Forumas • Temos rodymas - Kebabai Londone
Apie viską ir apie nieką :)

Kebabai Londone

2011 11 19 18:09

gal kas kebabine kokia zinot, kad kur darytu gerus kebabus.. kad kaip kokioj Vokietijoj, Prancuzijoj ar bent jau skoniu panasius i lietuviskus.. o tai pakistanai ir bangladesai suda daro :x

Re: Kebabai Londone

2011 11 19 19:49

xawieras rašė:gal kas kebabine kokia zinot, kad kur darytu gerus kebabus.. kad kaip kokioj Vokietijoj, Prancuzijoj ar bent jau skoniu panasius i lietuviskus.. o tai pakistanai ir bangladesai suda daro :x

na as kiek ragaves kebabu tai pati prasciausia kebabine daug geresne nei lietuvoje , pasiziurek kuri kebabine turi daugiausia lankytoju bet nesiskaito tos kurios prie metro stoteliu ar turgaus, tada toje bus skaniausi kebabai
As neliudnas-As blaivas....

Re: Kebabai Londone

2011 11 19 20:05

xawieras rašė:gal kas kebabine kokia zinot, kad kur darytu gerus kebabus.. kad kaip kokioj Vokietijoj, Prancuzijoj ar bent jau skoniu panasius i lietuviskus.. o tai pakistanai ir bangladesai suda daro :x

Tai valgyk turkiškus kebabus.
Pakistanietiški, Bangladešiniai kiek kitokie (man skanesi, nei turkiški)
O Lietuvoj, Vokietijoj paplite turkiškų kebabų atmaina :)
[i:90baa8f454]No pain, no gain.[/i:90baa8f454]

2012 10 03 15:53

musu megstamiausia Kebabine yra vakaru Londone - Greenford. Labai busy bent jau savaitgaliais. Turkiska kebabine... labai skanus=)

2012 10 09 09:28

Mano megstamiausia kebabine buvo Saiures Londone, netoli Arnos Grove stoties. Siaip pagalvojus, gal ir nieko labai blatno ten nebuvo, bet dideli pliusai:
1) buvo nerealus deal'as kebabams (tikrai ziuriai pigu, berods £2 kainavo, o is pradziu isvis £1,5. Bet patys kebabai normalaus dydzio, ta prasme tikrai nemazesni, negu iprastai buna)
2) tuos akciinius kebabus supakuodavo i dezutes, is kuriu buvo labai patogu valgyt
Bet manau pagrindinis dalykas, del ko ta kebabine taip megau, buvo tai, kad buvau labai jauna, buvau neseniai atvykus i Londona, buvo vasara ir gyvenimas atrode smagus, grazus ir linksmas (nors kai dabar prisimenu ta vasara - ne jausmus, o faktus! - plaukai siausiasi, kaip sunkiai dirbau, kokiam sude gyvenau ir kiek bedu apturejau....)
Bet ir dabar karts nuo karto nuvarau i Siaures Londona, i ta kebabine, nueinu i parka, kur visada eidavau nusipirkus kebaba (nors jau ir nebedaro jie tokiu kebabu dezutese)... Ech, kuo toliau, tuo labiau sentimentu kyla :)