Forumas • Temos rodymas - Anglija-tai viskas ko man reikia, ar tikrai?
Puslapis 33   1, 2, 3    Ankstesnis   
Apie viską ir apie nieką :)

2011 04 30 14:58

o vat savęs "grūzinti" be reikalo irgi nereikia.. esmė, kad viskas daugumoje priklauso tik nuo paties žmogaus, jei labai norėsi ir stengiesi, pasieksi kažko.. na aišku būna atveju kai velnias koją pakiša, bet kiekviena audra vistiek kažkada baigasi, taip ir blogi periodai.. tiesiog daug kas dar gyvena tuo įvaizdžiu, kad čia viskas lengva..

2011 04 30 19:56

Smurfas rašė:Na pigiausias pragyvenimas tai pas beduinus dykumoj, jeigu jau pagal tai žiūrėt :D

Prie ko čia ta industrija, mano gyvenimo svajonė tikrai nėra metų metus pachalinti po 12 valandų per parą prie vaisių pakavimo ar šokolado :roll: Nu čia gal kaip kam :roll: Tuo labiau, kad industrijoj ir algos mažiausios, dar ir to minimumo nenori mokėt.

Na jeigu nenori "pachalinti po 12 val.(niekas to nenori,bet tenka0 tai nesiskusk kad skolose sedi...Siandien pachalini,rytoj jau lengviau,nes kiek suprantu,tai specialybes tai ir neturite???(konkurencingos)..

2011 04 30 21:23

Oi nu kas jums darosi, pastoviai atsiranda nemokančių skaityt ...

Net ir to darbo po 12 valandų nėr, kaip tau dar aiškiau parašyt ??? Numeta vieną dieną per savaitę darbo - gal likusias dienas tu gali ką nors man pasiūlyt, ką? Visos agentūros keliasdešimties km spinduliu apeitos, visi skelbimai išnaršyti šimtus kartų - ir nieko.
Kai buvo galimybė, tai dirbau naktimis po 12 valandų 6 naktis per savaitę, turėdama tik vieną laisvą parą. Dabar būtų tokia galimybė - mielu noru eičiau.

Tau aš pasiūlysiu po pusę paros visą gyvenimą ar bent jau likusius keliasdešimt metų dirbt - labai laiminga su tuo sutiksi? Ko tai abejoju. Man asmeniškai kelių mėnesių užteko zombiu pasijust, bet kadangi kitos išeities nebuvo - teko dirbt.

Taip kad nežinodama situacijos nerašinėk man moralų.

2011 05 11 13:27

Smurfas rašė:Net ir to darbo po 12 valandų nėr, kaip tau dar aiškiau parašyt ??? Numeta vieną dieną per savaitę darbo - gal likusias dienas tu gali ką nors man pasiūlyt, ką? Visos agentūros keliasdešimties km spinduliu apeitos, visi skelbimai išnaršyti šimtus kartų - ir nieko.
Kai buvo galimybė, tai dirbau naktimis po 12 valandų 6 naktis per savaitę, turėdama tik vieną laisvą parą. Dabar būtų tokia galimybė - mielu noru eičiau.

.

Mano vyro tevams ta pati situacija... Irgi visos agenturos isvaiksciotos, visi variantai isbandyti, Viena diena dirba, kita - nebe. Nesamone kazkokia...

2011 05 11 14:55

o man UK gerai,kartais atrodo kad niekur kitur ir negyvenau,manau daugelio problema kad gyvendami cia net ilgesni laiko tarpa jauciasi laikinai cia esantys.kas del darbo tai man kaip koks desnis kai nustoju spazmuot kad nera ar mazai darbo- taip ir atsiranda.smurfui istvermes ir i tavo kiema ateis svente(DARBAS :wink: )

2011 05 11 19:15

Jau atėjo :) "Pachalinam" taip, kad nėr kada net prie kompo prisėst. Mušam rekordus: daugiausiai dirbta dienų iš eilės, daugiausia darbo valandų per savaitę, mažiausiai miegota ir pan. :lol:

Kol duoda darbo, tai ir imam.
Puslapis 33   1, 2, 3    Ankstesnis