Forumas • Temos rodymas - Fluent english
Puslapis 57   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

fluent english

2007 07 07 15:12

na pazystu zmoniu kurie 10 metu gyvena uk ir vietinio akcento nemoka bei gramatika ju prasta.Beje cia tu akcentu milijonai nors ir tame paciame mieste.Man va buvo as gyvenu skotijoj ir mokaus skotiska ir angliskus akcentus bet nuvarius i Airija teko labai jau atidziai klausyt ka jie ten sako :DDD

Re: fluent english

2007 07 07 19:37

Ieva rašė:na pazystu zmoniu kurie 10 metu gyvena uk ir vietinio akcento nemoka bei gramatika ju prasta.Beje cia tu akcentu milijonai nors ir tame paciame mieste.Man va buvo as gyvenu skotijoj ir mokaus skotiska ir angliskus akcentus bet nuvarius i Airija teko labai jau atidziai klausyt ka jie ten sako :DDD

mes tai va gyvename jau 6 metai ir as dar nemoku anglsikai tai ka jau man kalbeti apie jo akcenta :) na niekaip man nelenda i galva ta ju kalba :)nors tu kuola tasyk ant galvos man:))
As neliudnas-As blaivas....

2007 07 08 08:42

Saulius rašė:[quote6a="Ieva"]na pazystu zmoniu kurie 10 metu gyvena uk ir vietinio akcento nemoka bei gramatika ju prasta.Beje cia tu akcentu milijonai nors ir tame paciame mieste.Man va buvo as gyvenu skotijoj ir mokaus skotiska ir angliskus akcentus bet nuvarius i Airija teko labai jau atidziai klausyt ka jie ten sako :DDD

mes tai va gyvename jau 6 metai ir as dar nemoku anglsikai tai ka jau man kalbeti apie jo akcenta :) na niekaip man nelenda i galva ta ju kalba :)nors tu kuola tasyk ant galvos man:))[/quote6a]

Pavydziu Ievai,kad ji Skotijoje.Girdejau tenai nepaprasto grozio krastovaizdziai,taupom pinigelius kelionem,noreciau nuvykti ten pasidairyti.Gal gali daugiau apie tai papasakoti?Siaip mane dar traukia Afrika,Filipinai ten noreciau pirmiausia nuvykti,noriu suzinoti daugiau apie labdarines organizacijas,kurios sefoja tuos krastus ir kaip tai vyksta.Mano vyras apie vykima ten net girdeti nenori.Taciau Skotija-pasirasytu manau.
O del kalbos -Sauliau nieko nepadarysi REZIUME-tu ne poliglotas.Vieni imlus, kiti ne!
Ar dziaugies medini geleziuka rades?

2007 07 08 11:26

Saulius rašė:
mes tai va gyvename jau 6 metai ir as dar nemoku anglsikai tai ka jau man kalbeti apie jo akcenta :) na niekaip man nelenda i galva ta ju kalba :)nors tu kuola tasyk ant galvos man:))

nu Sauliau,neperlenk lazdos :) netikiu,kad nemoki anglu k. :) negeda nemoket,geda nesimokyt :D
as ir gerai nemoku anglu k.,bet stengiuosi visada improve`inti :) susikalbet susikalbu,suprast suprantu ir mane supranta,laikrascius ir kartais knygas skaitau ir atrodo suprantu.bet va jei koks zodelis man uzkliuna vis ir nezinau tikslios jo reiksmes,tada i pagalba imu drauga-zodyna.uzsirasau to zodzio reiksme ir jo vertima ir pakabinu virtuvej ant sienos matomiausioj vietoj

2007 07 08 15:57

galesiu prie progos paziureti kelione i Skotija :) sakyciau pigu nes musu seimynai ( 4 zmonem) kaledines atostogos kainavo beroc £500 cia su kelione autobusu nes jie veza ir atveza , maistas (jie maitina) ir ekskursines keliones 5 dienos :)
As neliudnas-As blaivas....

2007 07 09 12:34

Saulius rašė:[quote08="Kukas"]pamenu toki linksma nuotiki. tuomet as dirbau lietuviskoj imoneje. atejo lietuve kliente (kokiu 28-30 metu)ir sneka su baisiu anglisku akcentu...... labai kvailai atrode :)

noreciau paklausti gal ji gyveno Kaune :))na tikiuosi nesupiks del mano klausimo kaunieciai :))[/quote08]

bajeris tame, kad visas veiksmas vyko Londone, o ne kokiam LT miestelyje ;-) suprantu, kad intonacija siek tiek gali pakisti po kokiu 4-5 metu, bet lauzytas akcentas per 3 metus - tai jau tikrai ne!

2007 07 09 12:42

Cia kaip mano pusesere po poros metu JAV pradejo su stipriu anglisku akcentu kalbeti. Tokie dalykai tik parodo zmogaus nepilnavertiskuma.

2008 01 10 14:55

Kalbu normaliu anglisku akcentu, bandydama tart kuo angliskiau, kartais ir amerikietiskai. Is dalies niekas cia nekreipia i tai demesio. Brightone, kur as gyvenu, nera vietinio akcento nes cia visi atkeliave dazniausiai tai is londono, tai is pietu ar siaures britanijos. Vat kai buvo plimute, vat ten tai dialektas...nieko nesupratau ka kalba is pradziu, na o poto perpratau. anyway, mes niekada nekalbesim fluent english taip kaip tai daro patys anglai gime ir uzauge cia, o mes tik atvykelei ir dziaugiames kaskart ismoke po kelis naujus zodzius i savo 'tuscius' zodynus

2008 01 10 15:05

ale neseniai laikrasti skaiciau, kad paaugle sudare zodyna, kuris tevams paiskintu apie ka ju paaugliai vaikai kalbasi :lol: juokinga biski man tai
siaip mano draudes dukra be akcento angliskai kalba, tik va lietuviskai jei jau sudetinga :)

2008 01 12 20:03

Tai tu icibici apie ta zodyna, kur paaugliai savo slengu kalba? OI patikek ne taip lengva juos suprast :roll:

Atostogu metu daug kalbedavom su svedais (angliskai), tai jie pastebejo, kad mano lietuviskas akcentas visiskai isnykst po keliu kokteiliu. Reiks imtis priemoniu :lol:
Puslapis 57   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7    Ankstesnis   Kitas