Forumas • Temos rodymas - šiek tiek politikos
Puslapis 12   1, 2    Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

šiek tiek politikos

2012 10 24 20:02

Sveiki,
ka manote apie rinkimu pirmo turo rezultatus Lietuvoje? As pats politikoje ir rinkimuose senai nebedalyvauju, bet po sokyruojanciu naujienu is Lt , bandysiu balsuoti antrame ture (jei tai imanoma). Ar isivaizduojate Lietuvos ivaizdi pasaulyje, agurku karaliui tapus Lt premjeru? Cia variantas blogiausias is blogiausiu :(. kazkuomet Sustauskas tapo Kauno m meru, lygiai taip pat tiketina dabar kad "vaizdelis nekoks" taps premjeru!
Pradedant nuo saves, siulyciau ir kitiems nebevolioti durniaus ir viena karta prabalsuoti uz normalius... ne populistus. Kitu atveju bomzu, zeku ir prosovietiku isrinkti "politikai" formuos nauja vyriausybe :(

2012 10 25 07:30

Rezultatai nekokie. Lietuvoje keturis metus nieko gero nebus, na is pradziu nieko nepasijaus, bet long term tai tragedija. Sovietzmogiai idiotai nepastatys atomines bei duju terminalo, tai LT ciulps rusijai visa likusi laika. Cia net nereikia klausti, apsimoka, neapsimoka. Monopolis niekada neapsimoka.

patys kalti, kad taip nubalsavot. o bet taciau normalus zmones vistiek isgyvens, o debilai liks debilais.

www.paprotink.com

2012 10 25 09:40

Pietieti ta prasme balsuot?
Nori pasakyt, kad mes, gyvendami UK turime itakot balsavimo rezultatus? ir balsuot uz ka? uz Konservatorius???

:D :D :D

Sorry vyrai, atitruke mes nuo politikos Lietuvoje, kazkaip nebesidomim, nes bergzdzias reikalas ten...

2012 10 25 10:46

A&J, jeigu nebutum atitrukus nuo Lietuvos politikos, balsavimo uz konservatorius variantas neatrodytu toks juokingas.... :wink: Maziau reikia skaityt papirktos Lietuvos ziniasklaidos ir komentaru Delfiuose visokiuose, o daugiau stebet realius ekonomikos rodyklius.
O gal tu irgi patikejai, kad pasikeitus valdziai minimali alga gali pasidaryt 1509 litai? :lol: (na, cia juoku forma klausiu, manau, nepatikejai :) ). O debilai kaimieciai patikejo :shock: :evil:
Krc, manau, neuzilgo grisiu i UK, tiesiog del to, kad pavojinga sveikatai vaikscioti tarp zmoniu, kurie palaiko Uspaskicha ir nenori atomines :idea:

2012 10 25 11:38

aš tai balsavau už tuos kurie mažiausiai reklamavosi.. gaila kad vistiek žmonės renkasi tuos kurie garsiausiai rėkia ir meluoja :lol:

2012 10 25 16:05

Aš nesuprantu,iš kur tiek stūmimo ant konservatorių ir ypač kubiliaus? Žm.onės užuot visa gerkle reikšdami nepasitenkinimą ir nuomones apie panašumą tarp kubiliaus ir arklio mėšlo krūvos ( bet tik internete! Viešumoi tyli subines surauke) geriau pasidomėtų ką nuveikė konservatoriai vardan to,kad lietuva nebankrutuotu ir nepaskęstu totaliam ekonominiam krache ir skolose visam pasauliui ( graikija,italija,airija,portugalija,ispanija,islandija,prancuzija ant ribos) o štai maêytė ir nežinoma lietuvėlė atsilaikė! Taip,algos mažėjo,darbo mažėjo,mokesčiai didėjo,bet galėjo būti žymiai blogiau.Agurkų fabrikas Igalinoje galėtų būti puikus blogio pranašas.Negana to,kad ir taip pasaulyje pagarsėję kaip banditai,tai dar į valdžią renką rusų banditą.

2012 10 25 17:30

Haloon rašė:Aš nesuprantu,iš kur tiek stūmimo ant konservatorių ir ypač kubiliaus? Žm.onės užuot visa gerkle reikšdami nepasitenkinimą ir nuomones apie panašumą tarp kubiliaus ir arklio mėšlo krūvos ( bet tik internete! Viešumoi tyli subines surauke) geriau pasidomėtų ką nuveikė konservatoriai vardan to,kad lietuva nebankrutuotu ir nepaskęstu totaliam ekonominiam krache ir skolose visam pasauliui ( graikija,italija,airija,portugalija,ispanija,islandija,prancuzija ant ribos) o štai maêytė ir nežinoma lietuvėlė atsilaikė! Taip,algos mažėjo,darbo mažėjo,mokesčiai didėjo,bet galėjo būti žymiai blogiau.Agurkų fabrikas Igalinoje galėtų būti puikus blogio pranašas.Negana to,kad ir taip pasaulyje pagarsėję kaip banditai,tai dar į valdžią renką rusų banditą.

