Forumas • Temos rodymas - Kodėl išgėrus atsiriša liežuvis? :)
Puslapis 22   1, 2    Ankstesnis   
Apie viską ir apie nieką :)

2011 07 16 20:29

Ohmygod rašė:pries keleta metu lietuvoje sventem brolio gimtadieni.... maniskis nei zodzio lietuviskai nesuprato, ir beveik niekas is mano giminiu nekalba angliskai...Is pradziu buvo sunkoka , vis turejau aiskinti kas ka sako, taciau po poros valandu ir keliu bokalu manes jau niekam nebereikejo: ziuriu visi vyriokai i bureli susirinke kalbasi, juokauja, visi puikiai vienas kita supranta... kalbos barjero kaip nebuta... :roll: :lol:

dar nepamirskita kad yra zestu kalba, kai isgeri tai visada ja naudojies ir tam tikru garsu, issireiskimu, va tai ir palengvina bendravima
As neliudnas-As blaivas....

2011 07 16 20:43

as ikales vokiskai susisneku:))
Jei žmogus žmogui žmogus-tai žmogus žmogui žmogus

2011 07 16 21:23

Fungas rašė:as ikales vokiskai susisneku:))

cia dar nieko va mano pusbrolis kai ikala gerai tai ir su angelais susikalba :) gaila kad rytojaus diena nebeatsimena apie ka su jais kalbejosi :) ne tik susikalba bet ir mato juos , nes kazka labai aiskina visa laika :)
As neliudnas-As blaivas....

2011 07 16 21:52

Saulius rašė:[quotee7="Fungas"]as ikales vokiskai susisneku:))

cia dar nieko va mano pusbrolis kai ikala gerai tai ir su angelais susikalba :) gaila kad rytojaus diena nebeatsimena apie ka su jais kalbejosi :) ne tik susikalba bet ir mato juos , nes kazka labai aiskina visa laika :)[/quotee7]

aaa tai jau cia advanced lygis :))
Jei žmogus žmogui žmogus-tai žmogus žmogui žmogus

2011 07 17 07:11

Ohmygod rašė:pries keleta metu lietuvoje sventem brolio gimtadieni.... maniskis nei zodzio lietuviskai nesuprato, ir beveik niekas is mano giminiu nekalba angliskai...Is pradziu buvo sunkoka , vis turejau aiskinti kas ka sako, taciau po poros valandu ir keliu bokalu manes jau niekam nebereikejo: ziuriu visi vyriokai i bureli susirinke kalbasi, juokauja, visi puikiai vienas kita supranta... kalbos barjero kaip nebuta... :roll: :lol:

Maniskiui irgi tas pats LT buvo per mano brolio vestuves :lol: Is pradziu dar vertejavau, paskui jau nebereikejo... :D

2011 07 17 07:46

Per draugo vestuves Lietuvoj irgi panasiai buvo. Jo zmonos seses draugas anglas, vienintelis ne lietuvis buvo vestuvese. Is pradziu matesi, kad jam nejauku. Bet po to, kai visi ikauso ir prasidejo linksmybes. Ir nebuvo svarbu ar tu lietuvis ar anglas. Visi viska puikiai suprato :) ir dar teko su juo nemazai padiskutuoti, nes pas mus panasi specialybe. Tai net man paciam keistoka buvo is kur as tiek daug sudetingesniu zodziu zinau :)

profiles

2011 08 08 06:14

where i can bay, get profiles ?
Many
Puslapis 22   1, 2    Ankstesnis