Forumas • Temos rodymas - Antras vardas
Apie viską ir apie nieką :)

Antras vardas

2015 05 11 21:31

Sveiki,

Taigi turiu tokia beda, mano vardas anglams neistariamas ir neturi jokiu atitikmenu, jau kuri laika taip kankinuosi, taigi nusprendziau prisistatineti kitu vardu. Yra keli angliski vardai kurie man patinka, tai manau issirinksiu viena ir prisistatinesiu juo, kaip manot ar tai labai kvaila ideja? Tiesiog nebeturiu kitos iseities, nes komplikuoja bendravima. Juk nieks neziuri kas mano pase parasyta.

Ar patys ar jusu draugai esat susidure su tokia situacija?

Re: Antras vardas

2015 06 01 15:04

Mano draugui yra panasi situacija, tai jis uzsienieciams visada prisistato sutrumpintu vardu (paima vardo pradzia - kelias pirmas raides). Tada jeigu kas nors kada nors ir pilna varda/pavarde pamatytu, daug klausimu nekiltu, nes suprastu, kad visa laika naudojo vardo trumpini.
Tuo tarpu jeigu esu koks Margirjonas, o prisistatai Luku, atrodytum tikrai keistai, jeigu kada pamatytu tavo tikrus duomenis :D

2015 06 22 19:22

Siaip imanoma legaliai pasikeisti varda UK, tik klausimas ar tikrai to reikia.. Aisku jei vardas baisiai sudetingas, ir planuoji likti Anglijoje , tai gal ir verta

2016 01 10 09:24

Anglijoje labai paprasta pasikeisti varda. Praktiskai jeigu nori tai ir turi. Reikia tik kelius dokumentus uzpilditi