Is asmenines patirties... Nekenciu as ju nerealiai... Ne visu aisku, bet kai kuriu tai negaliu organiskai pernest :D :D :D
Visada sakiau ir sakysiu kad nemegstu konservatoriu del ju vykdomos issvaistymo ir uzgrobimo politikos. Ju supratimu teisinga valdzia tik POLICINE valdzia... arba kitaip sakant DIKTATURA... Zmones, kurie sako kad jie superiniai - mano akim ziurint lengvai tariant neatsakingai ziuri i gyvenima arba... su protu susipyke... arba sivis nesusivokia aplinkoj.

Esme, kad jei toje sudo kruvoje buvai, tai tikrai suprasi apie ka.

Agurkas, ne agurkas, o Konservatoriai ir ju uzgrobimo politika... mane neramina. Ir sakykim tai pagrindine mano isvykimo is LT priezastis (kiti sako pabegimas ;D)O viesumoj niekada nebuvo taip kad tyleciau subine suraukta. Niekada nebijojau pasakyt sito, nes turiu ir faktus ir argumentus...

2012 10 25 17:36

Ziuzia rašė:A&J, jeigu nebutum atitrukus nuo Lietuvos politikos, balsavimo uz konservatorius variantas neatrodytu toks juokingas.... :wink: Maziau reikia skaityt papirktos Lietuvos ziniasklaidos ir komentaru Delfiuose visokiuose, o daugiau stebet realius ekonomikos rodyklius.
O gal tu irgi patikejai, kad pasikeitus valdziai minimali alga gali pasidaryt 1509 litai? :lol: (na, cia juoku forma klausiu, manau, nepatikejai :) ). O debilai kaimieciai patikejo :shock: :evil:
Krc, manau, neuzilgo grisiu i UK, tiesiog del to, kad pavojinga sveikatai vaikscioti tarp zmoniu, kurie palaiko Uspaskicha ir nenori atomines :idea:

SIaip neskaiciau nieko kas susije su politika, isvis Delfi nzn kada bebuvau... gal pries 2 metus?Realius ekonomikos rodiklius stebiu tos salies kuri mane domina... Lietuvos tame sarase nera deja,... O minimali alga KADA nors vistiek tures padidet ar iki 1509 iskarto? kazkaip drysciau abejot... Jei tiek daug pakiltu alga, tai bankrutuotu visa valstybe per pirmaji pusmeti...
Debilai nedebilai, taciau jie gyvena LT ir jiem geriau zinot kokia valdzia rinkt reikia...

Beje, kada LT ives NEDEBILAI atsakomybe uz MELAGINGA agitacija... tada nebus tokiu bajeriu...:D :D

2012 10 25 17:56

buvesA&J rašė:[quote60="Haloon"]Aš nesuprantu,iš kur tiek stūmimo ant konservatorių ir ypač kubiliaus? Žm.onės užuot visa gerkle reikšdami nepasitenkinimą ir nuomones apie panašumą tarp kubiliaus ir arklio mėšlo krūvos ( bet tik internete! Viešumoi tyli subines surauke) geriau pasidomėtų ką nuveikė konservatoriai vardan to,kad lietuva nebankrutuotu ir nepaskęstu totaliam ekonominiam krache ir skolose visam pasauliui ( graikija,italija,airija,portugalija,ispanija,islandija,prancuzija ant ribos) o štai maêytė ir nežinoma lietuvėlė atsilaikė! Taip,algos mažėjo,darbo mažėjo,mokesčiai didėjo,bet galėjo būti žymiai blogiau.Agurkų fabrikas Igalinoje galėtų būti puikus blogio pranašas.Negana to,kad ir taip pasaulyje pagarsėję kaip banditai,tai dar į valdžią renką rusų banditą.

Is asmenines patirties... Nekenciu as ju nerealiai... Ne visu aisku, bet kai kuriu tai negaliu organiskai pernest :D :D :D
Visada sakiau ir sakysiu kad nemegstu konservatoriu del ju vykdomos issvaistymo ir uzgrobimo politikos. Ju supratimu teisinga valdzia tik POLICINE valdzia... arba kitaip sakant DIKTATURA... Zmones, kurie sako kad jie superiniai - mano akim ziurint lengvai tariant neatsakingai ziuri i gyvenima arba... su protu susipyke... arba sivis nesusivokia aplinkoj.

