Forumas • Temos rodymas - Vagyste
Apie viską ir apie nieką :)

Vagyste

2012 09 03 08:27

Sveiki,
zodziu apvoge mane :shock: :x. zodziu buvau ileides zmogu i garaza masina laikyti, tai jis tuo atsidekojas nusvilpe mano daiktus, nes kitaip nesueina galai, nes garazas neislaustas yra.
bet ka galima padaryti tokiu atveju pats gyvenu Anglijoje, o vagyste iviko Lietuvoje? Ar Lietuvos policija apsijimtu tirti ta vagyste jai as paskambinciau is anglijos? ar cia reikia i vieta vaziuoti? Aciu
Paskutinį kartą redagavo Koce 2012 09 03 19:36. Iš viso redaguota 1 kartą.

Re: Vagyste

2012 09 03 18:17

Koce rašė:Sveiki,
zodziu apvoge mane :shock: :x. zodziu buvau ileides zmogu i garaza masina laikyti, tai jis tuo atsidekojas nusvilpe mano daiktus, nes kitaip nesueina galai, nes garazas neislaustas yra.
bet ka galima padaryti tokiu atveju pats gyvenu Anglijoje, o vagyste iviko Lietuvoje? ar cia skambinti i lietuvos policija? Aciu

Jei nepatinka Lietuvos policija,skambink kinieciams-gal jie pades.

Re: Vagyste

2012 09 04 06:41

Koce rašė:Sveiki,
bet ka galima padaryti tokiu atveju pats gyvenu Anglijoje, o vagyste iviko Lietuvoje? Ar Lietuvos policija apsijimtu tirti ta vagyste jai as paskambinciau is anglijos? ar cia reikia i vieta vaziuoti? Aciu

viska apsiims, igaliojima nusiusk kam nors ir tiek.