Forumas • Temos rodymas - Noriu išvažiuoti į UK, reikia palaukti, bet nenoriu.
Puslapis 14   1, 2, 3, 4    Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

Noriu išvažiuoti į UK, reikia palaukti, bet nenoriu.

2011 08 05 17:15

Sveiki visi, temą stengiausia parašyti kuo įdomiau :D
Žodžiu, situacija mano tokia, esu baigęs 10 - ą klasę, eisiu į 11 ( III gimnazijinę ), sausio mėn. sueina 18m., yra proga išvažiuoti į UK, Škotiją, berods. Mama nieko nesako dėl to, jog mesčiau mokslus, kadangi po 12 tikrai niekur nesimokysiu, finansinė padėtis nėra viena iš pavydėtinųjų, kažkaip nebesinori sėdėti po mamos stogu. Tai va, galvoju žiemą išvažiuoti į Angliją ir ten pasilikti.

Turiu pagrindinį ( 10 klasės ) išsilavinimą. Kaip manote, labai nudegčiau ar galima kažką galvoti?

Ačiū už atsakymus. :)

2011 08 05 18:40

Kadangi, toliau mokintis neplanuoji, tad, buk ramus, krovikams, pakuotojams smegenu nereikia, tad galima sakyti, visa desimtmeti veltui praleidai laika, trindamas mokyklos suola :)

Sekmes :)
[i:90baa8f454]No pain, no gain.[/i:90baa8f454]

2011 08 05 20:34

O tai tu imk ir mokykis, čia irgi yra kur pasimokyt, ir įdomiau nei LT

2011 08 06 08:36

Taip, žinau, jog sandėlininkams didelio mokslo nereikia, todėl į ten ir taikausi. :)
Problema tame ir yra, aš pats nenoriu mesti mokslų, iš pradžių gal ir gerai bus, jeigu bus, bet ateityje tai pražūsiu, bet dar didesnė problema, kad sėdėti Lietuvoj irgi nenoriu, skaičiuoti pask. centus, kad duonai užtektų. :) Beto, Anglijoje kitas kultūros lygis, viskas ten man patinka. Tai net nežinau ką ir daryti.
Esmė buvo paklausti Jūsų ar yra darbų tokiam, kaip man, su pagr. išsilavinimu? Ar nebus taip, kad nuvažiavus teks grįžti po poros mėnesių? Ar pragyvensiu už to sandėlininko atlyginimą?

2011 08 06 08:58

mielasis, kad čia turbūt pusė su vidurinių ar bendruoju išsilavinimu :D bent jau iš elgesio taip atrodo.. :D tiesiog nekvalifikuotas darbas galų gale užknis.. nusibos arti kaip jaučiui , be to ir ne melejonus uždirbsi.. jei turi nors šiek tiek motyvacijos mokytis, tai mokykis, gal pavyks geresnį darbą paskui rasti nei sandėlininko :)

2011 08 06 09:12

Tai melejono ir nesitikiu, užtektų ir tūkstenčio atmetus visus mokesčius, nuomas. :) O šeip, sakau, žiauriai traukia, jeigu ne tas mokslas, tai nieko neklausęs atlėkčiau pas jus ten į šalį, mieloji :D Užknistų, neužknistų, bet nors būtų šiokia tokia veikla, pinigai, nes dabar per daug laisvas esu, taip sakant pavargau ilsėtis, viskas tas pats, UK atvertų kažką plačiau, manau. :}

2011 08 06 09:25

quote5a]užtektų ir tukstenčio atmetus visus mokesčius, nuomas

:lol: :lol: :lol: Cia tikies, kad tau per menesi tiek liks? :lol: :lol: :lol:

2011 08 06 09:27

Na, gal tu galvojai, kad 1000 svarų? Tada tikrai juokingai skambėtų, bet turėjau omenyje 1000 Lt. :) O šeip, rašiau, jog užtektų, manau, bet kaip būtų tai nežinau.

2011 08 06 11:24

na žinok su minimumu vietiniu pragyventi galima, tačiau reikia šiek tiek riboti save, kaip sakant planuoti išlaidas

2011 08 06 19:17

realmartynas rašė:Na, gal tu galvojai, kad 1000 svarų? Tada tikrai juokingai skambėtų, bet turėjau omenyje 1000 Lt. :) O šeip, rašiau, jog užtektų, manau, bet kaip būtų tai nežinau.

ziema? i skotija? dar tokiam amziuje? prapulsi, ziema problema su darbais jauciu, na nebent zuvu perdirbimo fabrike
As neliudnas-As blaivas....
Puslapis 14   1, 2, 3, 4    Kitas