Forumas • Temos rodymas - Ar reikia Lietuvai emigrantų iš kitų valstybių?
Puslapis 66   1, 2, 3, 4, 5, 6    Ankstesnis   
Apie viską ir apie nieką :)

2007 01 26 21:19

N11 rašė:[quote13="Ziuzia"]Na, jeigu tie emigrantai vaziuoja, tai, vadinasi, saliai ju reikia :) Tad mano atsakymas i si klausima butu - reikia :)

tai faktas, kad reiks ar reikia. Bet klausimas kaip viska sutvarkyti, kad Lietuvai butu geriau ir, kad toks dalykas kaip lietuvybe isliktu. O bus po to taip, kaip su airiais - stovi du airiai paaugliai, klausosi kaip seniai airiskai sneka ir sako angliskai vienas jaunuolis kitam "f**king foreigners".[/quote13]as galvoju kad taip nebutu viskas priklauso nuo musu paciu kaip mes mokinsime savo vaikus lietuviskos kalbos, mes uzdeje veto anglu kalbai ir namuose kalbame tik lietuviskai nors ir musu dukarai su broliu bendrauti yra lengviau angliskai bet neleidziam to daryti namuose ir dar vedame i lietuviu mokyklele :)
As neliudnas-As blaivas....

2007 01 27 11:24

Ziuzia rašė:Na, jeigu tie emigrantai vaziuoja, tai, vadinasi, saliai ju reikia :) Tad mano atsakymas i si klausima butu - reikia :)

O as tai manau, kad ziurint is kur tie emigrantai atvaziuoja, ir kokie zmones dar svarbu.Visai nenoreciau, kad mane, kad ir parduotuvej aptarnautu kokia nors ten gerklinga ukrainiete, ir pan.

2007 01 27 15:18

N11 rašė:

tai faktas, kad reiks ar reikia. Bet klausimas kaip viska sutvarkyti, kad Lietuvai butu geriau ir, kad toks dalykas kaip lietuvybe isliktu.

:!:
N11,vienas klausimukas,kokie gi dabar yra tie lietuviski bruozai ir koki lietuviskuma reiktu issaugot?
va mokyklos laikais lietuvi issivaizdavau,toki visa artoju,siaudine skrybele,klumpem apsimoves,dainas traukianti...na o dabar klumpes adidas kaliosai pakeite.siaudine skrybele,geriausiu atveju nike kepurele,blogiausiu visiska plike sviecia.na ir dainu niekas nebetraukia,nebent gerokai padauginus kazka bando bliaut arba mp3 ausys uzkistos :evil:
na geltonkases lietuvaites irgi nebedevi rutu vainiku ir sutikus jaunikaiti,akiu droviai nebesuka i sona.nu nebent i salia stovincio jaunikaicio pinige,kad isitikintu jo pajegumu visame kame :roll: taigi kas yra tikras lietuviskumas,as nebezinau.
lietuviskaja kultura itakoja kitos kulturos.toks laikas pasaulio kasdienybeje,kad vyksta kulturu mainai,pasikeitimai.labiausiai tas jauciasi tokiame kosmopolitiskame mieste,kaip Londonas.ir man atrodo,labiausiai emigrantu Lietuvoje nenori,lietuviai gyventis Anglijoj,nei lietuviai gyvenantys Lietuvoje.mums bloga nuo visu babaju,lenku ir t.t.o Lietuvoje sie zmones,siokia tokia egzotika.nu ir nepamirskim,kad Lietuva ne tik Vilnius,kur mirguliuoja nuo visokiu tautybiu zmoniu.i uzsienieti kitame mieste,miestelyje ar kaimelyje butu visiskai kitoks poziuris :)

2007 01 27 15:21

Eleina rašė:

O as tai manau, kad ziurint is kur tie emigrantai atvaziuoja, ir kokie zmones dar svarbu.Visai nenoreciau, kad mane, kad ir parduotuvej aptarnautu kokia nors ten gerklinga ukrainiete, ir pan.

kievienoje situacijoje reikia izvelgt,ko nors gero :lol: nesvarbu,kad gerklinga,svarbu kad is viso kas nors aptarnauja :lol: :lol:

2007 02 06 23:22

Ech, jei as galeciau... jei as galeciau parasyt savo nomuone, apie tai ka as manau... apie tu kitaspalviu vaikuciu mamytes :evil:

2007 02 07 11:04

storm rašė:Ech, jei as galeciau... jei as galeciau parasyt savo nomuone, apie tai ka as manau... apie tu kitaspalviu vaikuciu mamytes :evil:

rasyk gi,kas trukdo :roll:

2007 02 07 20:39

Tfu... gal kita kart :roll: nenoriu but 'uzbanintas' :!:

2007 02 07 22:44

storm rašė:Tfu... gal kita kart :roll: nenoriu but 'uzbanintas' :!:
eigu zmogus bijo pasakyti ka jis mano tada jis bailys ir neverta jo mintis :) o jei jis nemoka kaip issakyti o tik keiktis tada reikia mokintis is naujo kalbeti korektiskai nes betkokia minti visada galima isreiksti korektiskai :) o jei tik pasakyti o as galeciau issakyti bet va bijau buti ismestas :) o gal isvis neturi ka pasakyti tik vis galvoji ka pasakyti tokio idomaus :)
As neliudnas-As blaivas....
Puslapis 66   1, 2, 3, 4, 5, 6    Ankstesnis