Forumas • Temos rodymas - svarbu reikia pagalbos del baudos! aciu
Apie viską ir apie nieką :)

svarbu reikia pagalbos del baudos! aciu

2011 07 26 18:32

svarbu reikia pagalbos del baudos! susiduriau su problema, man teismas priteise bauda, kuri yra didele ar galeciau isvykti is UK nesumokejes ir kas nutiktu lietuvoje jei taip padaryciau. didelis diekui uz jusu atsakymus

2011 07 27 08:45

surastu per pora metu ir pasodintu

Re: svarbu reikia pagalbos del baudos! aciu

2011 07 27 10:18

hochsprung rašė:svarbu reikia pagalbos del baudos! susiduriau su problema, man teismas priteise bauda, kuri yra didele ar galeciau isvykti is UK nesumokejes ir kas nutiktu lietuvoje jei taip padaryciau. didelis diekui uz jusu atsakymus

galvoju kad butu uzkirsta galimybe sugrizti atgal i UK ar net kitose salyse kjazka rimciau darytri, liktu tik LT,
As neliudnas-As blaivas....

Re: svarbu reikia pagalbos del baudos! aciu

2011 07 27 12:29

Saulius rašė:[quoteaf="hochsprung"]svarbu reikia pagalbos del baudos! susiduriau su problema, man teismas priteise bauda, kuri yra didele ar galeciau isvykti is UK nesumokejes ir kas nutiktu lietuvoje jei taip padaryciau. didelis diekui uz jusu atsakymus

galvoju kad butu uzkirsta galimybe sugrizti atgal i UK ar net kitose salyse kjazka rimciau darytri, liktu tik LT,[/quoteaf]

nezinau ka tiksliai turi minty bauda... uz koki nusizengima / nusikaltima.
Siaip Lietuva ir UK neturi tokio susitarimo del teisminiu baudu isieskojimo, nebent bus atiduota antstoliams... Cia jau galios visoje EU... jei bus isieskoma...
Kaip pavyzdys - Londono centro mokestis. Suranda per max 2 menesius...

2011 07 27 18:27

o jei gauni atidirbti valandu tam tikra kieki kaip pavizdys 300h ar ir to iesko lietuvoje ? kadangi teismas tik kita savaite tai nzn ka gali skirti :(

2011 07 27 18:41

quote9c]teismas priteise bauda

[quote9c]teismas tik kita savaite tai nzn ka gali skirti[/quote9c]

Tai kiek pas tave tu teismu buvo/yra/bus, kad jau pats nebesusigaudai, kas kaip kada? :roll:

2011 07 27 19:52

na žinok čia UK yra įvairių įstaigų kurios padeda išsimokėti dideles skolas... yra ne vien tik variantas slėptis, jei jau gausi tą baudą