Forumas • Temos rodymas - Ar patenkinti savo gyvenimu Anglijoje?
Puslapis 113   1, 2, 3, 4, 5 ... 13    Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

Ar patenkinti savo gyvenimu Anglijoje?

2012 03 11 21:47

Nesuprantu kas gero Anglijoje,gal kas atsakys?

2012 03 11 23:17

Klausimas temos pavadine ir pirmoje žinutėje nevisiškai sutampa.. Aš pavyzdžiui patenkinta gyvenimu čia. Tačiau kas tau gero, tai neišaiškinsiu :) mano gerumai kitiems gal negerumai :D

2012 03 11 23:19

gaila kad ne Anglijoje esu, tai negaliu atsakyt i sita klausima...Taciau savo gyvenimu Wales nesiskundziam ir esame patenkinti! :P

2012 03 12 08:30

trolina barmaliejus ir tiek..

2012 03 12 08:31

Manau,mes Lietuviai tokia publika,kad ir kaip butu blogai toi UK neprisipazistam.
Teko skaityt keleta straipsniu,kaip lietuviai bomzai,bomzauja UK,ir savo gyvenimu nesiskundzia,yra patenkinti.
Idomu kam, ko iki pilnos laimes truksta vienam "Jack danelso"butelio,kitam trenigo "Adidas"beabejo kas kaip laime supranta!
Taciau retam ,kam is musu cia gyvent patinka,kalbet lauzyta anglu kalba dirbt,kokiu ''packeriu",nardyt anglam i sikna :idea: ir lankstyt galvike

2012 03 12 08:52

Barmalejus rašė:Manau,mes Lietuviai tokia publika,kad ir kaip butu blogai toi UK neprisipazistam.
Teko skaityt keleta straipsniu,kaip lietuviai bomzai,bomzauja UK,ir savo gyvenimu nesiskundzia,yra patenkinti.
Idomu kam, ko iki pilnos laimes truksta vienam "Jack danelso"butelio,kitam trenigo "Adidas"beabejo kas kaip laime supranta!
Taciau retam ,kam is musu cia gyvent patinka,kalbet lauzyta anglu kalba dirbt,kokiu ''packeriu",nardyt anglam i sikna :idea: ir lankstyt galvike

zinai, man toks jausmas kad tikrai bus trenkta galvike kazkam vaikystej... matyt is aukstai krites busi :D

2012 03 12 14:39

Nesuprantu kuom tau mano galva uzkliuvo?ar ji gadina tavo nuostabu gyvenima velse? ar skaudi teisybe,kad esi treciarusis tave nuvyle?
Nejaugi nei vienas forumo dalyvis negali isreiksti savo nuomones ir pasakyt,kad anglija sudas?

2012 03 12 19:57

nu jei kakis, tai ko čia būni? pasaulis didelis, galima nedirbti ir kitur :D kas liečia laužytą anglų kalbą, tai čia jau paties trūkumas jei neišmoksti.. pakerio darbas irgi ne taisyklė, kas nori pasiekia ir daugiau... o dėl lindimo į subinę, čia kas kaip įpratęs, vieni lenda, kiti moka už save pastovėi :D man vien dėl to čia gerai, kad turiu daugiau nei LT t.y. darbą ir stogą virš galvos... ir šiaip mąstymas čia žmonių kitoks, na jei tik jie ne lietuviai :D

2012 03 12 20:20

zinau kad uzsitrauksiu Barmalejaus nemalone-bet man gyvent UK gerai,net labai gerai.gyvenu cia septinti metai ir gal skambes labai nepatriotiskai ,bet budama Lietuvoj po keliu dienu jau noriu namo.Buvo laikas ir packer`e dirbau ir kebabinej puodus ploviau,niekada nebuvo del to geda .Darbas yra darbas uz ji moka ir jei manai kad moka pakankamai -dirbi.dabar dirbu visiskai kitoki darba,kalbu vistik lauzyta anglu kalba,bet niekas niekada to nekomentavo,o kai kam mano akcentas "charming"atrodo.
tik neisizeiskit,bet nesame mes kazkokie isskirtiniai,zmones visur zmones ,gyvename kas kur norime ir kaip norime,kas su tautieciais, kas su afrikieciais:)

2012 03 12 20:31

Net ponia Moderatorius lietuviu uz zmones neskaito :)
Puslapis 113   1, 2, 3, 4, 5 ... 13    Kitas