Forumas • Temos rodymas - Šliužai (slug)
Apie viską ir apie nieką :)

Šliužai (slug)

2014 05 09 04:25

Iškilo problemėlė. Pastaruoju metu kasdien lyja, dėl to gardene pilna šliužų. Spausdinu ir viską niežti, brrr. Aš jų nebijau, bet labai šlykščiuosi. Vieną rytą atėjau į virtuvę, o ten ant suplautų indų krūvos tupi didžiulis šliužas. Aš vos neapsivėmiau pamačius. Gerai, kad vyras buvo namuose ir jo atsikratė. Kitą kartą radom šliužą vonioj ant grindų. Dabar man paranoja, vis atrodo, kad kur nors gali būt šliužas. Aptikrinu kiekvieną indą, prieš gamindama maistą, o prieš eidama į vonią patikrinu kiekviena kampelį.
Mes gyvename bute, pirmame aukšte. Gardenas visas užasfaltuotas, virtuvės ir vonios langai išeina į gardeną. Įtariu, kad jie atšliaužia pro vamzdžius, nes langai būna uždaryti. Iš kitos pusės jie ir į laiptinę sugeba patekt, nors ten nei langų, nei vamzdžių nėra. Dabar toks klausimas: kaip jų atsikratyti? Mačiau nuodų prie gardeno prekių, bet nežinau, ar jie veiksmingi ir ar mums nepakenktų, jei jų ir į vamzdžius pripilčiau, Gal kas esat susidūrę? Gal yra kokių veiksmingesnių priemonių? Būsiu dėkinga už patarimus :)

2014 05 09 19:24

Yra tokiu sliuzu gaudyklu pirkt. Siaip, manau, ir siaip koks butelis galetu panasia funkcija atlikti: zodziu, reikia i specialu inda ipilti ka nors skanaus sliuzams (sako, alus jiems skanus 8) ), ir jie tada ten sulenda, ir negali islist.

Tik vat as kazkaip truputi abejoju, ar tiktu tai daryti namuose, kad nebutu taip, kad padesite gaudykle, ir tas kvapas privilios jums i namus visa kruva sliuzu! :shock:
:lol:

2014 05 10 08:27

Butelka su alaus kvapu gali kitokių padarų privilioti :lol:

Re: Šliužai (slug)

2015 08 03 06:53

yra milteliai kažkokie, kur nunuodija. Mes taip sraiges išnaikinom, kurios bandė užkariauti visą daržą ir petražoles vis nuvalgydavo. :D