Forumas • Temos rodymas - Zoot'o radijas
Puslapis 68   1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2011 04 16 19:33

Tu panele Interim palik ramybej ir savo shi--knos ziurek,o dar geriau savo nesamones kur nor kitur rasyk...

2011 04 16 19:58

Šūkaliotojų nekenčiu kaip vaikščiojančių sektantų iš "jesus christ church": lenda pas tave net jei sakai ačiū viso gero, ir perša savo tiesas nors tau neįdomu tai ką jie peza.. Įsitikinę savo teisumų neša savo žodį šventąjį gralį, nes jų tiesa tiesiausia ir visi turi į ja tikėti... Kitas tiesas nuginčyti, nes tik tavo tiesa yra tiesa.. Kiekvienam savo, kiekvienas turi savo pažiūras ir nuomonę.. Tik visad vertinau plačių pažiūrų žmones (nekalbu apie gėjų toleravimą ir pedofilijos propagavimą, kas siejasi su plačiomis pažiūromis šūkaliotojams), nes ribotas žmogus visad aplink save burs tik ribotų pažiūrų žmones.. Aš manau taip, tu manai anaip. Tai dievo dovana mąstyti. Tik kuo bukesni žmones tuo lengviau paklūsta lojikų kalboms.. neturėti savo nuomonės, tik kitų įpirštą, tai tolygų būti zombiu.. pilka masė...
ir išviso per dažnai besidairant į praeiti nepamatysime kas gero bus ateityje.. problemos sprendžiamos ne garsiai šaukiant, o tyliai dirbant.. o vat jau apie tavo gerus darbus lai šneka kiti.. vaizduoti save super geresniu nes esi toks ir tos tai šnipštalas.. nes tu negali manęs juodinti vien dėl to, kad manaisi žinąs kas aš esu ir kaip gyvenu.. ne tau mane teisti, yra tik vienas teisėjas - dievas..
jei jau apie Lietuva kalbant patriotiškumo niekad nesužadinsi agresyvia taktika, lojimu.. tai turi užvežti kai geras kaimiškas alus, turi tą pajausti iš savęs, o ne nešioti trispalvę maikę, nes tai madinga būti patriotu.
nelok man, kad būdama čia aš nemyliu savo tėvynės.. kad išduodu todėl, kad gyvenu ten kur galiu gyventi, o ne egzistuoti, kodėl, kad mylėčiau tėvyne turiu rastis tokioje aplinkoje, kuri manęs netenkina nei dvasiškai nei fiziškai.. kad turiu palaikyti ekonomiką mokėdamas mokesčius, prisirišdamas šnūrukų prie to žemės lopinėlio.. tauta - tai jos kalba, menas ir istorija, o ne geografinės kordinatės... reikia vienyti lietuvius ne tam, kad jie grįžtų, o kad būtų vieningi ir saugotų savo paveldą.. patriotizmas tai ne saugoti Lietuvą (kai ištirps ledynai pusė jos bus po vandeniu) , o saugoti lietuvybę. taipogi svarbu ir kitiems pasakoti apie save, kad žmonės pasaulyje negyventu vien mitais ir kriminaline statistika, turime rodyti ne tik savo banditus bet ir tai ką turim gero ir gražaus , ne tik dvi cypančias blondines per Uk X faktorių ..
ai bet ką čia rašau, vistiek neskaitysi. nes su tavim dialogo nėra. kiek stebiu tavo postus, tu tik pili savo, net nesureaguodamas į kito komentarą, nei argumentuodamas savo už prieš , kaip sako angliškai "no feedback"

2011 04 17 05:32

Kokia aš svarbi ir teisi. juk galėjai tai trumpiau išdėstyti,vans ....... manaisi esanti labai svarbi ir galinti kitaip galvojantį niekinti.... tai jeigu taikyti į tavo postą interim

2011 04 17 10:11

ai čia tik tau kilometrines nesąmones galima rašyti :D
bet kaip ir sakiau, kaip visad no feedback :D
ir aš kalbėjau ne apie teisę turėti savo nuomonę, o apie savo nuomonės nepiršimą kitam iki tol kol koktu pasidaro.. ir visad reikia turėti argumentus už savo nuomonę, o ne nežinant ką atrašyti vadintis kiaurais :D

2011 04 17 14:19

interim rašė:ai čia tik tau kilometrines nesąmones galima rašyti :D
bet kaip ir sakiau, kaip visad no feedback :D
ir aš kalbėjau ne apie teisę turėti savo nuomonę, o apie savo nuomonės nepiršimą kitam iki tol kol koktu pasidaro.. ir visad reikia turėti argumentus už savo nuomonę, o ne nežinant ką atrašyti vadintis kiaurais :D

Na matau su tavimi diskusija bevaisė. O kitas klausimas jeigu tau asmeniškai nepatinka mano nuomonė -gal būt verčia jaustis nepatogiai pačią tai dėk konkrečiai ,bet iš pasalų tyčiotis atidarant pašiepenčią mane temą., Todėl ir manau kad neturėdama ką pasakyti puoli isterijon -pvz kaip žemiausio rango -dvarneška -policininkas gavęs truputį valdžios pradeda siuautėti.....

2011 04 17 14:23

Zoot kaip koks žiurkšunis - ir taip kiauksi, ir anaip kiauksi, net apsiputojęs visas, o įkąst niekaip negali. :lol: Vargšelis :lol:

2011 04 17 14:28

Smurfas rašė:Zoot kaip koks žiurkšunis - ir taip kiauksi, ir anaip kiauksi, net apsiputojęs visas, o įkąst niekaip negali. :lol: Vargšelis :lol:

O manaisi man įkandai ?
Šuo ir galvoja šuniškai ar ne taip smurfai?

2011 04 17 14:50

O kas pašiepiamo čia? radijas tai kai vienas šneka visi klauso.. bet diskusijos čia nematau, nes radijas kitų pašnekovų negirdi :D

2011 04 17 18:36

zoot rašė:[quote6d="Smurfas"]Zoot kaip koks žiurkšunis - ir taip kiauksi, ir anaip kiauksi, net apsiputojęs visas, o įkąst niekaip negali. :lol: Vargšelis :lol:

O manaisi man įkandai ?
Šuo ir galvoja šuniškai ar ne taip smurfai?[/quote6d]

[i6d]
Duoda zoot'ui kebabo kąsnelį[/i6d] - te, imk, sako kai šuo sotus, tai mažiau piktas būna :D

Iš kur man žinot, kaip šunys galvoja, va tu čia pas mus vienas iš jų, tai pasakyk mums - ką tavo bendrarūšiai godoja? :D

2011 04 18 04:43

Smurfas rašė:[quote48="zoot"][quote48="Smurfas"]Zoot kaip koks žiurkšunis - ir taip kiauksi, ir anaip kiauksi, net apsiputojęs visas, o įkąst niekaip negali. :lol: Vargšelis :lol:

O manaisi man įkandai ?
Šuo ir galvoja šuniškai ar ne taip smurfai?[/quote48]

[i48]
Duoda zoot'ui kebabo kąsnelį[/i48] - te, imk, sako kai šuo sotus, tai mažiau piktas būna :D

Iš kur man žinot, kaip šunys galvoja, va tu čia pas mus vienas iš jų, tai pasakyk mums - ką tavo bendrarūšiai godoja? :D[/quote48]
Interim darai tvarką? Ar savų etatinių komentatorių nelieti?
Puslapis 68   1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8    Ankstesnis   Kitas