Forumas • Temos rodymas - Ar mes rasistai?
Puslapis 45   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   Kitas   
Apie viską ir apie nieką :)

2006 12 05 23:58

Tai va, kad nepriestarauju - draugai neprivalo but patrauklus, o partneris butinai!

2006 12 07 09:55

Na, cia jau kaip kas ta patraukluma suprtanta - kuniska ar dvasiska :)
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2006 12 07 22:16

myself rašė:Na, cia jau kaip kas ta patraukluma suprtanta - kuniska ar dvasiska :)

O man rodos, kad partneris ir dvasiskai, ir kuniskai patrauklus turi but. Ar tau kitaip atrodo?

2006 12 08 13:29

as visuomet gavlojau, kad as esu tobulas "nerasistas". bet gyvendamas pastebejau, kad pasamoneje kartais buna koks nors pyktis ant tam tikros rases. pvz jeigu banke ar kur nors pardoj nemaloniai pasneku su baltu darbuotoju, tai niekad nepaglvoju, o durnas baltas, bet jeigu su kitos tautos zmogum, tai beveik visuomet "ot juodzius" ar "babajus". taigi giliai viduje, atrodo kad buna tokie nemalonus dalykai. siaip gerai kazkas ankstesniam poste parase: juk negalejai pasirinkti savo rase. taigi, butu rasistu is ties kvaila.

2006 12 09 14:12

o as daznai sakau: "ot kvailas anglas" :lol: :lol:
Musu liepto trapios lentos

2007 01 31 19:01

Rasizmas rasizmui nelygu, labai jau nuvalkiotas zodis tas rasizmas. Jeigu eiliniai lietuvaiciai, kaip dauguma tenka girdeti "oi kaip noreciau ta babaju sudauzyti" ir t.t. "supisti juodziai nervuoja" cia ne rasizmas o debilizmas, o kaip ir patys mieli kolegos zinot, kad Marijos zemej ju netruksta. Viskas priklauso nuo konkrecios asmenybes, o ne rases, spalvos ar tautybes.

2007 02 01 13:51

Tikrai neskirstau zmoniu i rases,nes vara teko dirbti ir su mulatais ir su juodaodziu..Tikrai sneka taip pat kaip as,bendrauja,net kartais pasijunti tartum butum egzotikoj... :roll:

2007 02 04 08:04

va atradau savy rasizmo :oops: uuuuij kaip as nemegstu geju :evil: man tikrai nesvarbu su kuo ir kas ir del ko ir kaip dulkinasi.bet gejams leist isivaikint vaikus :!: :?: tai jau didziausia nesamone,kuri gali nutikti gyvenime :evil:

2007 02 06 21:38

icibici rašė:va atradau savy rasizmo :oops: uuuuij kaip as nemegstu geju :evil: man tikrai nesvarbu su kuo ir kas ir del ko ir kaip dulkinasi.bet gejams leist isivaikint vaikus :!: :?: tai jau didziausia nesamone,kuri gali nutikti gyvenime :evil:

cia - ne rasizmas, cia - homofobija. Asmeniskai man jie netrukde ir netrukdo. Jei jie to nori, tegul gyvena kaip nori, kol tai daro savo noru ir kitu zmoniu per jega nevercia tai daryti. Lietuvis padugne - blogiau uz geju ;)
Aš ne lietuvis, aš tik taip atrodau

2007 02 07 09:57

myself rašė:[quote47="icibici"]va atradau savy rasizmo :oops: uuuuij kaip as nemegstu geju :evil: man tikrai nesvarbu su kuo ir kas ir del ko ir kaip dulkinasi.bet gejams leist isivaikint vaikus :!: :?: tai jau didziausia nesamone,kuri gali nutikti gyvenime :evil:

cia - ne rasizmas, cia - homofobija. Asmeniskai man jie netrukde ir netrukdo. Jei jie to nori, tegul gyvena kaip nori, kol tai daro savo noru ir kitu zmoniu per jega nevercia tai daryti. Lietuvis padugne - blogiau uz geju ;)[/quote47]

Kiekviena tauta turi savo ir geru , nuostabiu zmoniu, ir tu tavo pavadintu "padugniu".Gal tau "sekasi"ant "padugniu" :wink: Nemesk issukio ir galesi gyventi laimingai. :)
Puslapis 45   1, 2, 3, 4, 5    Ankstesnis   Kitas