Forumas • Temos rodymas - Leeds ar London?
Puslapis 33   1, 2, 3    Ankstesnis   
Apie viską ir apie nieką :)

2011 09 21 05:58

interim rašė:ko gi čia graužtis, svarbu vieta startui, jei ten netiks ir nepatiks, galėsi iškeliauti į kokią kitą vietovę, ypač kol pradžioje pati viena būsi

Teisybe :)

2011 09 23 14:39

Smurfas rašė:
Eggy, nerasinek nesamoniu. Beveik galiu garantuot, kad niekad Londone nesi buvus, Leedse irgi.

Be to, Leedsas Skotijos pasieny, o ten jau klaikus akcentas, nieko nesuprasi, net jei puikiai angliskai moketum. Sitas irgi tau bus minusas ieskant darbo, nes paprasciausiai nesusisnekesi, is patirties galiu pasakyt. Atrodo, zmones sneka su tavim angliskai, o tu ne velnio nesupranti, nors angliskai moki.

Buvau ir ne viena diena abiejuose miestuose, tai nesnekek jei nezinai. Ir dar - su NORMALIOMIS anglu kalbos ziniomis ka sneka suprasi visur, Leedse tikrai nera kitokia kalba nei kituose miestuose. Jei nemoki kalbos tai joks miestas tau geras nebus

2011 09 23 16:17

Vadinas pietu anglai angliskai nemoka :D :D :D Nes skundziasi ir juokiasi, kad siaures anglu neimanoma suprast.

2011 09 23 18:01

ir dar siaip puse Londono britu nemoka angliskai nes turi problemu suprasdami cockney akcenta arba slenga..
O amerikieciai isvis angliskai nekalba, nes turi problemu britu anglu kalba suprasdami

2011 09 23 18:23

As tai NORMALIAI moku angliskai, jei ka. Moku pasakyt "dai mne boxi" (duok man deziu), "nada labels" (reikia etikeciu), "idu na break" (einu i pertauka).

Darbe visi stebisi puikia mano anglu kalba.

Va.

2011 09 24 09:36

na ne Smurfai -Leeds toli grazu ne pasienis su skotija.greiciau tai riba tarp midland ir north east.nuo ten i siaure ir prasideda "siaurietiskas " akcentas.siap ,jei darbas tiesiogiai nesusiejes su klientu aptarnavimu ,tai dzin tos tarmes.atvykus dedi visas pastangas prisitaikyti prie vietos salygu ir tik po kurio laiko pajusi tuos akcentus.ir apskritai -ta tikraja anglu kalba kalba tik aristokratai ir labai gerai issilavine anglai ,kuriu dirbant paprastesnius darbus nelabai sutiksi :roll: .renkantis vietove i tai nereiktu kreipti demesio.o fainiausi anglai -tai gyvenantys mazuose miesteliouse skotai ir velsieciai :lol: .
Puslapis 33   1, 2, 3    Ankstesnis