Forumas • Temos rodymas - Gyvenimas JAV
Puslapis 12   1, 2    Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

Gyvenimas JAV

2011 04 18 19:15

Sveiki, taigi turiu tokia svajone isvykti i JAV, tiksliau New yorka, los angela, washingtona ar chikaga, i kazkuri is siu miestu. Kiek skaitau, tai vienintelis legalus budas arba gauti zalia korta arba tureti kazkokia super profesija ir tada darboviete jav suteiktu darbo viza. taigi noriu paklausti ar nera paprastesniu budu dirbti ir gyventi jav? s nei super profesijos neturiu, nei zalios kortos gauti kazkaip nesitikiu. Beje siuo metu gyvenu anglijoje, bet 5 metu tarpe tikrai noreciau isvykti i jav.

Re: Gyvenimas JAV

2011 04 18 19:35

kolia rašė:Sveiki, taigi turiu tokia svajone isvykti i JAV, tiksliau New yorka, los angela, washingtona ar chikaga, i kazkuri is siu miestu. Kiek skaitau, tai vienintelis legalus budas arba gauti zalia korta arba tureti kazkokia super profesija ir tada darboviete jav suteiktu darbo viza. taigi noriu paklausti ar nera paprastesniu budu dirbti ir gyventi jav? s nei super profesijos neturiu, nei zalios kortos gauti kazkaip nesitikiu. Beje siuo metu gyvenu anglijoje, bet 5 metu tarpe tikrai noreciau isvykti i jav.

kodel rasai cia o ne ten kur gal yra diskusijos su tais kas gyvena USA ?
As neliudnas-As blaivas....

2011 04 19 14:43

sorry, bet kitu forumu, kurie butu skirti emigrantu visuomenei neradau, o diskutuoti sia tema su lietuvoje gyvenanciais zmonemis tai butu beprasmiska... galvoju kad siame forume kas nors jau buvo susidures su tokia situacija ar bent ju giminaiciai.
bet jei duotumete nuorodu, kur galima pasiskaityti sia tema palaciau, buciau labai dekingas... kadangi mane domina viskas kas susija su emigracija i jav, siuo metu net nezinau kuri valstija geriausia emigracijai :(, tad jei kas pasidalins, kokia nors informacija busiu dekingas :)

2011 04 19 19:37

na beveik visi šio forumo dalyviai emigravę į angliją ne į jav, tik keletas ten gyvenę (man rodos susipažinimo skyriuje jie rašė, pabandyk jiem pm mestelti, o daugiau info nelabai gausi, geriau ieškok jav lietuvių forumų

2011 04 19 23:41

Gali bandyt stot i universiteta, tada kol tesis studijos galesi legaliai gyvent

2011 04 20 07:23

Mano sesuo dirbo Lt kazino, krupje. Ir per kazkokia ten agentura Vilniuje susitvarke dokus ir isvare dirbt i Florida, kruiziniam laive irgi kazino krupje... As kita sav su ja pasimatysiu, nes ji bus Doveryje tai uzklausiu kas ten per agentura... Dokus jai lb greit sutvarke, gavo darbo viza 5 metam.... Tai gali bandyt toki varianta.... Nes manau kruiziniuose laivuose ne tik krupje reikalingi ;)

2011 04 20 08:30

Visu pirma tai bandyk lost zalia korta – gi nieko nekainuoja.

Work and Travel programos studentam – irgi geras budas pradeti arba internship – stazuotes.

Dabar gi nereikia vizu – galima ir taip vaziuoti, kodel nenori pabandyi?

Pries kokokius 7 metus budavo taip, jei esi ameirkoj, reikdavo 10k$ advokatui ir sutvarkydavo zalia korta.

Patarciau rinktis ekonomiskai stiprias valstijas ir miestus siaureje, new York, cikaga, bostona, new jersey. Pietuose daugiau idiotu kaimieciu gyvena, tikri redneckai ir hillbiliai, algos mazesnes... nebent su zemes ukiu, nafta ar kokiais arkliais nori reikalu tureti. Florida irgi gerai jei nori aptarnavimo bei pramogu sferoje suktis, Miami patartina ispanu kalba moketi. Patarciau vengti detroito, filadelfijos – juodynas, zlunganti pramone ir skurdas. Apie vakarus negaliu nieko pasakyti, nebuvau, bet kalifornija turetu buti visai nieko (isskyrus kamscius).

2011 04 20 17:49

studijuoti tai nesinori :) , reiks uzpildyti anketa zaliai kortai laimeti, gal ir nusisipsos sekme, bet labiausiai mano manymu tiketinas variantas isvykti, tai tik gauti darbo viza...
agnieska busiu dekingas, jei parasysi tos agenturos pavadinima :), tikriausiai reiks atidziau paieskoti gal uztiksiu lietuviu jav forumu kokiu, nes vistiek neaisdku kokios darbo salygos, daugmaz tokios kaip ir anglijoj ar visai kitokios... kas keisciausia googlei irasius ka nors tokio kaip "gyvenias jav" ar "darbas jav" ismeta nuorodas vien tik i visokia reklamas, ir nieko konkretesnio, netgi forumu kazkokiu neina surasti...

2011 04 20 22:00

www.lietuvauzsienyje.com yra forumas,tai cia ir apie JAV siek tiek yra,bet man tai vangokas pasirode sitas forumas...Pasiziurek,gal ka rasi...

2011 04 22 16:55

kozimo rašė:www.lietuvauzsienyje.com yra forumas,tai cia ir apie JAV siek tiek yra,bet man tai vangokas pasirode sitas forumas...Pasiziurek,gal ka rasi...

dekui uz nuoroda, labai geras forumas :wink:
Puslapis 12   1, 2    Kitas