Forumas • Temos rodymas - Forumiečių akcija "Būkim geri ne vien per Kalėdas"
Puslapis 55   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   
Apie viską ir apie nieką :)

2011 04 06 22:07

mano pasiulymas ir toliau galioja.bet pusesere vis pas mane dar.kol kas dar neturiu laisvos lovos.zodziu jei ka ir pasiderinsim tada.

2011 04 07 15:47

relaba rašė:mano pasiulymas ir toliau galioja.bet pusesere vis pas mane dar.kol kas dar neturiu laisvos lovos.zodziu jei ka ir pasiderinsim tada.

jo butinai pasiderinsim nes ji anksciau kaip birzelio 14 ar 15 neatvaziuos ir bus apie 2 savaites :)
As neliudnas-As blaivas....

2011 06 07 13:56

relaba rašė:mano pasiulymas ir toliau galioja.bet pusesere vis pas mane dar.kol kas dar neturiu laisvos lovos.zodziu jei ka ir pasiderinsim tada.

vis pamirstu pranesti kad jos vizitas atidetas jauciu iki velesnio laiko nes perkele ekzaminu laika ir jai kaip tik iskrito keli ekzaminai tuo laiku kai ji norejo atvaziuoti :( , ji man pranese anksciau bet vis pamirsdavau pranesti, ir dar siuo metu jau suaukota yra £120, cia pasitaike proga tai £50 perves i jos banko saskaita vienas zmogus gyvenantis lietuvoje nes as jo prasymu nupirkau prekia is aukciono uz £50, as neturiu lietuviskos saskaitos tai cia panaudojau siam reikalui suaukotus pinigus kad 200Lt galetu ji gauti be nuostolio, nereiks moketi uz bankini pavedima :) :)
As neliudnas-As blaivas....
Puslapis 55   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis