Forumas • Temos rodymas - Prisiekusiuju teismas
Puslapis 23   1, 2, 3    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2012 03 30 09:57

o ar prisiekusiuju teismo proceso metu neizuoliuoja nuo visuomenes?(vienoj baznycioj skambino,kad prisiekusieji teismo laikotarpiui apgyvendinami atskirai nuo seimos hiltonuose :D ).tai va-jei ka-pagalvok :wink:
Jei žmogus žmogui žmogus-tai žmogus žmogui žmogus

2012 03 30 14:26

man tai idomiau - kodel tave kviecia? kuo nusipelnei?

2012 03 30 14:55

Fungas - ne, neizoliuoja, tai kas filmuose rodoma ir tai kas realybej vyksta yra kitaip :D

kaimieti, vot ir as noreciau zinot, kun pridirbau kad tokia nelaime ant mano galvos uztrauke... :lol:

2012 06 26 13:07

mano vyras kazkada tokia malone gavo, tai nepadejo sakymas kad nemoku kalbos=( O veliau jam buvo idomu kas ir kaip tenai=)

2012 06 27 08:38

debesele rašė:mano vyras kazkada tokia malone gavo, tai nepadejo sakymas kad nemoku kalbos=( O veliau jam buvo idomu kas ir kaip tenai=)

taigi kas ir kaip tenai? Kokia byla tavo vyras nagrinejo? nes tikrai idomu! :)

2012 07 05 14:42

apiplesimas gatveje=)

2013 01 31 19:47

Sveiki,as pernai dalyvavau prisiekusiuju teisme,nors ir mano anglu kalba ne tokia jau gera,labai bijojau bet atkentejau,sita procedura turi atlikti kiekvienas anglijos pilietis kuris yra uzsiregistraves balsuoti anglijos ir tave atrenka burtu keliu,tu turi teise atsisakyti jei esi jau viena karta dalyvaves,as gyvenu Milton Keynes,o turejau vazineti i Aylesburio teisma.is viso atrenka 15 prisiekusiuju,kurie laukia kambarelyje,tada ateina ir pakviecia 12 (kitus tris paleidzia namo,biski veliau)15 turbut del to kad jeigu kas nors susirgtu ir negaletu is tikro ateiti,arba teismo pradzioje kai supazindina su byla,gali buti kad su esi pazystamas su nuteistuoju ,arba liudininkais ir tave pakeicia kitu(atsarginiu).mes turejo isnagrineti 2 bylas ir tai tesesi apie dvi savaites(uz kura apmoka,uz maista jei eini pietauti-apmoka,ir darbas apmoka,nes tai yra preiga savo saliai) ir ka jus galvojat - viena byla buvo- salia mano namu Milton Keynes esancio pabo savininkas buvo uzpultas.mes nusprendem kad jis kaltas.teismo procesas tesesi 4 dienas,pirma diena net i sale neiejom,nes:9.30 reikejo atvaziuoti ,bet buvo kitas teismo procesas,tai reikejo laukti ,12.30 ar 13 prasidejo pietus-visus isleido po pietu pasake galit vaziuot namo....rytoj ateisit.o tas nuosprendis-tai uzdaro kambarelyje,duoda visus ikalcius apziureti,ir tipo kazkas diskutuoja,tau nebutina ka nors sakyti tik kai ateina eile pasakai kaltas ar ne,bet neisleidzia i kambario kol visi nenusprendzia vienbalsiai,tai viena karta 4 val sedejom kol kazkokiam vienam kiti irodinejo kad jis tikrai kaltas :)
Puslapis 23   1, 2, 3    Ankstesnis   Kitas