Forumas • Temos rodymas - Lietuvių bažnyčia Londone
Apie viską ir apie nieką :)

Lietuvių bažnyčia Londone

2011 01 13 10:55

Man idomu kokios nuomones yra gyvenantys cia Londone ar tai Anglijoje ir susidure su Kun. Petru.

Klausiu to nes pati esu labai juo nusivylusi. Jo poziuris i lietuvius. Jo saltumas manyciau daugiau maziau kievienam lietuviui. Galvoju ar jis esa girdejes kritika savo adresu ar visi i akis sako koks Jus geras kun. ir kokia puikia veikla uzsiimate.

Dekui

Lietuviu baznycia londone

2011 01 13 13:27

Teko sisidurt, tiesa labai trumpai, momentinis trumputis pokalbis, bet taip buvau iskaudinta, asaras braukiau......
Ar gi neturetu but kunigas tas zmogus, pas kuri mes kaip tik ir einam supratimo ir paguodos :roll:

2011 01 13 13:50

:shock:

Man jis blogas nepasirode, bet asmeniskai kabetis neteko. Vienintelis minusas – kartais sugalvoja pries misias ispazinciu neklausyti. Atrodo, nori kuo greiciau misias atlaikyti, in and out tipo...

2011 01 13 16:01

Papasakosiu trumpai savo istorija kaip man teko susidurti su lietuviu baznycia ir ten "dirbanciais" zmonemis. Va prisimenu jos varda - Edita. Ji man rodos ruosia vaikus pirmai komunijai ir santuokos seminarus bent jau vede 2008. Ogi musu ten poru susirinko gal 10-12 santuokos seminarai ruosiantis baznytinems santuokoms. Tokie abu pakilios nuotaikos nulekem i pirma seminara: ot galvoju pasisemti dvasiskai, nauju veidu pamatyti, susipazinti su zmonemis ir kursa isklausysim. Ir ka jus manote ten sutikome - labai salta priemima lyg sakytu "ir vel tie baumzai susirinko". Seminaro organizavimas tragiskas. Jokio grupes apsilimo, susipazinimo ne kvapelio. Viena programa paleistas DVD. Nu dar ji bande pokalbi vesti kiekvieno seminaro pradzioje kokioms 5-10min. Bet kas tam pokalbyje dalyvaus jei i mums i kokius eriukus vilkas piktom akim stebi. Norit zenytis - kalbekit. Tad visiems priplota buvo lyg su plytomis. manau turiu teise taip kritikuosi, nes pati vedziau seminarus Lietuvoje ir suaugusiems ir paaugliams. Galetu vaziuoti i Lietuva ir pasimokinti kaip seminarus vesti. O kunigas isoka akimirkai i viena seminara ir sako - Ka? Zenytis norite! Maniau nugriusiu. O pats pasirengimas baznytiniai santuokai - nu nezinau, tokio salto kunigo neteko dar matyti. O kai krikstyti vaika norejau tai reikejo ginti savo teises.

2011 01 13 22:01

As tai nieko blogo negaliu pasakyt nei apie kuniga Petra, nei apie santuokus kursus. Mes kursus lankem 2006 metais, mano vyras ne lietuvis, tai jis ziuredavo ta diska per laptopa aglu kalba, o mes vsi kiti - su vertimu i lietuviu kalba. Tas DVD labai neblogas, mum, pvz., labai patiko - ir su praktiskais pavyzdziais, ir su gyvenimiskom istorijom, ir su diskusijom, taip kad nebelabai ir reikejo kolektyviskai diskuotuot ar ka bepridet. O diskutuodavom porose tarpusavyje, tam budavo skiriama laiko. Man atrodo, kad ir yra svarbausia tarpusavyje dviese issidiskutuot visokius klausimus - juk tuokiesi ne su visais kursu dalyviais, o su vienu zmogum. Ir niekas i nieka ten kreivai ar dar kazkaip neziurejo. Edita visai sauni, buvo ir dar viena vedus pora, dabar nepamenu vardu, kurie kazka ten dar paskaitydavo.
Mes siaip pavelavom i tuos kursus uzsiregistruot, bet kadangi vestuviu data jau buvo suderinta ir butinai reikejo atlankyt juos tuo laiku, tai kunigas Petras labai geranoriskai sutiko mus ispraust i jau sudaryta grupe.
Man misios ten labai patikdavo, bet kadangi dabar ne Londone gyvenu, nebelabai iseina atvaziuot.

2011 07 28 15:25

Va... neseniai buvau lietuviu baznycioje - nu kazkas isties negerai. Buvo brolienes seimos jubiliejus. Apsirengiau ilga suknele iki kulnu bet ant sleikuciu. Nu taip issejo kad paskutine akimira mums jau sedint rezervuotuose vietuose priekyje man paduoda kamera ir praso fotografuoti... ne mano fotoaparatas. O dar mano mazgius dvieju metu palei kelius man an paklupciuku laipiojaja...nu nuleidusi objektyva pabandau du ar tai tris kadrus (be blico)... nu poto apziuriu ta aparata taip pat bandau matyti kas aplinkui darosi... nu misios dar buvo neprasideje gal kokios minute ar tai kelios sekundes iki misiu pradzios vyras man sako, kad tau kazkas rasteli padejo. As ji atsiverciu ir maniau is koto isgriusiu "Gerb. Ponia, Jus tikriausiai turetumete zinoti kad baznycioje nuogais peciai nepadoru..." toliau nebeskaiciau. Pirma eilute parodziau vyrui ir padejau atgal ant suolelio. Vyrui sakau davatkynas susirinko. Musu mazas pulkelis priekyje sedejo, tai viena is musu girdejo nes jau sedejo antroje eileje kaip bobudes sededamos uz nugaros kalbejo apie visus: "Londono lietuviu elitas susirinko... apsirenge taip ir anaip..."
Nu zinot as ten kojos diaugiau nekelsiu tik reikalui prispaudus....

2011 07 28 15:28

Nepaminejau kad jubiliejus minetas per paprastu laiku misiose lietuviu baznycioje...

2011 08 01 07:47

:D kita karta specialiai provokuojanciai apsirenkciau... nei viena baznycia neapsaugota nuo durniu. Cia gi ne kunigas tau ta rasteli padejo...

2011 08 01 09:17

Tikiuosi ne=)...

Re: Lietuvių bažnyčia Londone

2019 01 13 08:33

Kunigas Petras labai geras zmogus!!! Tiek metu padieda Lietuviam Londone! Geriausio zmogu ne pazistu.Su pagarba Andrejus