Forumas • Temos rodymas - Ar mes rasistai?
Puslapis 35   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2006 11 05 22:08

Spustelėjau trečią, čia kaip Londone, bet Lietuvoj tai utiutiu... Nenorėčiau, bet niekis tam yra skinai Lietuvoj, jie šitais reikalais rūpinasi. O buvo laikai... Su Naciais koloboruodami žydus iššaudėm, poto partizanaudami rusų kolonistus pašaudėm, gerai pašaudėm susirinko savo lavonus, sužeistus ir giliai giliai Rusijoj pasislėpė ir kitiems dar pasakė "Ne į Lietuvą nevažiuok ten mūsų išvaduotojų niekam nereikia, va Latvija Estija prašom bet Lietuva... Banditų kraštas". taigi dėka mūsų rasizmo dabar turime per 90% lietuvių Lietuvoje, argi rasizmas blogas dalykas?

2006 11 06 11:52

Na, man, kaip diplomuotam istorikui, tai labai keista skaityti Skristi posta. Pasirodo, viskas buvo labai paprasta :D
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2006 11 06 11:57

quoteaf]Nenorėčiau, bet niekis tam yra skinai Lietuvoj, jie šitais reikalais rūpinasi.

Jei LT skinai, o tiksliau - neonaciai (nes jie su senaisiais UK skinheadais be aprangos neturi nieko bendro) rupintusi kitatauciu/kitarasiu nebuvimu Lietuvoje, tai prie Vilniaus taboras butu issprogdintas dar pries daugeli metu. O dabar viskas apsiriboja pseudopatriotiniais myzciojimais apie tevyne ir vargsu studentu is uzsienio musimu, kai viena kinieti puola 5-6 "patriotai".

2006 11 06 16:43

Aš gi nerimtai čia supraskit...

Bet iš istorinės pusės tai aš teisus, ir pasiruošęs savo tiesą apginti. myself?

2006 11 12 09:50

As nezinojau kas yra RASISTAS.....Kol neatvaziavau cia ir nepamaciau savo akimis is arciau juodus zmones ir vadinamus babajus....Dar pamatyti viena bet gyventi tarp ju tai kazkoks kosmaras......Kazkas yra pasakes kad zmogus isivyste is bezdziones? Ziurint i juockius neimanoma nesutikti su siuo posakiu.... :twisted:

Re: Ar mes rasistai?

2006 11 28 16:14

Geltonkase rašė:Tai va, cia kazkokis zmogelis per BBC pareiske, kad buve sovietu sajungos pilieciai yra labai dideli rasistai. Beje toliau jis kalbejo apie Lenkija - jam reiketu turbut truputi pasimokyti istorijos - bet nusprendziau vistiek apklausa padaryti. Taigi bukit malonus, bukit saziningi. As cia mokslini tyrima darau. ;-)

Geltonkase,kaip tavo mokslinis tyrimas?kokias isvadas padarei?dingai visai is forumo,gal jahtos pirkt isvarei :lol:

2006 12 02 18:14

kuo ilgiau cia gyvendama, tuo labiau pradejau nekest juoduku, turbut del to, kad jie visad stengias vaidint tokius kietuolius, ir dauguma ju turi ta savo "kieta"eisena, slykstu ziuret.
Musu liepto trapios lentos

Re: Ar mes rasistai?

2006 12 02 23:00

Geltonkase rašė:Tai va, cia kazkokis zmogelis per BBC pareiske, kad buve sovietu sajungos pilieciai yra labai dideli rasistai. Beje toliau jis kalbejo apie Lenkija - jam reiketu turbut truputi pasimokyti istorijos - bet nusprendziau vistiek apklausa padaryti. Taigi bukit malonus, bukit saziningi. As cia mokslini tyrima darau. ;-)
balsavau uz antra varianta nors pradzioje norejau uz pirma bet ten klausiama visu o man labai nepatinka juodziai na as toks o juodes labai patinka ......:)
As neliudnas-As blaivas....

2006 12 03 23:26

As tai balsavau uz 3 varianta, bet gal antras labiau butu tikes. Esu siek tiek rasiste - niekada nesukurciau seimos su kitos rases zmogum - jie man nepatrauklus, o draugu tai nieko pries turet 'spalvotu', juk ne odos spalva zmogaus savybes lemia.

2006 12 05 15:10

quoteac] Esu siek tiek rasiste - niekada nesukurciau seimos su kitos rases zmogum - jie man nepatrauklus,

[quoteac]o draugu tai nieko pries turet 'spalvotu', juk ne odos spalva zmogaus savybes lemia.[/quoteac]

Truputeli priestarauji sau :lol:
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau
Puslapis 35   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   Kitas