes jau nusibodo :)
Prieš deklaruojant kažkokias tai vertybes reiktų pačiam į save atsisukti.. Ir pasižiūrėti ar tikrai avelė tokia balta, ir ar moralė pačio švari.. Kad galėtum mokyti kaip gyventi kitus pats turi būti pavyzdys, o aš tematau kažkokį užsiciklinusį burbeklį. Deja.. Visuomenės vienybę reikia saugoti ne skaldant jos elementus ir kiršinant tarpusavyje, o padedant visos jos nariams rasti bendrą kalbą.. Ir čia ne Lietuva, ar Latvija, čia visur žmonės tokie, kai laikai blogėja žmonės žverėja ir svetimėja.. Dabar svarbiausia išmokti palaikyt vienas kitą kas beatsitiktų, išties pagalbos ranką, padėt silpnesniam, kai tikrai galėsi pasakyti dėl kitų darau tiek kiek dėl savęs tada ir mokyk.. O kas liečia LT visuomenę, tai man užtenka pasiskaityti apie tautiečių elgesį su gyvūnais, ir vėl nebesinori ten grįžti.. Visuomenė kur individas negerbia ne tik tėvo ir motinos, bet ir to kas silpnesnis ir negali apsiginti, tuos pačius kurie sutverti dievo kaip ir mes, sugedus iš vidaus..

2010 11 07 12:54

interim rašė:Taip triname visas temas su skiedalais, nes jau nusibodo :)
Prieš deklaruojant kažkokias tai vertybes reiktų pačiam į save atsisukti.. Ir pasižiūrėti ar tikrai avelė tokia balta, ir ar moralė pačio švari.. Kad galėtum mokyti kaip gyventi kitus pats turi būti pavyzdys, o aš tematau kažkokį užsiciklinusį burbeklį. Deja.. Visuomenės vienybę reikia saugoti ne skaldant jos elementus ir kiršinant tarpusavyje, o padedant visos jos nariams rasti bendrą kalbą.. Ir čia ne Lietuva, ar Latvija, čia visur žmonės tokie, kai laikai blogėja žmonės žverėja ir svetimėja.. Dabar svarbiausia išmokti palaikyt vienas kitą kas beatsitiktų, išties pagalbos ranką, padėt silpnesniam, kai tikrai galėsi pasakyti dėl kitų darau tiek kiek dėl savęs tada ir mokyk.. O kas liečia LT visuomenę, tai man užtenka pasiskaityti apie tautiečių elgesį su gyvūnais, ir vėl nebesinori ten grįžti.. Visuomenė kur individas negerbia ne tik tėvo ir motinos, bet ir to kas silpnesnis ir negali apsiginti, tuos pačius kurie sutverti dievo kaip ir mes, sugedus iš vidaus..

blin pasiziurejau as i savo avele nu sakes visa juoda kaip degutas :shock: :shock:
As neliudnas-As blaivas....

2010 11 07 13:08

o man tai patiko: CIA NE LIETUVA
Jei žmogus žmogui žmogus-tai žmogus žmogui žmogus

2010 11 08 09:17

he’s back and he’s badder than ever

:!: :twisted: :lol:

2010 11 09 21:00

kaimietis rašė:he’s back and he’s badder than ever

:!: :twisted: :lol:

:lol: :lol: :lol:
kaip man patinka tokios temos, nors prisisjuokiu

2010 11 27 10:23

Lietuviskai tai skambetu panasiai : O,Viespatie aukstielnykas!!!!:
Jei žmogus žmogui žmogus-tai žmogus žmogui žmogus

2010 11 27 14:58

Fungas rašė:Lietuviskai tai skambetu panasiai : O,Viespatie aukstielnykas!!!!:

:lol: :lol: :lol:
sakau, nuo tokiu temu tai nors prissizvengiu :lol: gerai, kad komentatoriu fungu yra :)

2012 04 07 07:05

Sveiki emigrantai,su šv.velykomis. Atsirado filmo žiurkių karalius tesinys,
,,KILPA,, ir ,,KILPA-2,,
Puslapis 22   1, 2    Ankstesnis