Agurkas, ne agurkas, o Konservatoriai ir ju uzgrobimo politika... mane neramina. Ir sakykim tai pagrindine mano isvykimo is LT priezastis (kiti sako pabegimas ;D)O viesumoj niekada nebuvo taip kad tyleciau subine suraukta. Niekada nebijojau pasakyt sito, nes turiu ir faktus ir argumentus...[/quote60] Taip,nera konservatoriai geri,as to ir nesakiau,bet nera ir tokie blogi kaip daigelis skelbia.Na bet čia beprasmiška kažką kalbėti šita tema,kadangi ieškoti gerų politikų seime,tai tas pats kaip kapstytis po šūdo krūvą ieškant auksinio žiedo

2012 10 25 19:41

Haloon rašė:[quote11="buvesA&J"][quote11="Haloon"]Aš nesuprantu,iš kur tiek stūmimo ant konservatorių ir ypač kubiliaus? Žm.onės užuot visa gerkle reikšdami nepasitenkinimą ir nuomones apie panašumą tarp kubiliaus ir arklio mėšlo krūvos ( bet tik internete! Viešumoi tyli subines surauke) geriau pasidomėtų ką nuveikė konservatoriai vardan to,kad lietuva nebankrutuotu ir nepaskęstu totaliam ekonominiam krache ir skolose visam pasauliui ( graikija,italija,airija,portugalija,ispanija,islandija,prancuzija ant ribos) o štai maêytė ir nežinoma lietuvėlė atsilaikė! Taip,algos mažėjo,darbo mažėjo,mokesčiai didėjo,bet galėjo būti žymiai blogiau.Agurkų fabrikas Igalinoje galėtų būti puikus blogio pranašas.Negana to,kad ir taip pasaulyje pagarsėję kaip banditai,tai dar į valdžią renką rusų banditą.

Agurkas, ne agurkas, o Konservatoriai ir ju uzgrobimo politika... mane neramina. Ir sakykim tai pagrindine mano isvykimo is LT priezastis (kiti sako pabegimas ;D)O viesumoj niekada nebuvo taip kad tyleciau subine suraukta. Niekada nebijojau pasakyt sito, nes turiu ir faktus ir argumentus...[/quote11] Taip,nera konservatoriai geri,as to ir nesakiau,bet nera ir tokie blogi kaip daigelis skelbia.Na bet čia beprasmiška kažką kalbėti šita tema,kadangi ieškoti gerų politikų seime,tai tas pats kaip kapstytis po šūdo krūvą ieškant auksinio žiedo[/quote11]

nori apie tai pasisneketi? nei vienos paros nepakaks :D O sudo kruvos visur dygsta, ne tik seime... Tarp kitko ten ne visitokie sugede kaip kaartais atrodo... yra ir tikrai fain zmoniu, tik gaila kad jiems dirbt neduodama... O realiai jei isivaizduotume nors per nago juodyma kokia realiai ten korupcija ir t.t. tai kalbet apie tai isvis niekas nebenoretu.

Vienas toks menkas dalykelis. PAgal Konstitucija LR yra Demokratine, Teisine valstybe. Teisinguma Lietuvoje vykdo teismai. Konstiotucinio teismo sprnedimai PRIVALOMAI vykdomi ir NEKVESTIONUOJAMI... Auksciausiojo teismo sprendimai PRIVALOMAI vykdomi... TIK!!!! su tam tikrom islygom.
MAtai, juos privalu vykdyti paprastiems pilieciams, o daleiskim Prokuraturai TEISMU SPRENDIMAI tai tik rekomendacinio pobudzio... ir jei daleiskime laimesite byla pries LR prokuratura ir ten bus liepta nutraukt jusu atzvilgiu pradeta baudziamaja ar siaip kokia civiline btla - tai jau PROKURATURA spres pati vykdyti teismo sprendima ar ne (na as cia paaiskinau liaudiska prasme su liaudisku pavyzdziu). Arba niuansas lieciantis konkreciai Kubiliaus vyriausybe ir pati Kubiliu.
Privaciu asmenu konfilktas perkeltas teismo salen. Ten berods abu ukio subjektai buvo, visiskai privatus, jokiiu valstybiniu interesu ar akciju nebuvo. Auksciausiojo teismo sprendimas priimtas. atrodytu taskas ar ne? Taciau jei tu prijauti Konservams ir turi priejima prie ju, o juolab pinigu kisenej... tai tas sprendimas gali igaut ir kita prasme... :D :D :D ir jo vykdymas bus sustabdytas :D :D :D sustabdytas ne paaiskejus naujoms aplinkybems ar kazkas tokio, atnaujinant byla ir t.t. o tiesiog vyriausybes rumuose... :D :D :D
Kitas irgi pakankamai nesenas ir rezonansinis atvejas: Kursiu Nerijos bylos. Auksciausiojo teismo sprendimai kai kuriu statiniu atzvilgiu priimti. Ar jie vykdomi? Ne! Vyriausybe svarsto iki kiek bus NEVYKDAMOS nutartys... ta prasme ar pilnai nevykdyti nutarciu ar dalinai... O dabar mano kaip stebetojo pastaba:

Laukiama ko? atkato ar tiesiog yra interesai ir ieskoma dar kokiu budu kaip parodyt TEISMAMS, kad LR yra Konstitucina (kuom jau seniai daug kas abejoja) ir POLITINE, bet ne TEISINE valstybe....

Kaip VU TF (Vilniaus Universiteto Teises Fakulteto) Dekanas megsta sakyt: Lietuva dar Jauna valstybe ir Stengiasi TAPTI TEISINE... :D :D ;D Cia jo senas, bet labai taiklus posakis
Puslapis 12   1, 2    Kitas