Forumas • Temos rodymas - Laukiniai vaikai/paaugliai viešose vietose. Kaip reaguoti.
Puslapis 22   1, 2    Ankstesnis   
Apie viską ir apie nieką :)

2012 04 20 09:40

tai va va, as irgi daugiabuciuose su chebra prie laiptiniu semkes spjaudydavom... vaizdelis ne koks buvo tikrai...

2012 04 21 11:17

man patinka kai mamytes mano kad ju vaikiukai auksiniai (buna tokiu, deja jie buna stumdomi lauke... o jei lauke jie megiami... jie buna tokie patys kaip ir visi)

Icibici - as visiskai sutinku kad bijoma daugiau del to, kad isties bijai del kalbos ir nezinojimas savo teisiu...

Musu kaime paaugliai irgi nera angelai, bet ne tokie isgamos apie kurias rase... Man nera baisu... Galiu ir atsisukus pasakyti - galvon tikrai negausiu :D
Taciau cia irgi visko buna... Buna ir aiskinimosi, kuris kaimas grazesnis... ir su peiliais ir lenciugais... Tuomet stengiuosi paaugliuko neleisti i lauka... seku kaimelio "naujienas" ir organizuojamus "miss kietesnis kaimas paradus"...
Kai vyksta naktinklubiai iki 16 - visada vezame ir parsivezame atzala, nes po tokiu klubu visuomet mustynes...Pakanka kad prisimusa per regbi... melynas ir su fanarais ir taip vaiksto kaip didziausias kaimo banditas :D O pakasyt kumscius jie sugeba ir be musu...
Va, draugai atmove sako: maciau tavo atzala mieste su kitais paaugliais siauciant... su alaus skardinem rankose... ar tai sidro... tevas i masina - akurat... skradines rankose nebera, ale paaugliukai centre surmuliuoja... Gerai kad pas mumis policija patruliuoja ir soc.darbuotojai is jaunimo klubo tikrai saziningai dirba... Tai bent praeiviu neuzkabineja (suaugusiu...)

2012 04 21 15:31

asdf rašė:Kai mano buvo 15 ar 16 buvau lygiai toks pat. Sedi alaus buteli isgeres kietekas, uz 20 centu is kioskelio viena cigarete nusipirkes, gasdini zmones, praeivius, reki ant visu ir t.t.... Visa mano aplinka tokia buvo... Dabar kas seimas susikure, kas verslininkai, visi padoriais zmonemis isaugo, kurie tikrai gerus darbus turi, issilavine ir t.t.. Cia toks periodas manau gyvenimo. Visada pamatau tokius ir save prisimenu :)))
O kad tavo sunus geras tai jo.. Mano mama ir mociutes irgi galvojo, kad as auksinis sunelis :)))
Aisku nevokdavom mes, nezudydavom, bet vistiek iki auksiniu sunu toli buvo, geriausiu atveju spiziniai :D

asdf, as pakankamai realiste :) Pati budama 15kos samame pasislepus geriau su draugais :) Patikek manim ir bliudeli sunui nesiau, kai per helovyna prisishniojo, va vakar jo kambari tvarkydama stalciuje uztykau tuscias skarbonkes gulincias tarp kojiniu, kazkada kambarys dumais smirdejo...ir man tai naturalu, juk jis paauglys, turi gi kazkaip paragaut ta suaugusiojo gyvenima. Ir tikrai ne karto nestaugiau ant jo uz tokius poelgius. Kazkaip, kai emocojos nusiramindavo ir mintys susiguledavo, pritaikydvau proga pasikalbet ( ne moralizuot :!: ) Juk mano kaip mamos pareiga, padet vaikui uzaugt ir atsirinkt kas gerai, o kas ne.
Dabar irgi kazkur isejes su draugais, turbut sedi parke ant suoliuko ir gasdina suaugusius :) Bet cia jau suaugusiu beda, o jis elgiasi paaugliskai, nors ir suaugusiems neatrodo cool
O didziuojuos sunumi, ne todel, kad jis super isaukletas ir geru manieru. O tiesiog viena diena pastebejau jo atsakinguma, rimta poziuri i gyvenima, kazkokia tai vizija, ka noretu veikt ir daryt su savo gyvenimu, jo filosofini poziuri i gyvenima. Tai buvo balzamas mano sirdziai. Ir neteisinga teigt, kad kad englande uzauga pavirsutiniai, ne dvasingi vaikai.
Puslapis 22   1, 2    Ankstesnis