Forumas • Temos rodymas - Paslaugos Lietuvoje parvykstantiems iš svetur
Puslapis 22   1, 2    Ankstesnis   
Apie viską ir apie nieką :)

2006 10 06 11:21

Kukas rašė:vienas dalykas kas ziauriai nervina lt, kad visur daktarams reikia moketi.

Taip. Arba turet pazinciu. Bet dirbant Anglijoje, nera tai baisu kokiam daktareliui i duot koki 100 litu, uz tai kalbes su tavim gimtaja kalba, ir normaliai tyrimus darys ir t.t.... Zinau, kad tai (kysiu davimas) nervina, ir kai kuriems zmonems neleidzia principai ir t.t. - man paciai tai nepatinka stipriai, bet kai i Lietuva grizti tik 2 savaitems visa savaite vaiksciot po liginines ir sedet eilese... :?
Pvz, galiu apie save pasakyt - praeita ziema susirgau, nuejau i poliklinika UK, o ten man sako, jei i vaistine ir vaistu nusipirk... O kad as sirgau virs menesio jau :!: niekam neidomu... Uz tai Lietuvoj staigiai, per pora valandu padare visus imanomus tyrimus, israse vaistu i t.t. Taip, turiu pazinciu - poliklinikoj musu giminaite dirba. Bet ir be jos uz kokius 20 svaru viska taip pat sutvarkius buciau - sveikata brangesne uz kazkoki f**king dvacoka...

2006 10 06 13:31

Gerai tau, Kukai, kai turi "seimos" gydytoja. Ne visi tokia prabanga gali girtis... As dantis taisausi LT, bet jei reikia, nueinu ir cia. Ypac, jei nezinau, kas yra - tai jau geriau diagnozuotis cia nei laukti kol vaziuosi i LT, nes gali buti per velu...

2006 10 06 21:12

Eglė rašė:O kaip su reabilitacija, fizioterapija, masazais gydymas judesio teko susidurti?

as vezioju sunu po fizioterapijas 1karta per men 30min.Gaidys cia, o ne terapijos.LT mes turim masazus, ergoterapijas, cirkuliacinius masazus ir t.t.manau sioje srityje LT ziauriai lenkia UK, nors ,aisku, ir cia viskas imanoma, bet kiek domejausi 1masazo seansas 10£, o LT-15ltl.suaugusiam,10ltl.-vaikui, jauciasi skirtumas

2006 10 09 10:19

del visokiu terapiju, tai tikrai nera nieko geriau uz druskininkus ar birstona.

2006 10 09 11:54

Jo druskininkai geriausia, bet man ten maistas nepatiko,birstone nebuvau, va man tai palangoj l. patiko, kambariukai atskiri su dusais, arti jura, maistas irgi puse velnio

2007 08 18 17:07

Labadiena,kas liecia stomotologus(anglijoj),tik nesijuokite,paprasiau dukrytes pasylditi mikr.bang.pica,tai ji man taip persilde,kad kaip kandau taip ir likau be dancio prieky,asku ir verkiau,o kitiem juoko buvo pilnos kelnes.Tai va iskart nuvaziavau pas stom.jis man uzdainavo,kad uz viena danty teks sumoketi 320sv.(cia uz 1-no danties proteza)
Puslapis 22   1, 2    Ankstesnis