Forumas • Temos rodymas - Anglija-tai viskas ko man reikia, ar tikrai?
Puslapis 13   1, 2, 3    Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

Anglija-tai viskas ko man reikia, ar tikrai?

2011 04 22 12:29

Gyvenimas Anglijoj,ar tai rojus, ar pragaras?

2011 04 22 12:41

Tai tiesiog gyvenimas.. O gyvenimo sąlygos tik priklauso nuo paties žmogaus.. Gali būt vienodai nelaimingas ir LT ir UK ir JAV ir Naujoj Zelandijoj Kiek pastangų į tai įdėsi tiek ir turėsi... Asmeniškai man tai ne rojus, nes nėra viskas idealu.. Tačiau turiu darbą, gyvenu gražiame name su dideliu sodu, susimokėjus mokesčius neturiu graužti tik duonos kampą.. O ir žmonės ne tokie paniurę (na nebent ant lietuvių užsirausi), laisviau čia, nereikia savęs varžyti (o dieve ką žmonės pagalvos).. didžiausias minusas čia, kad esi toli nuo šeimos..

2011 04 22 16:52

jeigu cia atvaziuoji su antra puse, tai gan normaliai, depresija nekankins taip ziauriai del namu ilgesio, bet jei viena tai tikrai nekas... kaip bebutu, cia daug geriau nei lietuvoje, nes jei dirbi, tai uzdirbi pakankamai pinigu, nereikia sukti galvos kaip pragyventi iki menesio galo...

Re: Anglija-tai viskas ko man reikia, ar tikrai?

2011 04 23 08:35

brigita2 rašė:Gyvenimas Anglijoj,ar tai rojus, ar pragaras?

i si klausima galima atsakyti trumpai ir galima atsakyti be pabaigos vardijant skirtumus, cia anglijoje paprasciausiai zmogus pajaucia kad jis gyvena savo malonumui, o lietuvoje zmogui reik isgyventi tai jo pagrindine problema o jei lieka truputi galimybes tada jis pabando gyventi, galvoju kad cia anglijoje nei rojus nei pragaras, cia paprsaciausia gyvenimo vieta kur zmogus jauciasi nepaliktas likimo sunkumams
As neliudnas-As blaivas....

2011 04 26 08:03

Anglija tai kaip tualetas. Kai nori rimto reikalo – rojus. O tuo metu kai nenori – tainekazka.

Koksklausimas – toksiratsakymas.

2011 04 27 14:25

Nu aš irgi gyvenu gražiam name (nors jame tik kambariuką nuomojuos), prie namo stovi 2 mašinos (tik abi ne mano).
Išorė graži, vidus - kaip pas ką.

Šiuo momentu mane UK užpypino, nes jau kelintas mėnuo viskas eina ant survival ribos. Tokį patį neaiškumą dėl rytdienos aš ir LT turėjau, tai velniam tada čia trenkiaus - toks klausimas kyla pastaruoju metu kasdien. Tik vis ta viltis palaiko - o gal jau rytoj bus geriau ...

Sistema čia tokia: mažai darbo --> mažos pajamos (kokia nereali svajonė būtų uždirbt NET £200 per savaitę, uuu) --> negali nusipirkt auto (dabar tai svarbiausia skolas atiduot, auto paskui GAL) --> negali gaut darbo kažkur toliau, kur jo galbūt yra --> mažos pajamos ... ir t.t.

Pas mane kas liečia finansinę pusę tai kažkoks sumautas regresas nuo atvykimo į UK: tik atvykus pirmam darbe gaudavau didžiausią algą, paskui su kiekvienu pakeistu darbu ji vis mažėjo ir mažėjo, kol galiausiai net minimumas pasidarė nepasiekiama svajonė.

Man tik tiek gerai, kad manęs jokios depresijos nei liūdesiai nekankina dėl likusių LT artimųjų, priešingu atveju turbūt jau seniai LT sėdėčiau ir ten griaužčiaus, kad gyvenimas sumautas. Ir dar gerai, kad motina nepasakoja, kad "va kaimynės Kristinutė tai per metus laiko UK ir namą nusipirko, ir naują auto, ir pusę pasaulio apkeliavo" :D

O šiaip - yra buvę ir blogiau, emigranto pliusas toks, kad jis visada optimistas, jog "tikrai bus geriau", net kai ėst nėr ką :D

2011 04 27 14:47

Smurfas rašė:

Sistema čia tokia: mažai darbo --> mažos pajamos (kokia nereali svajonė būtų uždirbt NET £200 per savaitę, uuu) --> negali nusipirkt auto (dabar tai svarbiausia skolas atiduot, auto paskui GAL) --> negali gaut darbo kažkur toliau, kur jo galbūt yra --> mažos pajamos ... ir t.t.

Pas mane kas liečia finansinę pusę tai kažkoks sumautas regresas nuo atvykimo į UK: tik atvykus pirmam darbe gaudavau didžiausią algą, paskui su kiekvienu pakeistu darbu ji vis mažėjo ir mažėjo, kol galiausiai net minimumas pasidarė nepasiekiama svajonė.

Situacija nekokia visai... Uzjauciu... :( Negi taip visai nera darbu aplink? As jau galvojau pas mus cia skyle, bet pasirodo yra ir blogiau.... :(

2011 04 28 07:58

Nu negi ner taip tu darbu pas jus ir agenturos tokios sudinos? Gal reikia kraustytis i didesni miesta?

2011 04 28 11:32

Man gaila savo dalies metu beprasmiskai praleistu Lt. Per velai atvaziavau! buciau daugiau pasiekes cia. Pasiklausydavau tokiu kaip Smurfo istoriju ir nesirysdavau isvykti is Lt.

2011 04 28 12:34

O man tai nepatinka, kai žmogus vos ne po konteinerius kuičiasi, bet visiems aiškina, kaip jis UK turtingai gyvena, kaip čia pinigais lyja ir kokie visi durni, kad nevažiuoja į UK. O kai kas nors parašo ir kitą, tamsesniąją gyvenimo UK pusę - tai daug kas ima aikčiot "oi o Jonukas tai kitaip sakė...".

Mums šiuo metu gyvenimas yra tikrai ne pats geriausiais, aš taip ir parašiau ir nematau reikalo sakyt, kad viskas ok, jei ne viskas ok.

Taip, UK galimybių šalis, bet ir tos galimybės ne visiems vienodos, daug kas nuo sėkmės priklauso, aš dar ilgai save keiksiu už tai, koks velnias mane nešė į Liverpulį - 8 mėnesiai praktiškai veltui nuėjo, bet iš kitos pusės - tai gyvenimiška patirtis, kad UK ne viskas rožių žiedlapiais klota.
Puslapis 13   1, 2, 3    Kitas