Forumas • Temos rodymas - Forumiečių akcija "Būkim geri ne vien per Kalėdas"
Puslapis 45   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2011 03 15 16:11

relaba rašė:as kaip ir zadejau galeciau siek tiek skotijos parodyt jai.bet tik jei mano pussesere iki to laiko issikraustys.nes neturesiu kur pagulyt zmogaus.tai jei ka sauliau turek omeny ir paderinsim tada.nes as namie su vaikais kol kas tai man nereik labai derint to laiko.bet sakau tik ar galesiu ta savo pazada ispildyt,nes nezinau kaip mano pusserei seksis su buto paieskom.

jo butinai paderinsim nes as dar ir kolkas negavau jokios informacijos kada ji gales , gali buti kad ilgai negales buti , viskas priklauso del vaistu , kuriuos ji vartoja pastoviai tai ji jei tolimesne kelione tai vezasi maza saldytuva :) bet matysim kai tik gausiu is jos kada ji gales atvaziuoti tai butinai suderinsim viska :)
As neliudnas-As blaivas....

2011 04 01 13:13

va gavau zinute is Julitos kad ji galetu aplankyti anglija nuo birzelio 13-14 dienos, ir pabutu mazdaug dvi savaites, tai butu malonu jei man padetumete paplanuoti ka galima butu jai idomaus parodyti, as bandysiu paderinti ja nuvezti ir parodyti akmenukus , sunus su icibici gal galetu parodyti truputi Londono nes sunus butu su savo masinuku tai icibici gal bus lengviau judeti kartu ir kita savaite zadu uzsakineti bilietus, jei kas turit kokiu geru ideju ar ka galetumet pasiulyti parodyti kad liktu ilgam prisiminimas tai bus malonu :)

2011 04 01 13:20

o ką ji mėgsta, kaip jos sveikata, ar nevargina jos kelionės? gal ji pati dalyvauja kokiam forume, ar turi skype :oops:

2011 04 01 14:09

matrioshka69 rašė:o ką ji mėgsta, kaip jos sveikata, ar nevargina jos kelionės? gal ji pati dalyvauja kokiam forume, ar turi skype :oops:

kiek zinau ji viena diena gali pakeliauti bet reikalingas saldytuvas jei kur tektu nakvoti, o skype ji turi :)

2011 04 01 14:19

Saulius rašė:

kiek zinau ji viena diena gali pakeliauti bet reikalingas saldytuvas jei kur tektu nakvoti, o skype ji turi :)

parašyk man jos skype :wink: noriu bent minimalios informacijos kas jai patinka, kad žinočiau ar man prisidėt prie Tavo rengiamos akcijos :wink: t.y. nėr čia labai įspūdinga vieta kur gyvenu...o kuriam gale Tu randiesi :roll:

2011 04 01 14:44

matrioshka69 rašė:[quotecc="Saulius"]

parašyk man jos skype :wink: noriu bent minimalios informacijos kas jai patinka, kad žinočiau ar man prisidėt prie Tavo rengiamos akcijos :wink: t.y. nėr čia labai įspūdinga vieta kur gyvenu...o kuriam gale Tu randiesi :roll:[/quotecc]

na jai viskas patiktu kas grazu, o as gyvenu netoli londono arba kitaip pasakius prie Lutono aerouosto netoli :), na skypes nelabai linkes duoti nes nezinau ar ji to noretu kad visiems dalinciau

2011 04 01 16:32

hmm :roll: norėjau prisijungt ir padėt, bet be jokios info to padaryt neįmanoma. Tiek to :wink:

2011 04 01 17:08

matrioshka69 rašė:hmm :roll: norėjau prisijungt ir padėt, bet be jokios info to padaryt neįmanoma. Tiek to :wink:

nesuprantu kokia gali buti tau reikalinga info ? jei skaitai kad idomi vieta kuria vertetu aplankyti tai pasakyk, pasidalink gal zinai jos internetini adresa ir tada matysim, jei nelabai toli tai ir galima aplankyti, o jei jau tau taip reikalinga skype kad negavusi nusivylei tai as neigaliotas visdelto ja dalinti visiems

2011 04 01 17:50

Sauliau visų pirma ji yra asmenybė ir turi savo nuomonę, ir nereiškia kas tau ar man gražu tas bus ir jai gražu. Tik norėjau sužinot daugiau apie ją, apie ką svajoja, ką labiausiai nori pamatyt...pvz gal ji žavisi paveikslų galerijomis, gal jai nepatinka ilgi pasivaikščiojimai...

vnz buvau susižavėjusi šia idėja, bet po tokių postų...gal daugiau ir nebesivaidensiu čia :wink:

2011 04 01 17:58

matrioshka69 rašė:Sauliau visų pirma ji yra asmenybė ir turi savo nuomonę, ir nereiškia kas tau ar man gražu tas bus ir jai gražu. Tik norėjau sužinot daugiau apie ją, apie ką svajoja, ką labiausiai nori pamatyt...pvz gal ji žavisi paveikslų galerijomis, gal jai nepatinka ilgi pasivaikščiojimai...

vnz buvau susižavėjusi šia idėja, bet po tokių postų...gal daugiau ir nebesivaidensiu čia :wink:

reiskias tu manes nesupratai, o gaila :(
Puslapis 45   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   Kitas