Forumas • Temos rodymas - Ką veikia mūsų antros pusės Lietuvoje?
Apie viską ir apie nieką :)

Ką veikia mūsų antros pusės Lietuvoje?

2013 02 16 10:32

Ką veikia mūsų antros pusės Lietuvoje? Draugo patartas susidomėjau ką veikia mano mylimoji manes laukdama Lietuvoje.... Paprašiau draugo, kad pasidomėtu, atsakė viskas ok. Bet kažkaip vistiek neramu ir giminaičio pasakojimas sukėlė abejonių.... tada per pažįstamus susiradau privatų detektyvą-buvusi kriminalistą iš Šiaulių ir paprašiau pasidomėti...
man atsiuntė filmuką ir foto, buvau šoke :evil:
Pasidalinkit savo istorijomis.

2013 02 16 12:22

:D gera tema,seksiu ja ;) Idomu ka pats veiki Uk,ar nesinori pasiduoti su mergaitemis ar i kluba nueiiti paselti..Jei santykiai nebuvo rimti iki isvaziavimo,tai ir dabar jie nieko verti..kaip sakoma vienas i kaire kitas i desine.. :D Savaime aisku,jei radai rimtu irodymu,priremk antraja puse ir taip greit isspresi problema..Gal net nebereiks pinigu siusti i lt..;) As asmeniskai vyro laukiau Lt metus laiko..Nebuvo nei minties eiti i sona,kaip tik buvo didelis ilgesys,laukdavau jo kiekvienos zinutes,skambucio,laisko..auginau vaika..gyvenau ramiai..zinau kad ir jis man buvo istikimas..Zinau nemazai moteru,kurios labai laukia vyro siunciamu pinigu,o tada trali vali su draugem..Atsigauna poniutes ant rubu,siekt tiek pakelia savo "ale lygi" :D Puikuojasi pries drauges,aisku pasilinksminimai daznesni nei kad vyras butu salia :) tai va..pirma bobiska nuomone :D

2013 05 03 15:50

Mano patirtis netiesiogine. Vyro tolimas draugas yra cia, o jo zmona isvaziavo su vaiku i LT. Nezinau kaip jo antroji puse bet zinau si bei ta apie ji. I metus menesiui vaziuoja i Lietuva lankyti seimynos. O cia buvo susirades drauge - nezinau gal du metus prasitase. Ji ir istekejusi ir turejo kita seima. Bet va turtingo lietuvio moteriske buvo. Del jos galva jis pametes buvo. Lt statosi nama dar iki siol, o pries metus kalbejo, kad reiks nama palikti zmonai ir vaikui, o liks jis su ta nauja istekejusi moterims. Nu jau ji faina sako, tai ne tas zodis. Tai va viena diena jam pranesa kad jos vyras pas ji atvaziuoja. Tai vyro tas draugas kad dejo kudasiu, o ten jis ne vienas prie jo gyvenamos vietos privaziavo. Jis sako manau vyrui - jei nebutu spejes pabegt - butu primuse. Dabar kaip metai laukia vaziavimu pas zmona ir nieko kito negalvojia. tad pabaiga grazi - skyrybos neivyko ir rupinasi kuo greiciau nama uzbaigti ir vaziuoti i LT gyventi=)

2013 05 03 15:53

O dar pridesiu. del to draugo. I lietuva vaziuodavo kelioms dienoms anksciau, nei kad zmonai pasakydavo - uzsibookindavo viesbuti kaune ir leisdavio kelias diena su ta nepakartojama moteriskele. Va kaip viskas daugiau maziau buna. Manau kad taip nemazai vyksta - bet nereiskia, kad kievienas.